انویدیا و آینده همه چیز در همه جا: تجزیه و تحلیل

یکی از جذاب ترین تلاش های هر شرکتی برنامه شتاب دیجیتالی کشور (CDA) خارج از سیسکو است که توسط گای دیدریچ اجرا می شود.

این تلاش همچنین تا حدودی با تلاش‌های رانندگی خودران انویدیا مرتبط است، زیرا به طور بالقوه ربات‌ها و قطارهایی را که به سایتی که این فناوری در آن پیاده‌سازی شده است، متصل و دیجیتالی می‌کند. انویدیا قصد دارد با همکاری Dell Technologies، این فناوری را اواخر امسال در دسترس قرار دهد.

بسته بندی

طبق گفته Pitney Bowes، تحویل آخرین مایل جایی است که مقدار زیادی از هزینه حمل و نقل یک محصول متحمل می شود – حدود 40٪. اما این یک مشکل بزرگ‌تر برای تحویل پهپادها است زیرا پهپادها برد محدودی دارند و ما با توده بحرانی از آنها در خدمت فاصله داریم.

فناوری توسعه یافته انویدیا به نام cuOpt می تواند میلیاردها حرکت در ثانیه را تجزیه و تحلیل کند و مسائل زیست محیطی متعددی را در نظر بگیرد تا به تحویل به موقع بسته اطمینان حاصل کند، چه اسباب بازی برای بچه شما باشد یا یک پیتزا برای شام.

با استفاده از پردازنده‌های گرافیکی A100 Sensor Core انویدیا مانند ابررایانه‌ها، cuOpt می‌تواند حجم عظیمی از داده‌ها را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کند تا کارآمدترین مسیر را ایجاد کند – به همین دلیل رکورد جهانی را به دست آورد.

سیستم محاسباتی OVX، متاورس صنعتی را واقعی می کند

روی هم رفته، آنها به خودکارسازی همه چیز در اطراف ما، از جمله تحویل‌های آمازون ما کمک می‌کنند – و احتمال ارسال هواپیماهای بدون سرنشین را بیشتر می‌کنند.

یکی این بود که چگونه هوش مصنوعی انویدیا به رکورد جهانی در بهینه سازی مسیر دست یافت. دیگری ایجاد سیستم محاسباتی OVX نسل سوم بود که پایه و اساس متاورس صنعتی است.

بیایید در مورد این آینده مبتنی بر Nvidia صحبت کنیم و با محصول هفته من، Medibus، پروژه مشترک سیسکو و آلمان برای ارائه مراقبت های بهداشتی به کسانی که در مناطق روستایی با دسترسی ضعیف به خدمات بهداشتی زندگی می کنند، پایان می دهیم.

بهینه سازی مسیر – چرا مهم است

درست انجام شد، دوقلوهای دیجیتالی ماشین‌آلات آنقدر کامل هستند که حتی اجزای داخلی آن‌ها از طریق حسگرهایی که با دوقلوهای دیجیتالی آن‌ها در متاورس هماهنگ شده‌اند، دیجیتالی می‌شوند.


اعلامیه دیگر در نمایشگاه GTC که پوشش زیادی پیدا نکرد، انتشار پلتفرم عظیم نسل سوم OVX بود که میزبان محصول متاورس انویدیا، Omniverse خواهد بود.

Medibus نه تنها آینده بالقوه مراقبت های پزشکی در مناطق روستایی، بهبود بلایا و سایر نیازهای پزشکی از راه دور مانند واکسن را به نمایش می گذارد، بلکه می تواند سیستم های پزشکی خودکار و خودکاری را به ثمر برساند که حتی اگر پزشکان در آنجا حضور داشته باشند، مراقبت های بهداشتی ما را بهتر تضمین می کنند. موجودی کم. در نتیجه Cisco Medibus محصول هفته من است.منبع

تبلیغات

فارستر NICE را به عنوان یک رهبر در CCaaS معرفی می کند

ساخته شده بر اساس شبکه و فناوری ارتباطات سیسکو، هر اتوبوس دارای سه نفر است: یک راننده، یک پرستار، و یک پزشک که به بسیاری از منابع راه دور متصل هستند که می‌توانند برای مشاوره یا کمک به یک روش در صورت لزوم وارد شوند.

برخی از این فناوری‌ها در حال حاضر توسط Digitale Schiene Deutschland و شرکت پپسی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالی که کارخانه‌های کاملاً خودکار مرتبط با متاورس و تحویل هواپیماهای بدون سرنشین هنوز در مرحله تولید کامل نیستند، اما در راه هستند. انویدیا پلتفرم هایی را ارسال می کند که همه این کارها را انجام می دهند.

به ویژه هنگامی که ما از انسان به سمت هوش مصنوعی که تحویل مایل آخر را انجام می دهد، تغییر می کنیم، توانایی مدیریت بهتر مسیرها – با در نظر گرفتن مواردی مانند بادهای غالب، رویدادهای آب و هوایی، برخورد احتمالی پرندگان و سایر موانع – برای اطمینان از دریافت به موقع بسته خود بسیار مهم می شود. و نسبتا سالم است. =