اکسپوی خودرو 2023: نمایش کامپوننت‌های اخیراً نتیجه‌گیری شده با بالاترین میزان بازدیدکننده تا کنون

صنعت قطعات خودرو هند به طور کلی در مسیری قوی قرار دارد و تقریباً در همه بخش‌ها بازگشت قوی دیده می‌شود.

تعداد زیادی از مردم از شانزدهمین دوره به تازگی پایان یافته Auto Expo 2023 – Components Show بازدید کردند.

بومی سازی وسایل الکترونیکی برای بازارهای هند یکی از انگیزه های اصلی سازماندهی این رویداد بود.

در طول این رویداد، بیش از 1400 محصول جدید در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد که بر تعهد صنعت به طرح هند برای تبدیل به تحرک پایدار و سبز در آینده تاکید کرد.

“این رویداد هیجان زیادی را در بین بازدیدکنندگان ایجاد کرد که مشغول جلسات کاری، شبکه سازی و ایجاد مشارکت های جدید با بازیگران هندی و جهانی حاضر در نمایشگاه بودند. این نمایشگاه با توجه به شرکت هایی که قادر به انجام این نمایشگاه نبودند، با یک نکته مثبت به پایان رسید. در بیانیه سازمان‌دهندگان آمده است، فضا را دریافت کنید، درخواست‌های فضایی خود را از قبل ارسال کنید، و اکثر شرکت‌کنندگان به دنبال رزرو برای فضای بزرگ‌تر در نسخه بعدی هستند.

برخی از نوآوری‌ها و محصولات آینده‌نگر به نمایش درآمده در Auto Expo 2023 – Components Show شامل درب عقب کم وزن و سانروف بود. ضمیمه تعویض تایر برای خودروهای برقی؛ واحدهای کنترل انرژی کارآمد؛ نانو کاتالیزور برای پوشش CDPF; سیستم خنک کننده موتور اصطکاکی; سلول LiIon نیمه جامد; Carger On-Board (OBC)؛ محک دوقلوی دیجیتال، هزینه یابی دلتا و کوه یخ 3.0؛ برزنت پارچه PVC; قطعات LSR برای خودروهای برقی

نمایش قطعات خودرو که موتور رشد هند را تقویت می کند، آغاز عصر جدیدی با فرصت های پر از نوآوری و ساخت در هند برای جهان است.

این رویداد چهار روزه که روز یکشنبه به پایان رسید، شاهد بیشترین حضور 122500 نماینده تجاری از 65 کشور بود. بیش از 800 غرفه‌دار از 15 کشور با شش غرفه کشور – فرانسه، آلمان، ژاپن، لهستان، کره جنوبی و بریتانیا، شاهد غرفه‌های مملو از بازدیدکنندگان از هند و خارج از کشور بودند.

این رویداد به طور مشترک توسط انجمن سازندگان قطعات خودرو (ACMA)، کنفدراسیون صنعت هند (CII) و انجمن تولیدکنندگان خودرو هند (SIAM) برگزار شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.



منبع

از آنجایی که فناوری‌های نوظهور قرار است آینده Mobility را تعریف کنند، موضوع و تمرکز نمایش مؤلفه‌ها – “فناوری – پلتفرم جهانی برای فناوری‌ها و نوآوری‌های آینده – به درستی لحن را برای مناطق آینده برای نوآوری در صنعت قطعات خودرو هند تعیین کرده است.