آزمایشگاه لایتنینگ ابزار هوش مصنوعی را معرفی کرد که می تواند تراکنش های بیت کوین را نگه دارد و پردازش کند

سال 2023 احتمالاً به عنوان سالی که هوش مصنوعی (AI) همه فناوری‌های دیگر را اصلاح کرد، به یاد می‌آورند. لایتنینگ لبز که شبکه لایتنینگ را برای پرداخت‌های فوری روی بیت‌کوین توسعه داده است، اکنون ابزارهای هوش مصنوعی را برای تسهیل فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری ایجاد کرده است. اساسا، لایتنینگ لبز ادعا کرده است که ابزارهای جدیدش می توانند هوش مصنوعی را برای نگهداری ارزهای دیجیتال و همچنین تسهیل تراکنش ها در دارایی دیجیتال کانالیزه کنند. این مکانیسم‌های هوش مصنوعی را عمیقاً در شبکه بیت‌کوین ادغام می‌کند – مزایا و معایب آن در زمان‌های آینده نمایان خواهند شد.

ما هیجان‌زده‌ایم که مجموعه جدیدی از ابزارهای توسعه‌دهنده را اعلام کنیم تا جوامع توسعه‌دهنده لایتنینگ و هوش مصنوعی بتوانند ابزارهای مدل زبان بزرگ (LLM) جهانی، فراگیر و مقرون‌به‌صرفه را بسازند که شامل لایتنینگ و بیت‌کوین است. ابزارهایی که از عملکرد OpenAI GPT استفاده می کنند تا توسعه دهندگان را قادر می سازند تا عواملی ایجاد کنند که می توانند تعادل بیت کوین (روی زنجیره و لایتنینگ) را نگه دارند، بیت کوین را روی لایتنینگ ارسال/دریافت کنند.

در ماه ژوئن، Mudrex، یک شرکت سرمایه‌گذاری رمزنگاری مستقر در هند و ایالات متحده، تصمیم گرفته است از روند چت بات هوش مصنوعی برای آموزش مردم در مورد ارزهای دیجیتال استفاده کند. این چت بات به عنوان ادای احترام به بنیانگذار ناشناس بیت کوین، که با نام مستعار خود – ساتوشی ناکاموتو مشهور است، “SatoshiGPT” نامگذاری شده است.

مانند همه ارزهای دیجیتال معمولی، توکن های رمزنگاری هوش مصنوعی نیز بر روی شبکه های بلاک چین ساخته می شوند. با این حال، برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال، این توکن‌ها دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی هستند که نوید امنیت، عملکرد و همچنین عملکرد کلی را می‌دهد.


از Nothing Phone 2 گرفته تا Motorola Razr 40 Ultra، انتظار می رود چندین گوشی هوشمند جدید در ماه جولای معرفی شوند. ما درباره همه هیجان‌انگیزترین گوشی‌های هوشمند که در این ماه عرضه می‌شوند و بیشتر در آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

لوین در موضوع توییت خود افزود: «در عوض، آنها قادر خواهند بود وظایف را از طریق پیام‌های گسترده انجام دهند، که به تعامل بین نمایندگان و بازارها برای تصمیم‌گیری/اقدامات قیمتی نیاز دارد.

در واقع، دسته جدیدی از ارزهای دیجیتال به نام سکه های رمزنگاری هوش مصنوعی نیز در بازار ظهور کرده اند.

برای ایجاد این جعبه ابزار، آزمایشگاه لایتنینگ همچنین مکانیسم های خود را برای احراز هویت و ساده سازی عملیات با هوش مصنوعی گرد هم آورده است.

این شرکت در تاریخ 6 جولای اعلامیه انتشار رسمی این جعبه ابزار AI-Bitcoin را در توییتر منتشر کرد.

در حالی که ما منتظر پیامدهای درگیر کردن هوش مصنوعی با بیت کوین هستیم، به نظر می رسد هوش مصنوعی در حال رسیدن به بخش کریپتو است.

آزمایشگاه لایتنینگ از راه اندازی یک جعبه ابزار برای توسعه دهندگان به نام “AI4All” خبر داده است که از ویژگی متنی مولد هوش مصنوعی ChatGPT برای تعامل با شبکه بیت کوین استفاده می کند. این امر ارسال، دریافت و نگهداری ارز دیجیتال را تسهیل می کند و تراکنش های مالی را سریع تر و مقرون به صرفه تر می کند.