آموزش سئو به زبان ساده سئو استاد

در بسیاری از حوزه‌های تخصصی، ترافیک واردشده از طریق موبایل بسیار بیشتر از ترافیک واردشده از طریق دسکتاپ است. توجه به مواردی مانند طراحی بهینه وب‌سایت، کم کردن حجم تصاویر وب‌سایت و استفاده از تصاویر با اندازه مناسب برای صفحه در افزایش سرعت بارگذاری صفحه نقش دارند. گوگل ابزاری مفید برای ارزیابی سرعت بارگذاری صفحه ایجاد کرده است که با توجه به پیشنهادهای آن می‌توانید بارگذاری صفحه‌های وب‌سایت خود را سریع‌تر کنید و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنید. نحوه سازماندهی صفحه‌های وب‌سایت و لینک‌های داخلی بین صفحات در رنکینگ محتوا در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارد.

آموزش سئو به زبان ساده سئو استاد

پیشنهاد میکنیم با فریب دادن گوگل و استفاده از روش های دیگر سلامت سایت خود را به خطر نیاندازید. در نهایت باید بگوییم که سئو یعنی هر چیزی که به شما کمک میکند جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشید. همه تکنیک هایی که در گذشته یاد گرفتید را استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید که در سال 2018 برندینگ، تجربه کاربری، طراحی زیبا و رعایت استانداردهای نگارشی را دست کم نگیرید.

برای یادگیری این تکنیک‌ها و لینک‌سازی اصولی می‌توانید در دوره کامل لینکسازی و سئوی خارجی شرکت کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید به تعداد بسیار بالایی از لینک های هر وبسایت دسترسی پیدا کنید. مشکلی که در ابتدا ابزار Ahrefs داشت، پولی بودن آن از بدو استفاده بود. خوشبختانه بر اساس سیاست های این شرکت دو راه دسترسی به این وبسایت ارائه شد. سرعت رسیدن به نتایج در این روش سئو بالا و زمان انتظار کمتری دارد اما همانطور که گفته شد، در صورت استفاده از روش های کلاه سیاه، با صفر شدن ورودی وبسایت از گوگل فاصله ای ندارید.

به عبارت دیگر شاید دیگر نیاز نباشد جستجو کننده مجددا به صفحه نتایج گوگل برگردد و به سراغ مقاله دیگری برود و یا اگر هم این کار را انجام داد، قبلا مدت زمان طولانی در سایت شما سپری کرده باشد. سایتهای جدید و گاها قدیمی که وارد حوزه های پر رقابت سئو می شوند بایستی اصول این رقابت را دریابند. در ابتدا باید در نظر گرفت وقتی حوزه ای پر رقابت است یعنی کسب و کارهای آن حوزه درآمد زیادی دارند. اگر عبارت بلیط هواپیما پر رقابت است یعنی کسب و کارهای مرتبط با آن درآمدهای میلیاردی دارند، بنابراین طبیعی است که هزینه های زیادی هم برای سئو و برندینگ خود انجام می دهند. همین موضوع باعث افزایش رقابت و سخت تر شدن روز افزون سئو اینگونه عبارات می شود و این موضوع گاه برای سایت های جدید دلسرد کننده است. سئو به تکنیک هایی که به سایت شما برای دریافت رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتورهای جستجو کمک می کند، گفته می شود.

اگر پا را فراتر گذاشته و محتوا را بدون خلق ارزش جدیدی از سایت‌های دیگر کپی کنیم عملا وارد منطقه سیاه سئو شده‌ایم. در مقابل تلاش برای استفاده از ضعف موتورهای جستجو و استفاده از تکنیک‌هایی برای فریب آنها را با نام سئو کلاه سیاه می‌شناسیم. در این روش‌ها معمولات کمترین ارزش و توجه به رضایت کاربر و کیفیت محتوا می‌شود. البته هرچند ماه یک‌بار گوگل این تکنیک‌های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایت‌هایی که از این روش استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد. سپس می توان اقدامات لازم برای بهبود دیده شدن و افزایش ترافیک Organic را انجام داد که یکی از مهم ترین این اقدامات، افزایش رتبه سایت در نتایج موتور های جستجو برای کلمات کلیدی هدف بدست آمده است.

