افزایش فالوور اینستاگرام با ۲۷ راهکار کلیدی

بسیاری از این سایت ها با شعار خرید فالوور اینستاگرام ارزان قصد دارند تا بازارگرمی کنند این در صورتی است که کیفیت فالوورهای آن ها در حد خوب Downloader for Instagram نیست! قطعاً با این کار افراد مشخصی فالور خواهید داشت و در صورتی که بتوانید خدمات پشتیبانی سایت نیز انجام دهید قطعاً این پیج میتواند کمک شایانی در پیشرفت شما داشته باشد. سعی کنید حتماً روی کلیپ های مد نظرتان در جهت کسب درآمد از اینستاگرام کار کنید و محتوای جدید داشته باشید تا دیگران محتوای شما را به اشتراک بگذارند که این خود ابتدای شناساندن پیج شما به دیگران و افزایش فالوور و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای شماست. اگر هر روز مرتب استوری بگذارید باعث می شوید که در صف اول باقی بمانید و بیشتر دیده شوید و در نتیجه منجر به افزایش فالوور اینستاگرام می شود.

مردم به دنبال کلیپهای طنز هستند که شما میتوانید افراد زیادی را که در این حوزه در حال فعالیت هستند و روزانه دهها ویدیو برای خنداندن مردم منتشر میکنند را در پیج خود منتشر کنید و زمانی که شما کلیپهای افراد مشهور را در پیج خودتان انتشار میدهید، به سرعت ویدیو شما وارد اکسپلور میشود و بازدید بسیار بالایی را دریافت میکند. همین موضوع سبب می شود تا الگوریتم به سرعت متوجه اضافه شدن این اکانت های فیک به پیج شده و حساب کاربری متقاضی را به دلیل نقض قوانین اینستاگرام محدود کند. اما، متوجه شدم تصویری که ارسال میکنم بیکیفیت است. طراحی این اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام برای این است که از منبع اینترنت و آی پی خود شما استفاده کند. بلاگرهایی که تبدیل شدن به اینفلوئنسرها و واقعاً تاثیرگذارند روی مخاطبشان، مثل “خانم سی سی” که الان مخاطبانش یک میلیون نفر را رد کرده است، بابت هر استوری بین ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان دریافت می کند.

چه سوالاتی در ذهن شما وجود دارد تا به یک بلاگر حرفهای تبدیل بشی؟ از زمانی که اینترنت به دنیای انسانها وارد شد، سایت هم به وجود آمد تا خدمات بهتری به افراد جامعه ارائه شود. این گونه میزان بازدید از صفحه و استوری شما افزایش مییابد و ممکن است برخی از آنها صفحه شما را دنبال کنند. بعد از آن خواهید دید که بسیاری از افراد فقط دنبال مطالب شما خواهد بود. برای مثال شما میخواهید برای صرف ناهار به رستورانی در منطقه خاصی بروید با استفاده از لوکیشن شما میتوانید رستورانهایی که در ان مکان قرار دارد را پیدا کرده وانتخاب کنید. ویدیوهای (IGTV) هم ۴ برابر بزرگتر از عکسها در صفحه اکسپلور به نمایش گذاشته میشوند. بعد از این کار برنامه اینستاگرام نمایش داده میشود که باید روی آیکون آن بزنید و سپس از قسمت install آن را نصب کنید. کسب درامد از تولید محتوا در اینستاگرام یکی از ایده های پولساز اینستاگرام می باشد. امروزه با نگاهی به پیج ­های اینستاگرامی و تحقیق بیشتر در مورد نحوه فعالیت پولساز در آن، به این نتیجه میرسیم که اکثریت پیج­ها فعالیت آموزشی دارند و از این راه کسب درآمد فوق العاده ای به دست میآورند. سعی کنید از کلیپ­های جذاب آموزشی استفاده کنید تا نتیجه کارتان موفق آمیز باشد.

