آخرین مسابقه راجر فدرر: نحوه تماشای پخش زنده جام لیور 2022 در هند

SonyLIV دارای برنامه‌هایی برای اکثر پلتفرم‌های اصلی، از جمله Android، iOS، Android TV، Apple TV، Chromecast و Fire TV است.
منبع

با این کار، در اینجا نحوه تماشای آنلاین آخرین بازی راجر فدرر در لیور کاپ 2022 آمده است:

راجر فدرر: تاریخ، زمان و برنامه جام لیور 2022

در هند، جام لیور از جمعه، 23 سپتامبر، ساعت 5 بعدازظهر IST آغاز می شود و قرار است تا یکشنبه، 25 سپتامبر ادامه داشته باشد.

در روز دوم، 24 سپتامبر، مسابقات دوباره در ساعت 5 بعدازظهر به IST آغاز می شود، در حالی که روز سوم و آخر، شروع زودتر از ساعت 16:00 IST است. مسابقات به صورت زنده از O2 Arena در لندن پخش می شود – چهار دوره گذشته شاهد کسب جام توسط تیم اروپا بود.

راجر فدرر: چگونه لیور کاپ 2022 را در هند تماشا کنیم

لیور کاپ 2022، در ظاهر، ممکن است میدان نبرد تیم اروپا و تیم جهان باشد. اما این راجر فدرر برنده 20 گرند اسلم است که باید توجهات را بدزدد. هفته گذشته، تنیس باز حرفه ای کهنه کار سوئیسی تأیید کرد که این مسابقات سه روزه پایان دوران رقابتی او است. این ستاره 41 ساله تنیس که در سه سال گذشته با چالش هایی در قالب جراحات و جراحی مواجه شده بود، اکنون تصمیم گرفته است که ادامه دهد. من سخت کار کرده ام تا به فرم رقابتی کامل برگردم. اما من ظرفیت ها و محدودیت های بدنم را نیز می شناسم.

اگر فقط به تماشای بازی فدرر علاقه دارید، شبی طولانی در پیش دارید. اولین و آخرین بازی فدرر با نادال تا پایان روز اول برنامه ریزی نشده است. با شروع جلسه شب در ساعت 11 شب به وقت IST با یک مسابقه انفرادی با حضور موری، انتظار نداشته باشید فدرر قبل از نیمه شب شنبه به وقت هند در زمین حاضر شود.

در همین حال، تیم ورلد به رهبری جان مک انرو، بیشتر از آمریکایی ها تشکیل شده است. از ایالات متحده، ما جک سوک، فرانسیس تیافو و تیلور فریتز را داریم. سپس Félix Auger-Aliassime از کانادا، دومین بازیکن جوانی است که در بین ده بازیکن برتر ATP قرار دارد. دیگو شوارتزمن از آرژانتین و الکس دی میناور استرالیایی این فهرست را بسته اند.

فدرر که برای تیم اروپا بازی می کند، رقبای حرفه ای خود رافائل نادال، نواک جوکوویچ و اندی موری را همراهی خواهند کرد. هر روز از مسابقات یک بازی دونفره برنامه ریزی شده است – و در روز اول، اسطوره سوئیسی با نادال محبوب شریک خواهد شد. او به گاردین گفت: «برای ما گذراندن حرفه‌ای که هر دوی ما داشته‌ایم و در طرف مقابل قرار می‌گیریم و می‌توانیم یک رابطه خوب داشته باشیم، شاید پیامی عالی برای تنیس نه تنها برای ورزش و شاید حتی فراتر از آن باشد». .

تیم های لیور کاپ 2022

یک طرح SonyLIV “فقط تلفن همراه” نیز وجود دارد که قیمت آن Rs ذکر شده است. سالانه 599. علاوه بر این، در صورت پرداخت با استفاده از MobiKwik، می توانید از پیشنهادات بازگشت نقدی بهره مند شوید.

با کاپیتانی استاد سوئدی بیورن بورگ، ترکیب باقیمانده تیم اروپا شامل استفانوس سیتسیپاس یونانی و شماره 2 کنونی جهان، کاسپر راد – جوانترین آنها، اهل نروژ است.

جام لاور 2022 به طور انحصاری در برنامه و وب سایت SonyLIV پخش خواهد شد. برای تماشای مسابقات، کاربران ملزم به خرید اشتراک LIV Premium با هزینه روپیه هستند. 299 در ماه — ارائه رویدادهای ورزشی زنده، نسخه های اصلی SonyLIV و نمایش های بین المللی.