اشنایدر الکتریک پیشگامی در مدیریت هوشمند انرژی است

اساساً، این راه حل یک پیشنهاد IoT SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) با کاربری آسان و بسیار ایمن است که نمایه های انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای را ایجاد می کند و مدیریت سیستم های انرژی ساختمان را ساده می کند.

در زمینه انتشار گازهای گلخانه ای، این شرکت SM AirSeT را معرفی کرد، یک راه حل سبز و دیجیتال که با هوای خالص تغذیه می شود.

تحقیقات علمی قابل توجه نشان می دهد که آب و هوا در دهه های گذشته بر انسان ها و حیوانات تأثیر گذاشته است. افراد منطقی می توانند در مورد سطح تأثیر شدت بحث کنند و باید بحث کنند. اما منطقی است که بپرسیم جهان چه کاری می تواند انجام دهد تا تأثیر تغییرات آب و هوایی را به شیوه ای عملی، مقرون به صرفه و مقیاس پذیر کاهش دهد.

این راه حل ابتدا در ایالات متحده راه اندازی شد، اما در کشورهای منتخب در باقی مانده سال 2022 منتشر خواهد شد و در سال 2023 در دسترس خواهد بود.

EcoCare

شکی نیست که اقتصاد جهانی با تحول بی سابقه ای در بخش انرژی مواجه است. در حالی که تغییرات آب و هوا و اهداف کربن زدایی محرک های اصلی این تحول هستند، نگرانی های امنیت انرژی و استقلال نیز نقش مهمی ایفا می کنند.

با این حال، اجلاس نوآوری تنها در مورد راه حل های نوآورانه و شدیدا مورد نیاز نبود. شاید چیزی که در طول این رویداد بیش از همه مرا تحت تأثیر قرار داد فصاحت، فروتنی و تفسیر عقل سلیم بود که ویژگی اصلی سخنان ژان پاسکال تریکوآر، مدیرعامل و رئیس اشنایدر الکتریک، و عامر پل (تصویر بالا)، رئیس آمریکای شمالی این شرکت بود.

این نوآورانه است و منعکس کننده فوریت های بسیار مورد نیاز در بازار است. این قابلیت جدید از تداوم دیجیتال با ادغام منابع برق هیبریدی در عملیات اپراتورهای مزرعه استفاده می کند.

EcoStruxure Energy Hub جدید این شرکت به کسب و کارها اجازه می دهد تا با تسهیل آگاهی از انرژی، انطباق، بهینه سازی و عملکرد، اهداف خالص صفر خود را در آغوش بگیرند.

در نهایت، دولت‌ها باید با حذف، یا حداقل کاهش چشمگیر، بسیاری از زمان‌بندی‌های بوروکراتیک و طولانی که از منظر نظارتی درگیر هستند، به شتاب‌دهنده ضربه بزنند تا این فناوری‌ها و راه‌حل‌های جدید بتوانند بدون اصطکاک اجرا شوند، موضوعی رایج که در بسیاری از موارد نفوذ کرده است. سخنرانی های کلیدی

هفته گذشته، این شرکت از رویداد سالانه مشتری و شریک خود در لاس وگاس به نام Innovation Summit برای اعلام چندین پیشنهاد جدید در تجارت مدیریت انرژی خود استفاده کرد.

هر دوی این مدیران با شور و شوق در مورد فوریت مورد نیاز برای رسیدگی به بحران “سه گانه” کنونی جهان – انرژی، اقتصادی و آب و هوا – که دولت های جهانی با آن مواجه هستند صحبت کردند.

در پایان، هدف باید حذف منابع قابل توجه اتلاف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای باشد. تمرکز بر استقرار شبکه هوشمند و ساده‌سازی مدیریت انرژی ساختمان، قدرت تاریخی اشنایدر الکتریک، همگی گام‌های تعیین‌کننده‌ای هستند که می‌توانند به حرکت فوتبال محیطی در زمین کمک کنند.

راه حل های جدید سازگار با محیط زیست

این شرکت 186 ساله از این نظر که دسترسی به انرژی و فناوری دیجیتال یک حق اساسی بشر است، عذرخواهی نکرده است. برای ایجاد این دیدگاه، اشنایدر الکتریک طیف گسترده‌ای از محصولات دیجیتالی انرژی و اتوماسیون را ارائه می‌کند که به افراد، صاحبان خانه‌ها و مشاغل کمک می‌کند کارآمدتر و پایدارتر شوند.

راه حل انرژی به عنوان سرویس اشنایدر الکتریک در اجلاس نوآوری 2022 به نمایش گذاشته شد

ژان پاسکال تریکوآر، مدیرعامل اشنایدر الکتریک در حال سخنرانی در نشست نوآوری 2022 (اعتبار تصویر: SmartTech Research)


اشنایدر الکتریک در اجلاس نوآوری خود با قدرت، بینش و اشتیاق خود را نشان داد. این شرکت معیار بالایی برای آنچه که باید انجام شود تا جهان خود را به نهادی پایدارتر و کارآمدتر تبدیل کند، تعیین کرده است. سوال باقی مانده این است که آیا اقتصادهای جهان در برابر این چالش هستند یا خیر.منبع

ژان پاسکال تریکوآر، مدیرعامل اشنایدر الکتریک در نشست نوآوری 2022 سخنرانی می کند.

