آیا من بعدی با آنوشکا سن هستم که در 17 مارس در Zee5 پخش می شود

«با تحقیقات فراوان موفق شدیم فیلمی بسازیم که با مخاطب ارتباط برقرار کند. پس از تحسین های متعدد، ما خوشحالیم که Zee5 پلتفرم فیلم را راه اندازی می کند و به مخاطبان بیش از 190 کشور خواهد رسید.

سازندگان روز چهارشنبه اعلام کردند، فیلم «آیا من بعدی هستم» به کارگردانی راحت کاظمی با بازی آنوشکا سن از 17 مارس در Zee5 آغاز خواهد شد.

«آنوشکا سن با کاراکتر خود کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است و من مطمئن هستم که مخاطب را احساساتی می‌کند اما در عین حال افراد زیادی را الهام می‌بخشد. مردم با این فیلم ارتباط برقرار می‌کنند و امیدوارم برای جامعه ما نیز کمی تفاوت ایجاد کند.»

سن بازیگر نقش اول این فیلم را پروژه ای “نزدیک به قلب من” توصیف کرد.

Manish Kalra، مدیر ارشد بازرگانی Zee5 India گفت: «به عنوان داستان‌نویس چندزبانه هند و بهارات، به همکاری با داستان‌نویسانی که داستان‌های متنوع، تأثیرگذار و سرگرم‌کننده دارند، افتخار می‌کنیم. Am I Next روایت بسیار قوی ای دارد که تحسین های متعددی را به دست آورده است و ما خوشحالیم که این فیلم را در Zee5 پلتفرم کنیم. در AVOD موجود است [(with advertisements)]ما مطمئن هستیم که این فیلم نه تنها با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند، بلکه دل‌های شجاع زیادی را برای ایجاد تغییر در جامعه برانگیخته و الهام می‌بخشد.”

من معتقدم که ما با این فیلم به موضوع بسیار مهمی می پردازیم. انجام این فیلم و ایفای نقش این شخصیت خیلی آسان نبود، چالش‌های خاص خودش را داشت، اما خوشحالم که در نهایت، مخاطبان فرصتی برای دیدن آن در Zee5 پیدا می‌کنند.»

کاظمی که نویسندگی این فیلم را با کریتیکا رامپال همکاری کرده است، گفت: این فیلم به دلیل داستان قدرتمندی که دارد فوق العاده خاص است.

«آم من بعدی» که به عنوان یک «فیلم پخش رایگان» معرفی می‌شود، هانی را دنبال می‌کند، یک بازمانده تجاوز جنسی 14 ساله که یک نبرد قانونی طولانی برای حق خود برای خاتمه دادن به بارداری‌اش می‌جنگد، و برخی اتهامات علیه او را پاک می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

آیا من بعدی هستم توسط راحت کاظمی فیلم، طارق خان پروداکشن و زیبا ساجد فیلمز تولید می شود.