آواز عقرب عرفان خان تاریخ اکران آوریل را در هند تعیین می کند

این یک فرصت طلایی برای طرفداران عرفان خان در هند است که می توانند یک روز قبل از سومین سالگرد مرگش، نبوغ این بازیگر را یک بار دیگر روی پرده بزرگ ببینند.

شیو شارما و زیشان احمد، صاحبان ۷۰ میلی‌متری تاکی، خوشحال هستند که این فیلم را برای طرفداران عرفان در هند به ارمغان می‌آورند. آنها گفتند: “این ادای احترام ما به مرد و بازیگری است که برای بسیاری از ما ارزش زیادی داشته است.”

آنوپ سینگ در کتاب «عرفان: گفتگو با باد» که سال گذشته منتشر شد، خاطرات همکاری با این بازیگر را نیز زنده کرده است.

تریلر با یک پیش فرض غم انگیز شروع می شود که در آن مردی توسط عقرب نیش زده می شود. این بازیگر فقید در این داستان عاشقانه پر پیچ و خم انتقام و قدرت رستگاری ترانه، نقش یک تاجر شتر را بازی می کند. در همین حال، فراهانی نقش نوران، یک زن قبیله ای به شدت مستقل را بازی می کند که هنر شفابخش باستانی آواز عقرب را از مادربزرگش زبیده با بازی وحیده رحمان می آموزد. طبق افسانه های محلی، تنها راه درمان مرگ قطعی پس از نیش عقرب، آواز عقرب است.

بابل خان، پسر عرفان نیز این تریلر را در صفحه اجتماعی خود با این عنوان به اشتراک گذاشت: «قصه ای دلخراش از عشق، وسواس و خیانت را زنده می کنیم. تریلر #TheSongOfScorpions اکنون منتشر شد!

رئیس پانوراما اسپات لایت (خانه تولید) کومار منگات پاتاک گفت که او به همان اندازه از این فیلم “ویژه” خوش بین است. وی افزود: عرفان یکی از محبوب ترین بازیگران در سراسر جهان است. او در طول سفر سینمایی خود زندگی های بسیاری را تحت تأثیر قرار داد و کسانی که او را می شناختند می دانند که او مردی با قلب طلایی بود. ما به عنوان استودیو در فیلم یکشنبه با او کار کردیم. برای ما افتخار و افتخار است که آخرین فیلم (sic) عرفان خان را به عنوان ادای احترام به نبوغ همه کاره او بیاوریم.»

این محصول مشترک سوئیس، فرانسه و سنگاپور در جشنواره بین المللی فیلم لوکارنو به نمایش درآمد و نقدهای مثبتی دریافت کرد.

«آواز عقرب‌ها» اثر عرفان خان قرار است در تاریخ 28 آوریل در سینماها اکران شود.

این فیلم که در صحرای ثار جایسالمر می گذرد، گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی-فرانسوی (بدن دروغ) را بازی می کند که در مقابل عرفان قرار گرفته است. وحیده رحمان، شاشانک آرورا و تیلوتاما شوم (مدیر شب) در نقش های فرعی قوی دیده می شوند. عرفان پیش از این در فیلم قصاص: داستان یک روح تنها با آنوپ کار کرده است.

طرفداران خوشحال به پست او واکنش نشان دادند و گفتند: “این یک چیزی است که باید تماشا کرد.” یکی دیگر نوشت: “وای!! بی صبرانه منتظر دیدن عرفان آقا هستم.»

تریلر فیلم آواز عقرب ها ساخته عرفان خان به کارگردانی آنوپ سینگ روز چهارشنبه رونمایی شد. این فیلم در سال 2017 در جشنواره فیلم لوکارنو در سوئیس اکران شد و سرانجام در 28 آوریل در هند اکران می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

آنوپ سینگ می‌گوید: «فیلم درباره انتخاب است: شما می‌توانید سمی را که در آن تنفس می‌کنید بیرون بکشید یا آهنگی از عشق بخوانید که به جای آسیب، شفا می‌دهد. با توجه به دورانی که در آن زندگی می کنیم، فیلم مهمی است. عرفان به شدت به آن اعتقاد داشت و خوشحالم که مردم به زودی می توانند آن را ببینند. این یک لحظه احساسی برای من و کل تیم است. این نمایش فیلم امیدوارم برای خانواده عرفان و همه ما که عرفان را دوست داشتیم شفای بیاورد.”