چرا باید در دوره جامع سئو شرکت کنم؟

در نتیجه، آن وبسایت دیگر در هیچ یک از صفحات نتایج جستجو آورده نخواهد شد. سئو کلاه سیاه در واقع مانند تلاش کردن برای طی کردن راه صد ساله در یک شب است. دراین نوع از سئو تلاش می‌شود تا با استفاده از روش‌هایی که مطابقت چندانی با الگوریتم‌ها ندارند، رتبه و جایگاه سایت بهینه شود. در یک مثال اگر با هدف کسب جایگاه در دام “Keyword Stuffing” یا تکرار بیش از اندازه کلمات کلیدی بیفتید، در حال انجام سئو کلاه سیاه هستید.

مادامی که کاربران به دنبال پاسخ سوالات خود هستند شرکت هایی که سریع ترین و بهترین پاسخ را برای آنها فراهم میکنند موفق هستند. کاربران دوست دارند بخوانند، گوش دهند، تماشا کنند و اگر دوست داشتند با دیگران به اشتراک بگذارند. در طول سالیان گذشته استراتژی های سئو به هدف هماهنگی با این تغییرات ایجاد شده اند و امروزه دانش سئو ترکیبی از یادگیری مداوم و تحلیل اطلاعات است. قبل از هر کاری یک آنالیز دقیق و جامع از سایت خود تهیه کنید، نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید و مشکلات را یک به یک از سر راه بردارید. موفقیت در سئو همانند بالا رفتن از یک نردبان است و با پیمودن هر پله شما تجربه و دانش لازم برای قدم های بعدی را کسب میکنید. بهترین تعاریف سئو در گوگل نوشته شده و با یه جستجو می‌شه بهش رسید.

  • کاربران گوگل هر روزه برای پیدا کردن محصولات و خدمات خود میلیون‌ها جستجو انجام می‌دهند.
  • ارائه خدمات طراحی سایت از نقطه پذیرش پروژه تا تحویل نهایی به 7 مرحله اصلی تقسیم میشود.
  • اوایل، زبان‌های برنامه نویسی برای ساخت محصولاتی مثل PowerPoint، Microsoft Word و Microsoft Excel نوشته شدند.

شاید تاکنون، مقالات زیادی در مورد اینکه سئو سایت چیست و چقدر سئو اهمیت دارد خوانده اید. منابع و دوره‌های آموزشی که با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌توانید در هزینه‌های بسیاری صرفه جویی کرده و هنر سئوکار حرفه‌ای شدن را بیاموزید. از افرادی که درحال کار بر روی سایت شما هستند گرفته تا کارهایی که بر روی سایت باید صورت گیرد و نوع سایت، همگی می‌تواند بر روی این هزینه تاثیر داشته باشد. اما به صورت کلی می‌توان هزینه آن را چیزی در حدود ماهیانه یک تا پنج میلیون تومان در نظر گرفت. یعنی احساس و تجربه‌ای که کاربر در هنگام استفاده از سایت به دست خواهد آورد. این اصطلاح مخفف User Interface است و منظور از آن هر چیزی است که کاربر در برخورد با سایت می‌تواند مشاهده کند و با آن سروکار خواهد داشت.

مخاطب با دیدن یک عنوان متای جذاب، با احتمال بیشتری بر روی آن کلیک کرده و به دنبال خواندن محتوا خواهد بود. به این ترتیب، یک عنوان متای جذاب می‌تواند سبب افزایش بازدید مخاطب از سایت شده و به بهبود رشد جایگاه سایت در موتورهای جست‌وجوگری مانند گوگل کمک کند. هرچه زمان بیشتری از شروع به کار سئو می‌گذرد و رشد بیشتری در دنیای مارکتینگ رقم می‌خورد، دیده شدن در گوگل سخت‌ و سخت‌تر می‌شود.

اهل گوش دادان به پادکست سئو هستی؟