آیفون 15 پرو می تواند با رنگ قرمز تیره راه اندازی شود. آیفون 15 ممکن است در رنگ‌های صورتی، آبی روشن وارد شود: گزارش‌ها

آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس در گذشته دارای لبه های خمیده و حاشیه های نازک تر در اطراف نمایشگر خود بودند. گزارش های قبلی حاکی از آن بود که اندازه صفحه نمایش در مدل های مختلف سری آیفون 15 با مدل های مربوط به سری آیفون 14 مطابقت دارد. انتظار می‌رود حاشیه‌ها و لبه‌های منحنی به‌طور قابل‌توجهی نازک‌تر، به مدل‌های آیفون 15 پرو طراحی شبیه اپل واچ بدهد.

طبق گزارش MacRumors، انتظار می‌رود اپل به سنت خود در عرضه آیفون وانیلی خود در رنگ‌های روشن با سری آیفون 15 ادامه دهد. انتظار می‌رود آیفون ۱۵ وانیلی در رنگ‌های صورتی تیره و آبی روشن عرضه شود. این نشریه همچنین تصاویر رندر خود تولید شده از آیفون 15 وانیلی را در گزینه های رنگی جدید صورتی و آبی روشن به اشتراک گذاشت.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که اپل هیچ نشانه رسمی یا تاییدی در مورد طراحی یا ظاهر سری آیفون های آینده خود، از جمله گوشی های ادعایی آیفون 15 و آیفون 15 پرو ارائه نکرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

این گزارش می افزاید که دو گزینه رنگی جدید برای آیفون 15 علاوه بر سه گزینه رنگ استاندارد که می تواند شامل سیاه، سفید و قرمز باشد، خواهد بود. با این حال، هیچ خبری از اپل در مورد برنامه ای برای اضافه کردن گزینه های رنگی جدید برای سری آیفون 15 وجود ندارد.

در همین حال، طبق گزارش دیگری از 9to5Mac، اپل نیز امسال به عرضه نسخه های رنگی ویژه آیفون مدل پرو خود ادامه خواهد داد. این گزارش ادعا می‌کند که مدل‌های iPhone 15 Pro و iPhone 15 Pro Max/Ultra می‌توانند با رنگ قرمز تیره کاملاً جدید وارد بازار شوند. انتظار می‌رود این رنگ‌بندی به رنگ تیتانیومی برسد.

سری آیفون 14 در سپتامبر سال گذشته به عنوان جدیدترین سری گوشی های هوشمند این شرکت عرضه شد. امسال، غول فناوری مستقر در کوپرتینو، کالیفرنیا، انتظار می‌رود سری آیفون 14 را با مدل‌های ظاهری آیفون 15 در ماه سپتامبر دنبال کند. گزینه‌های رنگی برای مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو ماه‌ها قبل از معرفی آن‌ها اعلام شده است. گزینه‌های رنگی جدیدی در خط تولید اضافه خواهد شد که در حال حاضر شامل مدل‌های وانیلی و پلاس، یک نوع Pro و یک نوع Pro Max است.