آپدیت جدید ویندوز 11 با Bing مجهز به هوش مصنوعی برای Taskbar، Phone Link برای آیفون ها، راه اندازی شد

برای جزئیات جدیدترین راه‌اندازی‌ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت‌ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

در میان بسیاری از بهبودهای ویژگی های دیگر، کاربران ویندوز 11 اکنون می توانند با استفاده از برنامه Snipping Tool، ضبط صفحه را نیز انجام دهند. تنها چیزی که نیاز دارد این است که کاربر برنامه را راه اندازی کند و انتخاب کند رکورد.

با Phone Link برای iOS، کاربران آیفون می‌توانند گوشی‌های خود را به رایانه‌های شخصی ویندوز 11 خود متصل کنند. این شرکت می‌گوید که این امکان دسترسی آسان‌تر به عکس‌های آیفون با ادغام iCloud در برنامه Photos را فراهم می‌کند. کاربران می توانند با مراجعه به وبلاگ Windows Insider درباره شروع کار با Phone Link برای iOS اطلاعات بیشتری کسب کنند. این ویژگی ابتدا به عنوان پیش نمایش برای Windows Insiders در دسترس خواهد بود.

این به روز رسانی امروز از طریق Windows Update در دسترس خواهد بود و برنامه های جدید از طریق به روز رسانی فروشگاه مایکروسافت در دسترس قرار خواهند گرفت. کاربران دارای دستگاه های واجد شرایط دارای ویندوز 11، نسخه 22H2 که می خواهند فوراً این ویژگی های جدید را امتحان کنند، می توانند با رفتن به تنظیمات > به روز رسانی ویندوز و انتخاب به روز رسانی را بررسی کنید. این شرکت انتظار دارد که ویژگی های جدید ارائه شده از طریق Windows Update در انتشار به روز رسانی امنیتی ماهانه مارس 2023 به طور کامل در دسترس باشد.

این به‌روزرسانی، برگه‌هایی را به برنامه Notepad اضافه می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد به طور مؤثر داده‌ها را سازماندهی کنند و بین یادداشت‌ها جابه‌جا شوند. برای ایجاد یک تب جدید، کاربران باید برنامه Notepad را باز کرده و روی آن کلیک کنند + آیکون.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
مایکروسافت روز سه شنبه یک به روز رسانی بزرگ را برای ویندوز 11 راه اندازی کرد. این شرکت در حال ادغام موتور جستجوی جدید Bing مبتنی بر هوش مصنوعی در نوار وظیفه ویندوز 11 است و در دسترس بودن Phone Link برای دستگاه های iOS را اعلام کرده است که مورد آخر قبلاً برای کاربران اندروید در دسترس بود. . با بیش از نیم میلیارد کاربر در هر ماه، کادر جستجو یکی از پرکاربردترین اجزای ویندوز است و با استفاده از Bing مجهز به هوش مصنوعی در جلو و مرکز این تجربه، این شرکت ادعا می کند که کاربران پاسخ های مورد نظر خود را خواهند یافت. سریعتر از همیشه

مایکروسافت در یک پست وبلاگی اعلام کرد که این به روز رسانی جدید “دوره بعدی محاسبات را برای صدها میلیون کاربر ویندوز 11 فراهم می کند.” این شرکت همچنین اخیراً مرورگر Bing و Edge مجهز به هوش مصنوعی را معرفی کرده است که با این به‌روزرسانی در نوار وظیفه ادغام می‌شوند.

برای در دسترس‌تر کردن ویندوز 11، این به‌روزرسانی یک Narrator بهبودیافته نیز اضافه می‌کند تا از نمایشگرهای بریل بیشتر پشتیبانی کند، از جمله سه نمایشگر جدید طراحی شده برای Surface از HumanWare. اکنون می‌توانید در حین استفاده از نمایشگر بریل، بین Narrator و دیگر صفحه‌خوان‌ها جابه‌جا شوید. این قابلیت حیاتی تضمین می‌کند که گوینده می‌تواند به راحتی با ابزارهای در دسترس تعامل داشته باشد. از کار بر روی یک سند Word گرفته تا مدیریت فایل ها در File Explorer، کاربران می توانند از دسترسی صوتی با برنامه های مایکروسافت در این به روز رسانی ویندوز 11، با یا بدون صفحه کلید و ماوس استفاده کنند. کاربران می توانند در اینجا به لیست کامل دستورات صوتی دسترسی داشته باشند.