آمازون برای کمک به کشاورزان ثبت نام شده در فروشگاه کیسان با ICAR توافق نامه امضا می کند

طبق این تفاهم نامه، آمازون و ICAR برای گسترش آخرین و دقیق ترین شیوه های کشاورزی که توسط تحقیقات گسترده ICAR برای پر کردن شکاف دانش فنی در کشت یکپارچه با استفاده از شبکه دانش KVK ICAR ایجاد شده است، همکاری خواهند کرد.

بخش «فروشگاه کیسان» در سپتامبر 2021 در پلتفرم آمازون راه‌اندازی شد. کشاورزان می‌توانند از طریق خرید کمکی در فروشگاه‌های آمازون آسان، محصولات ورودی کشاورزی را از طریق فروشگاه کیسان تحویل بگیرند.

KVK ها گروه وسیع تری از کشاورزان را با استفاده از یک پایگاه فناوری از طریق انتقال فناوری و برنامه های ظرفیت سازی تقویت می کنند.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که نتایج یک پروژه آزمایشی در پونا بین شورای تحقیقات کشاورزی هند (ICAR) – کریشی ویگیان کندرا و آمازون هند، انگیزه‌ای برای گسترش بیشتر همکاری شده است.

وی همچنین برای موفقیت این مشارکت دولتی – خصوصی – دهقانی (PPPP) ابراز امیدواری کرد.

شرکت تجارت الکترونیک آمازون هند روز جمعه توافقنامه‌ای را با سازمان تحقیقات کشاورزی دولتی ICAR امضا کرد تا کشاورزانی را که در «فروشگاه کیسان» آن ثبت‌نام کرده‌اند در زمینه کشت علمی محصولات مختلف راهنمایی کند و به آنها کمک کند تا به عملکرد و درآمد مطلوب دست یابند.

هیمانشو پاتاک، مدیر کل ICAR در این مراسم گفت: «ICAR برای فناوری‌ها، ظرفیت‌سازی و انتقال دانش جدید با آمازون همکاری خواهد کرد».

علاوه بر این، ICAR و آمازون در برنامه‌های مشارکت کشاورزان در KVKها، اجرای نمایش‌ها، آزمایش‌ها و ابتکارات ظرفیت‌سازی برای بهبود شیوه‌های کشاورزی و سودآوری مزرعه با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به نمایندگی از ICAR، ایالات متحده گوتام، معاون مدیر کل (توسعه کشاورزی)، و سیدارت تاتا، رهبر محصول، زنجیره تامین تازه آمازون، و کیسان، یادداشت تفاهم (MoU) را امضا کردند.

علاوه بر این، آمازون به کشاورزان در بازاریابی محصولات خود از طریق پلتفرم آنلاین خود کمک آموزشی می‌کند و ارتباط مستقیم با مصرف‌کنندگان را تسهیل می‌کند.


اپل در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود از اولین هدست واقعیت ترکیبی خود، Apple Vision Pro، به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مدیر آمازون هند و هارش گویال، مدیر آمازون هند و هارش گویال، با تاکید بر اینکه فناوری دارای پتانسیل بسیار زیادی برای متحول کردن بخش کشاورزی و ارتقای زندگی کشاورزان هندی است، گفت: “این مشارکت اکوسیستمی را برای جامعه کشاورز ایجاد می کند و مزرعه را تقویت می کند. زنجیره تامین را قطع کند.” آمازون گفت این تفاهم نامه در همکاری کشاورزان با فروشگاه Amazon Kisan به اطمینان از دسترسی به محصولات تازه با کیفیت بالا برای مصرف کنندگان در سراسر هند، از جمله کسانی که از طریق Amazon Fresh سفارش می دهند، کمک می کند.