اپل اولین فروشگاه خود را در دهلی افتتاح کرد و تیم کوک، مدیر عامل شرکت، از مشتریان استقبال کرد

کوک آخرین بار در سال 2016 از هند بازدید کرده بود، زمانی که این غول فناوری تازه شروع به گسترش فعالیت های خود در این کشور کرده بود.

به دنبال تکرار آنچه چین در 15 سال گذشته با کسب و کار اپل انجام داد، این غول فناوری به بازار عظیم هند با طبقه متوسط ​​رو به رشد برای رشد فروش نیرو چشم دوخته است و به طور بالقوه آن را به پایگاه خانگی برای تولید میلیون ها دستگاه اپل تبدیل می کند.

کوک در اولین سفر خود به هند در هفت سال گذشته، اولین فروشگاه رسمی اپل را در این کشور در بمبئی افتتاح کرد.

کوک در طول سفر خود با نخست وزیر نارندرا مودی ملاقات کرد زیرا سازنده آیفون به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند جهان است.

به گفته منابع دولتی، شرکت سازنده آیفون احتمالاً به زودی میزان استخدام در سازندگان قراردادی خود در هند را دو برابر خواهد کرد و به حدود 2 میلیون نفر خواهد رسید.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

معلوم شده است که مدیر عامل اپل در مورد امکانات تولید و طراحی و شتاب دهنده توسعه اپلیکیشن در بنگالورو نیز با هر دو وزیر صحبت کرده است.

تیم کوک، مدیر اجرایی اپل روز پنجشنبه در اولین فروشگاه این شرکت که در پایتخت ملی افتتاح شد، از مشتریان استقبال کرد. سد Apple Saket که در مرکز خرید Select Citywalk در دهلی قرار دارد، دارای طراحی منحصر به فردی است که از دروازه های متعدد دهلی الهام گرفته است. با این حال، فروشگاه Saket کوچکتر از فروشگاه اپل است که در Jio World Drive در مجتمع Bandra Kurla در روز سه شنبه افتتاح شد.

اندازه فروشگاه Apple Saket در دهلی نصف فروشگاه بمبئی است که طبق گفته منابع، شرکت بخشی از کل فروش فروشگاه را به عنوان اجاره یا 40 لک روپیه در ماه پرداخت می کند، هر کدام که بیشتر باشد.

به گفته منابع، کوک به دنبال حمایت دولت برای گسترش پایگاه تامین کننده قطعات خود در هند است.

کوک در طول سفر خود با اشوینی وایشناو وزیر اتحادیه و راجیو چاندراسخار وزیر الکترونیک و فناوری اطلاعات دیدار کرد.

داخل فروشگاه اپل ساکت در دهلی نو

این شرکت دارای بیش از 70 عضو تیم خرده فروشی بسیار ماهر در فروشگاه Saket است که از 18 ایالت هند آمده اند و در مجموع به بیش از 15 زبان صحبت می کنند.

apple saket store delhi indoors apple saket inline