وقتی کالایی وارد بازار میشود قطعاً خدمات پس از فروش آن میتواند آن کالا را در بازار نگه داشته و حتی در طولانی مدت به ارتقای آن کالا کمک کند. حتماً سعی کنید موضوعی که به آن علاقه دارید را برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام مد نظر قرار دهید، مثلاً غذا، بازاریابی در اینستاگرام، برندسازی و… یکی از راه های درآمد بلاگر اینستاگرام تبلیغات است که از طریق پیج خود کسب درآمد میکنند. وقتی اسم بلاگر می آید همه فکر میکنیم باید به داخل یک رستوران برویم، از آن غذا و لایف استایل خودمان فیلم بگیریم و در نهایت به این شخص فقط، بلاگر گفته می شود. پس فراگیری یک صنعت برای همه کارها است و این بسیار مهم است. این قدرت بلاگرها و قدرت تاثیر گذاری روی بقیه است. خیلی از افرادی وجود دارند از جامعه که افراد تأثیرپذیری هستند، ولی کسی که میخواهد به یک بلاگر موفق تبدیل شود در یک زمینه خاص، باید فرد تاثیر گذاری باشد، باید فردی باشد که تاثیرات مثبتی را روی مخاطب خودش بگذارد و بتواند ارتباطات موثر را با مخاطب برقرار کند. با رعایت زمان پست گذاری و تلاش برای راضی نگه داشتن افراد، باید به فکر موفقیت خود در آینده نزدیک باشید.

مهمترین نکته در در این نوع پیج ها تولید محتوای آن می باشد که نباید به هیچ وجه محتوای تان کپی از جای دیگر باشد. این مورد اولین و مهمترین مورد برای حفظ امنیت هست. این بخش یکی از مهمترین بخشهای پیج اینستاگرام شما به حساب میآید. اما چطور میتوان از آموزش این کار به درآمد رسید. اما کسانی هم هستند که بدون هیچ تخصصی کارشان را شروع کردند و به دلیل این که جزء اولین ها بودند، رشد زیادی کردند. از این طریق یک شانس خوب با شماست که آنها با پیج شما شروع می کنند و بعد از معروف شدن شما هم رشد خواهید کرد. استفاده از هشتگ ها به صورت صحیح میتونه به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی بکنه.

حالا میتوانید سوال مورد نظرتان را برای نظرسنجی بنویسید و در پایی هم دو پاسخ را برای آن در نظر بگیرید. پاسخ این سؤالکاملاً واضح است. این تب حاوی شبکهای از تصاویر و ویدیوها است که ویدیوهای کانالهای مرتبط به سلایق پیشین را به تمام کاربران نشان میدهد. محتوای تصویری : اینستاگرام یک پلت فرم بصری است، بنابراین نیاز به تصاویر و ویدیو های با کیفیت دارید تا بتوانید برند و محصولات خود را به خوبی به نمایش بگذارید. شما میتوانید بهراحتی یک پیج آموزشی در اینستاگرام ایجاد کنید و در آن بعد از آنکه فالور مورد نیاز را به صورت هدفمند جذب کردید، فیلم­های آموزشی مربوط به پشتیبانی سایت و هر آنچه یک پشتیبان سایت در زمان تحویل پروژه تا انتهای آن باید انجام دهد را در قالب کلیپ­های جذاب برای فالورها ساخته و نمایش دهید. همین امر باعث شده تا پست های شما در اکسپلور به غیر از دنبال کنندگان شما نمایش داده شود. موضوع دوم که باید یاد بگیرید این است که لایف استایل درستی داشته باشید و بتوانید یک تخصصی که درون خودتان است را به نمایش بگذارید و به مخاطب دلیلی بدهید که شما را دنبال کند. 2) به Delet Account رفته و یک گزینه برای علت حذف اکانت اینستاگرامتان انتخاب کنید.

در اینجا شما باید یک استراتژی مناسب برای تبلیغات بچینید و از طریق جذب تبلیغات درآمدزایی کنید. بلاگری یعنی در یک حوزه خاص مانند گردشگری یا مد و هر حوزه خواص دیگر تولید محتوا داشتن. پس شما باید در یک حوزه خاص فعالیت کنید که این خود بازدهی بالاتری در بین مخاطبان از نظر تبلیغ کالا و یا خدمات خواهد داشت. افرادی که عاشق موسیقی و دانلود آهنگ باشند، قطعاً مخاطبان پیج شما خواهند شد و شما زمانی که یک پیج در حوزه موسیقی داشته باشید و اخبار و کلیپ های مربوط به خوانندگان را منتشر کنید، می توانید مورد توجه خوانندگان جدید و نوظهور باشید. با این کار شما شناخته تر و شناخته تر خواهید شد. چرا که اگر کاربر به صفحه کاری شما بیاید می تواند با پیدا کردن محتوای مورد نظر خود در بخش راهنما در اینستاگرام موضوع مورد نظر خود را پیدا کند و راحت تر دسترسی به آن ها داشته باشد. این روند آزمون و خطا قرار نیست هیچ موقع تمام شود و همیشه باید در حال اجرای آن باشید. باید خود را همیشه با روند اینستاگرام بروز نگهدارید تا بتوانید محتوای محبوب فالوور اینستاگرام خود را ارسال کنید. اگر پیگیر استوری این نوع از اشخاص باشید، می بینید که به جاهای مختلف می روند تا انگیزه بیشتری در مورد فروش محصولات در دنیای فیزیکی و چه در دنیای دیجیتال را به مخاطبان خود انتقال دهند.

