ایلان ماسک تیم اخلاقی هوش مصنوعی توییتر را اخراج کرد، کارمندان اخراج شده اخراج را از طریق توییت تایید کردند


ایلان ماسک، رئیس جدید توییتر، کارمندان خود را در تیم های مختلف در دفاتر جهانی اخراج کرده است. مدیرعامل اسپیس ایکس اخیراً تمام تیم هوش مصنوعی اخلاقی را برکنار کرده است، همانطور که کارمندان اخراج شده در توییت های خود تأیید کردند. مدیر تیم اخلاق، شفافیت و پاسخگویی ML در توییتر، رامن چاودری، توییتی را در اوایل روز به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که توسط شرکت اخراج شده است. این به زودی با پیام های خداحافظی چندین نفر دیگر از اعضای تیم همراه شد که تأیید می کند آنها تحت تعلیق جهانی که ماسک در روز پنجشنبه به آنها اشاره کرده بود، رها شده اند.

رامن چاودری در پستی که اخبار مربوط به اخراج‌های اخیر را تأیید می‌کرد، درباره احساس آرامش صحبت کرد که شما کسی هستید که عکس‌های تانوس را دریافت می‌کنید.

او همچنین تصویری از جزئیات حساب خارج شده خود را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که اعتبار وی تغییر کرده است.

طبق گزارش Wired، چاودری اوایل این هفته گفته بود که کار تیمش پس از خرید ماسک به حالت تعلیق درآمده است. او گفت: «به هیچ وجه به ما گفته شد که قایق را تکان ندهیم.

یکی دیگر از کارمندان تیم هوش مصنوعی اخلاقی، مدیر مهندس ارشد سابق در META توییتر، جوآن دیچمن، با انتشار توییتی از اعضای گروه خود به خاطر “پر از صداقت” تشکر کرد.

دیچمن در یک توییت بعدی تأیید کرد که کل تیم اخراج شده است. او همچنین در مورد توسعه فعلی تیم و کار آنها در جهت فشار برای “شفافیت الگوریتمی و انتخاب الگوریتمی” توضیح داد.

این تنها تیمی نیست که توسط مدیرعامل جدید توییتر تحت تغییرات مدیریتی اخیر اخراج شده است. در هند، توییتر اکثریت بیش از 200 کارمند خود را به عنوان بخشی از اخراج های دسته جمعی در سراسر جهان اخراج کرده است.

منابع گفتند که اخراج ها در میان تیم های مهندسی، فروش و بازاریابی و ارتباطات است. همچنین گفته شده است که کل بخش بازاریابی و ارتباطات در هند برکنار شده است.


اپل این هفته آی‌پد پرو (2022) و آی‌پد (2022) را در کنار تلویزیون اپل جدید عرضه کرد. ما آخرین محصولات این شرکت را به همراه بررسی آیفون 14 پرو در Orbital، پادکست Gadgets 360 مورد بحث قرار می دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع