اولین مجموعه NFT کریستیانو رونالدو که اواخر این هفته روی بایننس عرضه می شود

چهل و پنجمین NFT های CR7 با ارزش (5 SSR و 40 SR) برای حراج در بازار NFT بایننس برگزار می شود. حراج به مدت 24 ساعت باز خواهد بود و NFT به بالاترین پیشنهاد داده می شود. قیمت های مناقصه از 10000 دلار برای SSR و 1700 دلار برای SR شروع می شود. 6600 NFT باقیمانده (600 R و 6000 N) در بایننس با شروع قیمت 77 BUSD برای نادر بودن “Normal” ارائه خواهد شد.

رونالدو در این بیانیه افزود: برای من مهم بود که چیزی به یاد ماندنی و منحصر به فرد برای هوادارانم ایجاد کردیم زیرا آنها بخش بزرگی از موفقیت من هستند. این فوتبالیست همچنین گفت: “من با بایننس توانستم چیزی بسازم که نه تنها شور و شوق بازی را تسخیر کند، بلکه به هواداران برای تمام سال ها حمایت پاداش دهد.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هر سطح کمیاب دارای مجموعه ای از امتیازات انحصاری خود است، از پیام شخصی کریستیانو رونالدو، کالاهای دارای امضای CR7 و Binance، دسترسی تضمین شده برای تمام تخفیف های CR7 NFT در آینده، جعبه های اسرارآمیز رایگان CR7 و ورود به هدایا با کالاهای امضا شده و جوایز. .

در بیانیه ای، هی یی، یکی از بنیانگذاران بایننس، درباره شراکت اخیرا اعلام شده اظهار نظر کرد. او اظهار داشت: “ما معتقدیم متاورس و بلاک چین آینده اینترنت هستند. ما مفتخریم که با کریستیانو همکاری کنیم تا به افراد بیشتری کمک کنیم تا بلاک چین را درک کنند و نشان دهیم که چگونه زیرساخت های Web3 را برای صنعت ورزش و سرگرمی ایجاد می کنیم.”

اولین مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) کریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال و نماد ورزش جهانی، در تاریخ 18 نوامبر به عنوان بخشی از یک همکاری انحصاری و چند ساله با Binance در دسترس خواهد بود. این راه‌اندازی توسط یک کمپین بازاریابی جهانی با حضور رونالدو پشتیبانی می‌شود و هدف آن معرفی Web3 از طریق دنیای NFT‌ها به طرفدارانش است. در اوایل سال جاری، نماد پرتغالی یک قرارداد همکاری چند ساله با صرافی رمزنگاری Binance با تمرکز بر NFT ها منعقد کرد. به این ترتیب، قطره های کلکسیونی دیجیتال جدید به طور انحصاری در بازار توکن های غیرقابل تعویض بایننس منتشر خواهند شد.

مجموعه NFT افتتاحیه کریستیانو رونالدو در 18 نوامبر (2:30 بعد از ظهر به وقت تهران) منتشر خواهد شد و دارای هفت مجسمه متحرک با چهار سطح کمیاب است: Super Super Rare (SSR)، Super Rare (SR)، کمیاب (R) و Normal ( ن). هر مجسمه NFT رونالدو را در لحظه‌ای نمادین از زندگی‌اش به تصویر می‌کشد – از ضربات دوچرخه‌سواری تا دوران کودکی‌اش در پرتغال.