راه حل انرژی به عنوان سرویس اشنایدر الکتریک در اجلاس نوآوری 2022 به نمایش گذاشته شد (اعتبار تصویر: SmartTech Research)


SM AirSeT شرکت های آب و برق و صنایع را هدف قرار می دهد تا ردپای محیطی آنها را کاهش دهد و عملیات و نگهداری آنها را بهینه کند.

EcoStruxure برای انرژی های تجدید پذیر

جالب اینجاست که با توجه به پیچیدگی بی ثباتی فعلی محیط انرژی که قیمت مواد خام و انرژی را به بالاترین حد چهار دهه اخیر افزایش داده است، زمان بندی آن نمی تواند دقیق تر باشد.

از نقطه نظر عملی، راه حل های اشنایدر الکتریک – که اغلب از دیدگاه سخت افزار، نرم افزار و خدمات ادغام می شوند – اغلب در خانه ها، ساختمان ها، مراکز داده، زیرساخت ها (مانند فرودگاه ها) و نهادهای صنعتی ظاهر می شوند.

رویداد به موقع

اشنایدر الکتریک مسلماً رهبر بلامنازع در تحول دیجیتال مدیریت انرژی است. به همان اندازه مهم، تعداد کمی از شرکت ها دارای میراث فناوری، اعتبار جهانی و شهرت معتبر در انرژی و پایداری هستند.

قبل از پایان، در اینجا نگاهی گذرا به بسیاری از دموهای اجلاس نوآوری اشنایدر الکتریک داریم:

این شرکت با معطوف کردن به شبکه انرژی، در حال به روز رسانی Grids of the Future، استراتژی قدیمی اشنایدر الکتریک برای افزایش وعده انرژی پاک و تجدیدپذیر است.

EcoCare، علاوه بر این، به عنوان یک بسته یکپارچه و مجهز به اینترنت اشیاء از پشتیبانی حرفه ای 24/7 با تمرکز بر بینش عمیق در مورد شرایط دارایی و درک کارایی و پیشرفت های بالقوه پایداری ساخته شده است.

تحلیلگر بگیر

اشنایدر الکتریک یکی از اولین شرکت هایی بود که به این ایده متعهد شد که جهان باید در اسرع وقت به وضعیت انتشار کربن صفر خالص برسد.

EcoStruxure Energy Hub

با این اعلامیه‌ها، اشنایدر الکتریک به خاطر صرف هزینه قابل‌توجه خود در ساخت انرژی الکتریکی‌تر و شاید مهم‌تر از آن، دیجیتالی، شایسته تقدیر است. بخش دیجیتالی استراتژی اشنایدر الکتریک که اغلب به عنوان فاز الکتریسیته 4.0 در بخش انرژی توصیف می شود، دستکشی را برای کل صنعت ایجاد می کند.

راه‌حل جدید این شرکت، EcoStruxure برای انرژی‌های تجدیدپذیر، جذاب است زیرا فناوری‌های جدید و ادغام‌های دیجیتالی دوقلوی قرن بیست و یکمی را با هم ترکیب می‌کند که باید به اپراتورهای مزارع تجدیدپذیر کمک کند تا سریع‌تر وارد بازار شوند.

این موضوع مشترکی بود که در سخنرانی های اصلی در طول رویداد نفوذ کرد. تجربه اخیر من در نصب شارژر برقی برقی در ساختمان کاندو چندمسکونی خود، در حالی که مسلما یک مورد واحد است، به من می گوید که دولت های محلی راه درازی در پیش دارند.

افکار بسته

با تازگی، به نظر می رسد که این شرکت همچنین تشخیص می دهد که هزینه های سرمایه گذاری مورد نیاز باید مقرون به صرفه باشد تا جهان را به سمت منابع پایدارتر و کارآمدتر انرژی سوق دهد. این الزام بسیار حیاتی است و نمی توان آن را نادیده گرفت. به هر حال، بخش انرژی شامل شرکت‌های قدیمی متعددی است که در نهایت هزینه‌های تبدیل نقش مهمی در سرعت حرکت آن‌ها دارند.

در نهایت، برنامه Schneider Electric EcoCare را می توان به یک سرویس نگهبانی مانند کارت اعتباری ممتاز برای سازمان های انرژی تشبیه کرد. هدف این پیشنهاد کمک به مشتریان برای استفاده از انرژی و منابع داخلی خود با دسترسی به تخصص اشنایدر الکتریک در تجهیزات الکتریکی و صنعتی، پایداری، قدرت حیاتی ماموریت، و شایستگی های دیجیتال و تحلیل است.

با این پیش زمینه، اشنایدر الکتریک از Innovation World برای اعلام چهار راه حل جدید استفاده کرد که به شرکت ها دستگاه ها و کمک های لازم برای استراتژی، دیجیتالی کردن و کربن زدایی عملیات روزانه، تسریع اهداف پایداری و رسیدگی به فاجعه انرژی فعلی را ارائه می دهد. این قابلیت‌ها تلاش می‌کنند تا بسیاری از قوی‌ترین گازهای گلخانه‌ای جهان را از زیرساخت‌های مبتنی بر انرژی حذف کنند.

SM AirSeT