افشاگران فناوری خروج با صدای بلند را به ترک بی سر و صدا ترجیح می دهند

نویسندگان وبلاگ استدلال می‌کنند، وقتی افرادی با آرمان‌ها و صداقت را انتخاب می‌کنید، افرادی با ایده‌آل و درستی را به دست می‌آورید – و وقتی به گونه‌ای رفتار می‌کنید که به آن افراد خیانت می‌کند، آنها به سادگی مطابقت ندارند – آنها عصیان می‌کنند.

جان بامبنک، شکارچی اصلی تهدید در Netenrich، یک شرکت عملیات فناوری اطلاعات و امنیت دیجیتال مستقر در سن خوزه، کالیفرنیا، اعلام کرد: هرکسی که به شرکت‌های آمریکایی یا شرکت‌های فناوری توجه کرده است، نباید از شستشوی اخلاقی تعجب کند.

نویسندگان وبلاگ خاطرنشان کردند که از آنجایی که تعداد کمی از بازارهای کار از نظر عرضه در مقابل تقاضا با امنیت، ریسک و حریم خصوصی مقایسه می شوند، که آنها را در موقعیت منحصر به فردی برای رهبری تغییر قرار می دهد.

او اضافه کرد: «نشنیدن به حرف کارمندان به همان اندازه خطرناک است که گوش نکردن به مشتریان.

بازار کار سوزان برای متخصصان امنیت، ریسک و حریم خصوصی همراه با استخدام کارمندان مبتنی بر ارزش، فرصتی منحصر به فرد برای روسای فناوری ایجاد می کند، از جمله گروه چهارجانبه Forrester، سارا ام واتسون، جف پولارد، آلی ملن و آلا والنته.

نویسندگان وبلاگ خاطرنشان کردند، وقتی شرکت ها می گویند که در حال توسعه فناوری مسئولانه هستند، استعدادهایی را جذب می کند که به این ارزش ها اعتقاد دارند. لیز میلر، معاون رئیس جمهور و تحلیلگر اصلی Constellation Research، به TechNewsWorld گفت: «کارکنان بر اساس مجموعه ای از اهداف مشترک و نیاز به احساس ارتباط با چشم انداز و هدف بزرگتر یک کارفرمای بالقوه، تصمیمات فعالی در مورد محل کار می گیرند. .

میلر مشاهده کرد: “کارکنان امروزی برای ماموریت، چشم انداز و ارزش های وعده داده شده کارفرما ارزش قائل شده اند.” “اگر شما این زنجیره ارزش را بشکنید، این کار را با مسئولیت خود انجام می دهید.”منبع

تبلیغات

آنها توضیح دادند که بسیاری از شرکت‌های فناوری – از جمله توییتر – اصول مسئولیت‌پذیر و اخلاقی فناوری را در قالب هیئت‌های اخلاق هوش مصنوعی، دستورالعمل‌های نوآوری مسئولانه و دفاتر برای استفاده اخلاقی و انسانی از فناوری به اجرا گذاشته‌اند. اما این نیمه اقدامات خودتنظیمی به عنوان شستشوی اخلاقی نامیده می شود.

او به TechNewsWorld گفت: «در اصل، اخلاق تجاری مدیران را ملزم می کند تا ارزش سهامداران را با کسب درآمد به حداکثر برسانند. “آنها تا حد ممکن کمتر از اخلاقیات استفاده می کنند تا از تاثیر بر روی نتیجه جلوگیری کنند.”

او ادامه داد: «آنها دست از کار می کشند، که یک ضرر و هزینه عملیاتی است، اما این احتمال نیز وجود دارد که ناامیدی، تجربیات و ناامیدی آنها در کانال های اجتماعی و دیجیتالی پخش شود.»

آنها نوشتند: “این تلاقی منحصر به فرد شرایط فرصتی را برای رهبران فناوری فراهم می کند تا اخلاق دیجیتال، پیشرفت های امنیتی، برنامه های مخاطره آمیز و طرح های اعتماد را به موضوع اصلی گفتگو تبدیل کنند.”

ملن اذعان کرد که در برخی صنایع، اخراج می تواند بر کارمندانی که مایلند شغل خود را با اعتقادات اخلاقی خود مبادله کنند، تأثیر بگذارد، اما نه در امنیت سایبری. او گفت: «استعدادهای امنیتی هنوز بسیار مورد توجه هستند – به ویژه استعدادهای اخلاقی و با تجربه. تا زمانی که شکاف استعدادها در امنیت کاهش نیابد، همچنان تقاضای زیادی برای استعداد وجود خواهد داشت.

بی سر و صدا رفتن یا نرفتن بی سر و صدا

اگر آنها به این مسیر ادامه دهند، احتمالاً به یافتن افشاگران در مورد آن ادامه خواهند داد – حتی در مواجهه با اخراج کارکنان در سراسر صنعت و فشارهای رکود. نویسندگان وبلاگ خاطرنشان می کنند که SEC از سال 2012 به 278 افشاگر 1.3 میلیون دلار پاداش داده است. نویسندگان افزودند که این مشوق ها منابع و حمایت های قانونی بیشتری را به همراه دارد، بنابراین بعید است کسانی که به دنبال پاسخگویی در مورد آسیب های فناوری هستند عقب نشینی کنند.

تبلیغات

او گفت: «تا زمانی که فردی آنچه را که اخلاق تجاری از رهبران می‌خواهد اصلاح نکند – چه با مقررات یا تغییر در قانون قضایی – رهبران تجاری به مسیر فعلی خود ادامه خواهند داد.»

آنها همچنین خاطرنشان کردند که سازمان‌های کارکنان فناوری اقداماتی را تأمین مالی می‌کنند و به افشاگران مشاوره و مشاوره ارائه می‌دهند. آنها نوشتند همان منبعی که فرانسیس هاوگن افشاگر فیس بوک را با یک پیام هراس اخلاقی دو حزبی در مقابل کنگره قرار داد، همچنین از پیتر «ماج» زاتکو، افشاگر توییتر حمایت کرده است.

علاوه بر این، آنها توضیح می‌دهند که وقتی حمایت داخلی با شکست مواجه می‌شود، اکنون یک کتاب بازی روشن و مؤثر خارجی وجود دارد. آنها معتقدند که پذیرش شکست، استعفا با “زمان برای ادامه دادن” مبهم و اعتماد به دوستان نزدیک در مورد بد بودن چیزها روش قدیمی ترک است.