آمازون چگونه کراس اوورهای دسته را مدیریت می کند

به عنوان یک دستگاه اختصاصی، Frame قابلیت اطمینان، آمادگی و امنیت بهتری را در مقابل استفاده از رایانه شخصی ارائه می دهد. ویژگی های سمعی و بصری محصول و جهت گیری قاب چهره، آن را برای تماس های ویدیویی یک به یک ایده آل می کند. این به ویژه برای استفاده در آن باجه های تلفن در دفتر برای برقراری تماس های خصوصی مناسب است.

در مورد گسترش خط تولید که شامل یک پیچ و تاب است، آمازون همچنین ویژگی‌های دو دستگاه بزرگتر و جدیدتر مبتنی بر نمایشگر خود را مبادله کرد.

در گسترش خط تولید آشنا، آمازون به طرفداران Kindle دلایل بیشتری برای نگه داشتن Kindle در اطراف خود می دهد. مدیر دستگاه آمازون استفاده جدید خود از Scribe را به عنوان جایگزینی برای یک پد قانونی توصیف کرد.

Echo Show 15، جدیدترین و بزرگترین عضو خط نمایشگرهای هوشمند این شرکت، به عنوان سازماندهی خانواده ها به بازار عرضه شده است. اما مناسب بودن آن برای مناطق بسیار قابل مشاهده در خانه، شرکت را بر آن داشت تا پورتال ویدئویی Fire TV را از تلویزیون های خود و استیک های پخش جریانی به دستگاه اضافه کند.

Fire TV Omni QLED Series Ambient Experience | اعتبار تصویر: آمازون


ژورنال نویسی در کیندل نویس | اعتبار تصویر: آمازون


Neat Frame نمونه‌ای از دستگاهی است که هدفمند ساخته شده است که حس طبیعی تری را به ارگونومی اغلب ناخوشایند تماس ویدیویی می‌دهد. با این حال، بیشتر کاربران خانگی با یک صفحه نمایش دوم تعمیم‌یافته‌تر خدمات بهتری دریافت خواهند کرد.منبع

تحت پرچم ایجاد تجربیات محیطی شخصی، شهودی و فعال، فناوری آن شروع به نفوذ در زندگی ما کرده است و با بلندگوهای هوشمند شروع کرده و الکسا را ​​در طیف گسترده ای از محصولات خود و سایر شرکت ها توزیع کرده است.

با این حال، در حالی که ردیابی خواب می تواند بینش هایی در مورد سلامتی بهتر ارائه دهد، هر وسیله ای که در اتاق خواب قرار می گیرد از نظر نحوه حفظ حریم خصوصی سزاوار بررسی دقیق است. آمازون چندین مزیت محافظت از حریم خصوصی رویکرد خود را ذکر می کند. اینها شامل دور نگه داشتن دوربین‌ها و میکروفون‌ها از اتاق خواب و یک روش سنجش دقیق برای ثبت فقط عادات خواب نزدیک‌ترین فرد به دستگاه است.

الکسا به طور کامل از Halo Rise بسته نشده است. برای مثال، می‌توانید گزارش خواب خود را در یک Echo Show دریافت کنید یا از دستگاه الکسا بخواهید آهنگ بیداری را بر اساس زمان ایده‌آل بیدار شدن Halo Rise پخش کند. شما همچنین می توانید یک روال قبل از خواب الکسا را ​​فعال کنید، مانند کم کردن نورها فقط با پریدن به رختخواب در کنار Halo Rise. با این حال، ممکن است در برخی مواقع آمازون راهی برای ایجاد یک زنگ بیدارباش برای کنترل همه آنها بیابد.

نقد روبین: قاب منظم

با این حال، در حالی که جهت عمودی ردپای دسکتاپ را به حداقل می‌رساند، برای اشتراک‌گذاری محتوای صفحه‌ای که معمولاً جهت افقی دارد، مناسب نیست. از آنجایی که این یک دستگاه مستقل است، آوردن محتوا از رایانه شخصی دیگر شامل یک مرحله جداگانه در برابر مشتری اصلی رایانه شخصی است.

قیمت گذاری، عملکرد و عوامل مشتری هدف چالش هایی را برای آن ایجاد می کند. Halo Rise مجهز به رادار 140 دلار قیمت دارد. این مبلغ نسبت به مثلاً 35 دلاری که Echo Show 5 معمولاً دستور می دهد، بسیار عالی است. در حالی که Echo Show یک برداشت غنی از اطلاعات از ساعت زنگ دار کلاسیک را نشان می دهد، Halo Rise برای کسانی است که می خواهند به طور فعال بر فعالیت خواب خود نظارت کنند و ارزش کافی را در آن ببینند تا در نهایت برای اشتراک سرویس پرداخت کنند.

