اپل از استارتاپی که توسط مدیر سابق اپل موزیک رهبری می‌شود، حمایت می‌کند

گاما می‌گوید از تولید محتوا پشتیبانی می‌کند – چه موسیقی، چه ویدیو یا پادکست، و پخش صوتی و تصویری را از طریق Vydia، شرکتی که در دسامبر 2022 خریداری کرد، ارائه می‌کند.

جکسون روز چهارشنبه در بیانیه‌ای گفت: «هنرمندانی که فرهنگ امروزی را شکل می‌دهند، نه تنها موسیقی، بلکه ویدیو، فیلم، پادکست، مد و موارد دیگر را نیز خلق می‌کنند. «آنها نباید برای ابراز وجود خود از حلقه های متعدد عبور کنند.

گاما گفت که پروژه های اولیه شامل همکاری با اسنوپ داگ و کاتالوگ Death Row او، ریک راس و نائومی کمپبل خواهد بود. همچنین قصد دارد با الدریج Todd Boehly که سرمایه‌گذاری‌هایش شامل Los Angeles Dodgers است، همکاری کند که یکی از حامیان اصلی آن است.

© تامسون رویترز 2023

این شرکت که گاما نام دارد، زاییده فکر لری جکسون، مدیر خلاقیت جهانی اپل موزیک جهانی و آیک یوسف مدیر قدیمی موسیقی است. این خود را به عنوان جایگزینی برای لیبل های ضبط سنتی قرار می دهد.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

استودیوی مستقل A24 از جمله سرمایه گذاران این استارت آپ است. گاما از اظهار نظر در مورد گزارش منتشر شده مبنی بر دسترسی به حدود 1 میلیارد دلار (تقریبا 8200 کرور روپیه) سرمایه خودداری کرد.

در همین حال، Humane، استارت آپ دیگری که توسط کارمندان سابق اپل تأسیس شده است، گفت 100 میلیون دلار (تقریباً 800 کرور) جمع آوری کرده است و اولین محصولات خود را در بهار امسال عرضه خواهد کرد.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

این شرکت که در سال 2018 توسط عمران چاودری و بتانی بونگیوورنو تأسیس شد، اکنون 241 میلیون دلار (تقریباً 2000 کرور روپیه) جمع آوری کرده است، اما هنوز چیزی را که در حال ساخت است فاش نکرده است و فقط می گوید که این یک «پلت فرم نرم افزاری و دستگاه مصرفی است که از آن ساخته شده است. زمینه را برای هوش مصنوعی فراهم کنیم.”

اپل در حال حمایت از یک استارت آپ موسیقی است که توسط یکی از مدیران سابق خود راه اندازی شده است.