کامنت بگذارند و در بحث هایی که مطرح می کنید شرکت کنند. خیر اینگونه نیست “بلاگر” یعنی چه یعنی شما به هر موضوعی که علاقه دارید، بر فرض کسی بلاگر آموزشی و انگیزشی است ، این شخص آموزش هایی را در مورد کسب درآمد از اینستاگرام می دهد و باید در این زمینه بلاگری کند. موضوعی که وجود دارد، بلاگر ها معمولاً در زمینه هایی که مهارت دارند، شروع به فعالیت می کنند. برنامه های مختلفی وجود دارد، اما اگر می خواهید خیلی حرفه ای کار کنید، باید نرم افزار پریمیر و فتوشاپ را آموزش ببینید. اما در غیر اینصورت احتمال آنکه پیج شما را آنفالو نمایند افزایش می یابد. بهعلاوه اگر سایر کاربران آن مکان را جستجو کنند، پست شما در آن مکان نیز نشان داده میشود و اگر پست چشمنوازی باشد، احتمال اینکه دنبالکننده جدیدی از آن به دست آورید زیاد میشود. اگر پیج با این مضمون مد نظرتان باشد، قطعاً شرکتهای بزرگ و تولید کنندگان و برند های معروف جهت معرفی محصولشان مبلغ قابل توجهی به شما خواهند داد. 5. استفاده از تگ لوکیشن برای تمام پست های اینستاگرام: یکی دیگر از روش های موثری که می تواند به شما در افزایش تعداد دنبال کنندگان کمک کند استفاده از تگ لوکیشن است.

بلاگری یعنی در هر زمینهای که هستید بیایید مستند بسازید و تمام کارهایی که در پشت صحنه کسب و کار شما رخ میدهد را به دنبال کنندگان نشان دهید تا مردم آنها را ببینند، شما را دنبال کنند و به مخاطبین وفادار شما تبدیل شوند. اینستاگرام فضایی جذاب برای آموزش و یادگیری است که تمام افراد جامعه ما به نوعی با آن در ارتباط هستند و چه بازار جذابی بهتر از اینستاگرام که بتوان در آن از راه آموزش، کسب درآمد داشت. مثلاً قرار دادن لینک سایت یا متصل کردن لینک واتس اپ در بایو پیچ و یا گذاشتن شماره تماس فعال میتواند راه­های ارتباطی خوبی باشد تا بهتر با شما در ارتباط باشند. اگر از ابتدای مقاله همراه ما بوده باشید، ما کارهایی که برای افزایش فروش در اینستاگرام لازم است را بیان نموده ایم. میدانید که هرچقدر دنبالکنندگان و به عبارتی فالوورهای صفحه اینستاگرام شما بیشتر باشد، بازدید از محصولات شما بیشتر شده و در نتیجه شاهد افزایش فروش خدمات و محصولات شرکت و یا فروشگاه خود خواهید بود. با روش ها و راه های بالا میتوانید بطور رایگان تعداد فالوور های صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهید، البته این کار فرایندی زمانبر است و نباید منتظر به نتیجه رسیدن آن در مدت کوتاهی باشید.

در نتیجه به شما اجازه می دهد که بیشتردر معرض دید قرار بگیرید. تاریخچه جستجو اینستاگرام خودتان را هم میتوانید در این قسمت داشته باشید. در این بین هیچکس دیگری قادر به مشاهده پستهای ذخیره شده و کالکشنهای شما نیست و تنها خودتان به آنها دسترسی خواهید داشت. شما باید از هر چیزی که می بینید به کار خودتان متصل کنید. پس باید محتوای منحصر به فرد و جذب کننده داشته باشید تا فالوورهای بالایی به پیج شما بپیوندند و شما از این طریق با تبلیغات بالا میتوانید مبلغی ماهانه حدود ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان برای خود متصور باشید.