اپل واچ سری 8 تا 500 تومان تخفیف دریافت می کند. 20900 در طول جشنواره Unicorn Apple: پیشنهادات را بررسی کنید

از نظر عمر باتری، ساعت هوشمند اپل با یک بار شارژ 18 ساعت کار می کند. با این حال، به گفته این شرکت، فعال کردن حالت کم مصرف می تواند عمر باتری را تا 36 ساعت افزایش دهد.

اپل واچ سری 8، آخرین ساعت هوشمند این شرکت که سال گذشته رونمایی شد، به عنوان بخشی از فروش مداوم با قیمت پایین‌تری در دسترس است. دستگاه‌های پوشیدنی شرکت کوپرتینویی در مدل‌های GPS و Cellular در دسترس هستند و مجهز به یک سنسور دمای جدید هستند که به خانم‌ها اجازه می‌دهد چرخه تخمک‌گذاری خود را ردیابی کنند. علاوه بر این، اپل واچ سری 8 به سایر ویژگی های نظارت بر سلامت مانند ردیابی اشباع اکسیژن خون، نظارت بر ضربان قلب، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی و نظارت بر نوار قلب مجهز است.

تخفیف اپل واچ سری 8 در وب سایت خرده فروش
اعتبار عکس: اسکرین شات/ تکشاخ

به عنوان بخشی از جشنواره Unicorn Apple Fest، مشتریان می توانند از تخفیف 12 درصدی برای اپل واچ سری 8 استفاده کنند که شامل یک روپیه می شود. 3000 پیشنهاد بازگشت نقدی فوری در کارت های HDFC Bank و تراکنش های EasyEMI. اپل واچ سری 8 سپتامبر گذشته در هند با قیمت 200 روپیه عرضه شد. 45900.

اپل واچ سری 8 تک شاخ اسکرین شات درون خطی اپل واچ سری 8 یونیکورن

اپل واچ سری 8 به نمایشگر بزرگتری در مقایسه با مدل سری 7 مجهز است و همچنین دارای ویژگی همیشه روشن (AoD) است. این ساعت هوشمند در مدل های Cellular و GPS + Cellular موجود است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

علاوه بر تخفیف، ارزش مبادله ای کل روپیه است. 13,392 هنگام خرید اپل واچ سری 8 در حین فروش مداوم، همراه با پاداش تعویض تا سقف روپیه. 2000 از Cashify قیمت را به روپیه می رساند. 25000، بر اساس جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط خرده فروش. این ساعت در رنگ‌های Midnight، Silver و Starlight موجود است.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

کاربران می‌توانند از طیف وسیعی از ویژگی‌های پایش سلامت، ردیابی اشباع اکسیژن خون (SpO2)، پایش ضربان قلب، تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) و نظارت بر نوار قلب (ECG) بهره ببرند. در همین حال، خانم‌هایی که می‌پوشند می‌توانند چرخه تخمک‌گذاری خود را با سنسور دمای جدید اپل واچ سری 8 ردیابی کنند.

مشخصات اپل واچ سری 8