“اتصال کیف پول ها، اشتراک گذاری NFT”: کاربران متا در ایالات متحده از فیس بوک و اینستاگرام برخوردار می شوند


کاربران فیس بوک و اینستاگرام متا در ایالات متحده اکنون می توانند کیف پول دیجیتال خود را به برنامه ها متصل کرده و دارایی های NFT خود را با دنبال کنندگان و دوستان خود به اشتراک بگذارند. کاربران فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده اکنون این امکان را دارند که دارایی های کلکسیونی دیجیتال خود را به طور همزمان در هر دو برنامه ارسال کنند. اشتراک‌گذاران NFT هیچ هزینه اضافی در برنامه‌های متا دریافت نمی‌کنند. کیف پول های پشتیبانی شده در متا عبارتند از Rainbow، MetaMask، Trust Wallet، Coinbase Wallet و Dapper Wallet. بلاک چین های پشتیبانی شده در این زمان شامل اتریوم، پلیگون و فلو می شود.

متا در یک پست وبلاگی گفت: “امروز ما اعلام می کنیم که همه در فیس بوک و اینستاگرام در ایالات متحده می توانند کیف پول خود را به هم متصل کرده و کلکسیون های دیجیتال خود را به اشتراک بگذارند.”

متا برای اولین بار این ویژگی NFT را با اینفلوئنسرهای منتخب از ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

هنگامی که یک خالق یا گردآورنده یک مجموعه دیجیتالی را پست می‌کند، جلوه درخشانی خواهد داشت و می‌تواند اطلاعات عمومی مانند توضیحات NFT را نمایش دهد. پست ها نیز در نمایه آنها قابل مشاهده خواهد بود. خالق و گردآورنده را می توان به طور خودکار در پست کلکسیونی دیجیتال (با توجه به تنظیمات حریم خصوصی آنها) نسبت داد.» این وبلاگ اشاره کرد.

امسال، مارک زاکربرگ، رئیس متا، چندین بار در مورد ادغام سرویس‌های متمرکز بر NFT در برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی تحت کنترل خود صحبت کرده است.

بدون پرداختن به جزئیات دقیق، غول فناوری، در ماه مارس گفته بود که کاربران اینستاگرام «امیدوارم» بتوانند NFT های خود را در ماه های آینده بر روی این برنامه اضافه کنند.

همین اواخر، کارت بیسبال لیگ کوچک زاکربرگ، که عکس یک زاکربرگ هشت ساله و امضای او را نشان می‌دهد، در حراجی که توسط ComicConnect.com برگزار شد، به قیمت 105000 دلار (تقریباً 85 میلیون روپیه) فروخته شد.

در حال حاضر، واتس اپ متعلق به متا به لیست برنامه هایی که برای تغییر NFT ردیف شده اند، راه پیدا نکرده است. با حرکت متا به سمت گسترش خود [Web3)](https://gadgets360.com/tags/ پیشنهادات، زمان زیادی نمی‌گذرد که به‌روزرسانی‌های مرتبط با NFT در برنامه پیام‌رسانی فوری منتشر می‌شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع