ادغام هوش مصنوعی ویندوز 11 عصر جدیدی را برای تجربیات کاربر نشان می دهد

مفهوم این بود که کاربران معمولاً نمی دانند چه می خواهند، بنابراین دادن توانایی ایجاد مستقیم با هوش مصنوعی به آنها پایان بدی خواهد داشت. با این حال، هم تجربه من و هم این شوخی این مسئله اساسی را برجسته می کند که برنامه نویسان و کاربران آموزش لازم برای همکاری با یکدیگر را ندارند.

تبلیغات

4 ستون کلیدی برای ایجاد بهترین تجربه دیجیتال در کلاس

محصول فناوری هفته

هدست بازی بی سیم Alienware Tri-Mode AW920H – Lunar Light

ما نتایج متفاوتی با این نوع چیزها داشته ایم. منطق بولی همان چیزی است که اینترنت برای اصلاح جستجوها استفاده کرده است. کسانی که منطق بولی را یاد گرفته بودند دریافتند که می توانند نتایجی را که می خواستند خیلی سریعتر از کسانی که این کار را انجام ندادند به دست آورند. با این حال، ما در مورد کاربران منطق بولی در وب دقیقاً به گردن خود نیستیم، و نشان می‌دهد که پیوند ضعیف همچنان کاربرانی هستند که از یادگیری مهارت‌های لازم برای کارآمدتر شدن خودداری می‌کنند.

حرکت به سمت قرار دادن تهاجمی هوش مصنوعی در تمام جنبه های ویندوز، تجربه کاربر را در طول زمان به طرز چشمگیری تغییر خواهد داد. همانطور که ما با یک رابط خط فرمان شروع کردیم، سپس به یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) منتقل شدیم، و اکنون به یک رابط هوش مصنوعی می‌رویم، هر حرکت باید بهره‌وری را بهبود بخشد، ناامیدی کاربر را کاهش دهد و روند توسعه را به برنامه‌های مرتبط نزدیک کند. قرار است کمک کنند.

با قرار دادن هوش مصنوعی مولد در ویندوز، مایکروسافت یک روند عملکرد اجباری ایجاد می کند که در آن کاربران یاد می گیرند چگونه با هوش مصنوعی مولد کار کنند تا نتایج بهتری بگیرند. آنها باید بیاموزند که نیازهای خود را به طور کامل بیان کنند تا تعداد تکرارهای آزاردهنده ای را که هوش مصنوعی برای درک این نیازها باید انجام دهد کاهش دهد، و مهمتر از همه، کاربران باید مهارت های لازم برای درک و برقراری ارتباط با آنچه می خواهند را توسعه دهند.

ما در ابتدای تکامل این فناوری هستیم، بنابراین با رشد آن، انتظار دردسرهای فزاینده ای را داشته باشیم. با این حال، این نشان دهنده انحراف قابل توجه اولیه از رویکرد سنتی به فناوری است، که کاربران را وادار به دستیابی به مجموعه مهارت های جدیدی برای بهره مندی از مزایای آن می کرد. اکنون ما در حال توسعه سیستم‌های هوش مصنوعی هستیم که یاد می‌گیرند چگونه با کاربران کار کنند و به طور مؤثر این پویایی را روی سر خود تغییر دهند و نتیجه‌ای بسیار جالب‌تر و امیدواریم بسیار ناامیدکننده‌تر داشته باشند.

خوب، هوش مصنوعی با تبدیل تدریجی کاربران به برنامه نویس در شرف تغییر است. مایکروسافت با تلاش های خود برای قرار دادن قابلیت های هوش مصنوعی در ویندوز، آفیس و فروشگاه مایکروسافت در خط مقدم این امر قرار دارد.

آن دسته از کاربرانی که تلاش می کنند تا یاد بگیرند که چگونه با هوش مصنوعی بهتر کار کنند، مزیتی خواهند داشت و با توجه به اینکه هوش مصنوعی در سیستم عامل قرار دارد، فرصت های زیادی برای تمرین خواهند داشت. با این حال، من انتظار دارم که بسیاری از ارتباطات سنگین به طور فزاینده ای از هوش مصنوعی ناشی شود، نه کاربر، همانطور که در ویدیوی معرفی Windows Copilot مایکروسافت نشان داده شده است:

بخشی از مشکل اساسی این است که برنامه نویسان معمولاً علاقه کمی به عملیات تجاری دارند و کارمندان عملیات علاقه کمی به کدنویسی دارند. از آنجایی که هیچ یک از طرفین به طور کلی نمی خواهند تفاوت های ظریف طرف مقابل را یاد بگیرند، این می تواند منجر به نارضایتی برخی از کاربران و برنامه نویسان بسیار ناامید شود.