ایلان ماسک می گوید: توییتر تغییرات قابل توجهی در معماری سرور Backend دریافت می کند، باید سریعتر احساس شود

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، مجموعه دیگری از ارتقاء این پلتفرم را برنامه ریزی کرده است. مدیر عامل تسلا با مراجعه به سایت میکروبلاگینگ نوشت: «تغییرات قابل توجهی در معماری سرور باطن ایجاد شد».

با این حال کاربر دیگری نوشت: “بله من به آن نیاز داشتم! از شما ایلان برای همه کارهایی که انجام می دهید متشکرم”. این به روز رسانی پس از قطع شدن پلت فرم میکروبلاگینگ در ساعات اولیه روز پنجشنبه صورت گرفت.

Downdetector در توییتی گفت: «گزارش‌های کاربران نشان می‌دهد که توییتر از ساعت 7:13 به وقت شرق با مشکل مواجه شده است. این قطعی دو ماه پس از آن رخ می دهد که ایلان ماسک توییتر را با معامله ای 44 میلیارد دلاری (تقریباً 3.6 لک کرور) خریداری کرد.

ماسک افزود: توییتر باید سریع‌تر احساس کند. تعداد زیادی از کاربران توییتر با واکنش‌های گیج‌آمیز نسبت به اعلام ناگهانی این کامنت‌ها واکنش نشان دادند.

در همین حال، مولتی میلیاردر روز چهارشنبه اعلام کرد که سیاست جدید توییتر نه تنها علم را دنبال می کند، بلکه علم را به طور منطقی زیر سوال می برد. ماسک در توییتر خود نوشت: «سیاست جدید توییتر پیروی از علم است که لزوماً شامل سؤال مستدل از علم است. ماسک در پیامی توئیتری به بیانیه اولیه سیاست خود گفت: «هرکسی که می‌گوید انتقاد از آن‌ها به خود علم شک دارد، نمی‌توان آن را دانشمند دانست».

کاربر دیگری نوشت: “سریعتر دقیقاً چطور؟ همیشه همین احساس را دارد.”

در همین حال، ایلان ماسک اخیراً به یکی از کارکنان ما پاسخ داد و اظهار داشت که چندین پیشرفت بزرگ در رابط کاربری در ژانویه به توییتر ارائه خواهد شد. ماسک برای آزمایش تغییرات UI در این پلتفرم شناخته شده است. یکی از این تغییرات اخیر، انتشار تعداد بازدید برای توییت‌ها بود که آمار بازدیدها و تعامل را نشان می‌داد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع یکی از کاربران به همراه میمی نوشت: «آیا ما نیاز به راه اندازی مجدد برنامه داریم؟

بر اساس گزارش الجزیره، نسخه وب این پلتفرم دچار قطعی بزرگی شد. برای بسیاری از کاربرانی که هنگام تلاش برای ورود به سیستم با پیام خطا مواجه می شدند، دشوار بود. الجزیره به نقل از Downdetector که خاموشی های وب سایت را ردیابی می کند، گزارش داد که بیش از 8700 کاربر تا ساعت 7:30 صبح به وقت شرقی (6 بعدازظهر IST) مشکلات سایت را گزارش کردند.