آیپد آینده ممکن است از نمایشگر هیبریدی OLED استفاده کند، اپل گفته است که با SMT تایوان کار می کند

گفته می شود که اپل در سال 2024 مدل های مک بوک و آیپد پرو را با نمایشگرهای OLED عرضه خواهد کرد. این شرکت می تواند مک بوک 13.3 اینچی جدید خود را با نمایشگر OLED، در کنار مدل های شایعه شده 11 و 12.9 اینچی OLED iPad Pro عرضه کند. گفته می شود که هر سه دستگاه از فناوری پشته پشته برای بهبود روشنایی و طول عمر در کنار اطمینان از مصرف انرژی کمتر استفاده می کنند. صفحه نمایش جدید می تواند با استفاده از فناوری اکسید پلی کریستالی با دمای پایین (LTPO) نرخ نوسازی متغیری بین 1 تا 120 هرتز ارائه دهد.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

استفاده از استیبل کوین در روسیه پس از تهاجم اوکراین به طور تصاعدی افزایش می یابد، در اینجا دلیل آن است

منبع

انتظار می رود مدل های آینده آی پد با طراحی سبک وزن و کیفیت تصویر بهبود یافته عرضه شوند. طبق گزارش‌ها، اپل از فرآیند اچینگ خشک استفاده خواهد کرد که شامل حذف شیمیایی قطعات غیر ضروری در حین ساخت الگوی مدار ترانزیستور لایه نازک (TFT) برای اولین بار است. صفحه نمایش را می توان برای نازک تر و سبک تر کردن آن اچ کرد. اتخاذ این فرآیند تولید می تواند قیمت مدل های آی پد را افزایش دهد.

ظاهرا اپل از تایوان SMT حمایت مالی کرده است. گفته می شود که این شرکت در گسترش خطوط تولید خود با استفاده از سخت افزار اختصاصی برای رسوب گذاری مینی ال ای دی کمک می کند.

مدتی است که گمانه زنی های زیادی در مورد آیپد OLED احتمالی وجود دارد. گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که اپل در حال تولید نمونه‌های اولیه آی‌پد با نمایشگرهای OLED با شرکای نمایشگر داخلی خود – سامسونگ و ال‌جی است.

انتظار می‌رود مدل‌های آی‌پد اپل با نمایشگرهای OLED در سال 2024 رسمی شوند. اکنون، غول کوپرتینویی ظاهراً علاوه بر سامسونگ و ال‌جی، با فناوری نصب سطحی تایوان (SMT) برای ساخت پنل‌هایی برای آی‌پد پرو 12.9 اینچی آینده امضا کرده است. و مک بوک پرو با اضافه شدن زنجیره تامین جدید، اپل ممکن است خود را برای ارتقای بزرگ آیپد آماده کند. سازنده آیفون در حال حاضر نمایشگرهای OLED را در اپل واچ و مدل های اخیر گوشی های هوشمند خود ارائه می دهد. با این حال، انتظار می‌رود صفحه‌نمایش‌های موجود در دستگاه‌های مک‌بوک و آی‌پد جدید با بهبودهایی نسبت به نمایشگرهای OLED معمولی همراه باشند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

طبق گزارش DigiTimes، اپل با تایوان SMT برای استفاده از نمایشگرهای OLED هیبریدی در مدل‌های آینده آی‌پد قرارداد امضا کرده است. طبق گزارش‌ها، تایوان SMT فرآیند SMT را برای نور پس‌زمینه LED مینی آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی و مک بوک پرو انجام خواهد داد. گفته می شود که فناوری OLED هیبریدی مواد پنل OLED سخت و انعطاف پذیر را با هم ترکیب می کند.