ایرتل از 2 میلیون مشتری 5G در تامیل نادو فراتر رفت. خدمات 5G در بیش از 500 شهر در ایالت موجود است

این شرکت گفت که سرویس 5G آن در حال حاضر تمام ایستگاه‌های راه‌آهن، پایانه‌های اتوبوس، بزرگراه‌ها و مراکز تجاری مهم در سراسر ایالت را به هم متصل می‌کند.

این شرکت گفت که همچنین داده های نامحدود 5G را برای مشتریان خود راه اندازی کرده است تا آنها را تشویق کند تا قدرت شبکه ایرتل 5G پلاس را تجربه کنند. این شرکت می‌گوید مشتریان می‌توانند خدمات فوق سریع، قابل اعتماد و ایمن 5G پلاس را بدون نگرانی در مورد فرسودگی داده تجربه کنند، زیرا Airtel محدودیت استفاده از داده را در تمام برنامه‌های موجود حذف کرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

ایرتل در بیانیه‌ای مدعی شد که اولین شرکتی است که نسل پنجم سیستم تلفن همراه (5G) را در کشور راه‌اندازی کرده است و چنای یکی از هشت شهر اولی است که ایرتل 5G پلاس فوق‌سرعت را دریافت کرده است.

ویرمانی اضافه کرد که این شرکت به پیشرفت شبکه خود ادامه خواهد داد، پل زدن بر هر شهر و مناطق روستایی کلیدی در سراسر ایالت، و به مشتریان بیشتری امکان می دهد از دسترسی فوق العاده سریع به پخش ویدئو با کیفیت بالا، بازی، چت چندگانه، آپلود فوری عکس ها و موارد دیگر لذت ببرند.

ایرتل گفت که آمادگی دارد تا سپتامبر 2023 تمام شهرها و مناطق روستایی کلیدی را با خدمات ایرتل 5G پوشش دهد.

طبق این بیانیه، Airtel 5G Plus در بیش از 3500 شهر و روستا در سراسر کشور در دسترس است و از مرز 10 میلیون مشتری منحصر به فرد در شبکه 5G خود در سطح ملی فراتر رفته است.

اکنون خدمات 5G ایرتل در بیش از 500 شهر یا شهرک در تامیل نادو در دسترس است. بر اساس این بیانیه، کوئیمباتور، مادورای، تریچی، تیروپور، هوسور، ولور و سالم از جمله 460 شهر به همراه 173 روستا هستند که در این ایالت بهره مند شده اند.

Bharti Airtel، ارائه دهنده پیشرو خدمات مخابراتی، روز پنجشنبه اعلام کرد که از مرز 2 میلیون کاربر 5G در شبکه خود در تامیل نادو عبور کرده است.

Tarun Virmani، مدیر اجرایی تامیل نادو، Bharti Airtel، گفت: “ما شاهد پذیرش سریع Airtel 5G Plus در تامیل نادو هستیم. خوشحالم که به اشتراک بگذارم که در شبکه فوق سریع Airtel 5G خود از دو میلیون مشتری پیشی گرفته ایم.”