علاوه بر این، آمازون با بازگشت به دستور حفظ حریم خصوصی، اقدامات قابل ستایشی را برای دور نگه داشتن اطلاعات بهداشتی ردیابی شده توسط Halo از نمودار دانش الکسا انجام داده است. در حالی که این هنوز در یک دستگاه ترکیبی امکان پذیر است، انتقال مفهومی آن در دستگاه های جداگانه آسان تر است.

Neat می گوید که مایکروسافت ادغام با نسخه دسکتاپ Teams را تسهیل کرده است که این امکان را فراهم می کند. با این حال، استفاده از هر دستگاه Teams Rooms مانند Neat Frame نیاز به یک حساب سازمانی دارد. حساب های رایگان پشتیبانی نمی شوند.

قاب تمیز | اعتبار تصویر: تمیز


برخلاف اکثر نمایشگرها، صفحه نمایش 15.6 اینچی آن در جهت عمودی ثابت است، که وب کم را به سطح چشم می رساند، بنابراین مانند بسیاری از لپ تاپ ها برای رسیدن به آن نیازی به استفاده از پایه نیست. Neat دارای یک بلندگوی پیشرفته برای صدای بلند و واضح است که در تمام اتاق طنین انداز می شود و یک میکروفون که این شرکت با هوشمندی حذف نویز آن را تقویت کرده است.

برای مثال، Rakuten سال گذشته Kobo Elipsa را معرفی کرد که برند کتابخوان الکترونیکی را با دستگاه بزرگ‌تر و قابلیت‌های قلم برای علامت‌گذاری فایل‌های PDF یا یادداشت‌برداری افزایش داد. آمازون اکنون از Kindle Scribe پیروی کرده و خط محبوب کتابخوان الکترونیکی خود را به یک دستگاه یادداشت برداری در اندازه تبلت گسترش داده است.

آمازون گوشی‌های هوشمند یا رایانه‌های شخصی را توسعه نمی‌دهد و تبلت‌های آن فاقد برنامه‌های پرکاربرد گوگل هستند. با این وجود، این شرکت یکی از قدرتمندترین اکوسیستم های دستگاه مصرف کننده را ساخته است.

پذیرش ورودی ویدیو برای اینکه بتواند به‌عنوان نمایشگر دوم عمل کند، آن را برای کاربران خانگی تطبیق‌پذیرتر می‌کند، و همچنین توانایی چرخاندن دستگاه از جهت افقی به عمودی – حتی اگر دوربین فقط در جهت عمودی در بالا بماند.

Halo Rise و Echo داده‌های خواب را نشان می‌دهند

تبلیغات

استراتژی‌های خدمات همه‌کانالی خود را با بینش‌های مبتنی بر داده تقویت کنید.

Neat Frame یک دستگاه تماس ویدیویی اختصاصی با قیمت 2500 دلار است که اتاق‌های تیم یا اتاق‌های زوم را اجرا می‌کند. طبق قوانین تعیین شده توسط فروشندگان نرم افزار کنفرانس، برای جابجایی بین آنها باید راه اندازی مجدد کنید.

ویجت تجربه محیطی Fire TV Omni QLED Series

انفجار در کار هیبریدی باعث شده است که بسیاری از شرکت ها در تاسیسات خود و بسیاری از کارگران خانگی تجدید نظر کنند. رگبار بی پایان جلسات ویدیویی ارزش اختصاص یک نمایشگر – ترجیحاً نمایشگری که میزبان وب کم است – به برنامه ای مانند Zoom یا Teams را نشان داده است، در حالی که نمایشگر دوم محتوای اشتراک گذاری شده در تماس را میزبانی می کند.

در حالی که بسیاری از ساعت‌های هوشمند و سایر پوشیدنی‌ها خواب را ردیابی می‌کنند، آمازون برای ورود به بازار ردیابی خواب از مچ دست خودداری کرده است. Halo Rise روی میز کنار تخت قرار می گیرد و از ترکیبی از رادار محیطی و یادگیری ماشینی برای تشخیص مراحل مختلف خواب استفاده می کند. این محصول از یکی از معایب اصلی ردیابی خواب با ابزارهای پوشیدنی جلوگیری می کند، یعنی چه زمانی باید آنها را شارژ کنید اگر تمام شب کار می کنند؟