آمازون عضویت Prime Lite را در هند آزمایش می کند، برای انتخاب اعضای Prime در دسترس است

طبق گزارش OnlyTech.com، آمازون در حال راه اندازی یک سرویس اشتراک جدید با نام Prime Lite است. این خبر توسط گجت 360 نیز تایید شده است و Prime Lite با قیمت اولیه روپیه عرضه می شود. 999 در سال اشتراک در حال حاضر فقط به عنوان نسخه بتا برای کاربران محدود در سراسر هند در دسترس است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در حالی که Prime Lite تقریباً مزایا و خدمات مشابهی مانند Amazon Prime ارائه می دهد، یک تفاوت عمده وجود دارد. کاربران نمی توانند در عضویت جدید Prime Lite به Amazon Prime Music دسترسی پیدا کنند. تفاوت های دیگر شامل عدم دسترسی به EMI بدون هزینه، کتاب های الکترونیکی رایگان یا Prime Gaming است.

برای یادآوری، آمازون هزینه عضویت Prime در هند را در دسامبر 2021 بازبینی کرد و آن را 50 درصد گران‌تر کرد. عضویت سالانه Prime به روپیه افزایش یافت. 1,499 پس از افزایش روپیه. 500 یا بیش از 50 درصد از قیمت قبلی روپیه. 999. در همین حال، قیمت ماهانه با نزدیک به 39 درصد افزایش به Rs. 179 از روپیه 129، در حالی که برنامه سه ماهه آمازون پرایم بیش از 39 درصد افزایش یافت و به روپیه رسید. 459 از روپیه 329.

آمازون در حال آزمایش یک سرویس اشتراک جدید برای کاربران در هند است. اشتراک جدید با نام Prime Lite در حال حاضر به عنوان نسخه بتا برای اعضای محدود Prime در کشور در دسترس است. در دسامبر 2021، Amazon Prime قیمت اشتراک سالانه را افزایش داد و آن را از روپیه افزایش داد. 999 در سال به روپیه. 1499 سالیانه اکنون، پیشنهاد اشتراک جدید، Prime Lite، با قیمت روپیه عرضه می شود. 999. Prime Lite از نظر مزایا و خدمات ارائه شده کمی با Amazon Prime متفاوت خواهد بود.

برخلاف تحویل یک روزه یا یک روزه Amazon Prime، Prime Lite تحویل دو روزه محصولات را ارائه می دهد. برای Prime Video، کاربران Prime Lite می توانند به محتوای نامحدود، مشابه Amazon Prime دسترسی داشته باشند. با این حال، محتوا با فرمت HD در دسترس نخواهد بود و همراه با تبلیغات خواهد بود. می توان آن را همزمان روی دو دستگاه پخش کرد که یکی از آنها باید تلفن همراه باشد.