ایلان ماسک می گوید: حساب های تایید شده مشترکین آبی توییتر اکنون “اولویت بندی شده اند”.

ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، در رابطه با اکانت هایی که تیک آبی تایید شده اند، اطلاعیه مهمی داده است. تغییراتی که ماسک پس از تصاحب خود در توییتر ایجاد کرده است، گسترده بوده است. افزودن یک اشاره گر دیگر به به‌روزرسانی‌های او مربوط به اولویت‌بندی حساب‌های تأیید شده است. این اطلاعات روز سه‌شنبه زمانی منتشر شد که ایلان ماسک در توییتی نوشت: «اکنون حساب‌های تأیید شده در اولویت قرار دارند».

در آخر هفته، توییتر نشان‌های تأیید را در چندین حساب مشهور مشهور با میلیون‌ها دنبال‌کننده بازیابی کرد، تنها چند روز پس از آن که پلتفرم میکروبلاگینگ تیک‌های آبی قدیمی را برای کاربرانی که پولی پرداخت نمی‌کردند حذف کرد.

توییتر اولین بار سیستم علامت چک آبی را در سال 2009 معرفی کرد تا به کاربران کمک کند تشخیص دهند که افراد مشهور، سیاستمداران، شرکت‌ها و برندها، سازمان‌های خبری و سایر حساب‌های “منافع عمومی” واقعی هستند و حساب‌های تقلبی یا تقلید کننده نیستند. این شرکت قبلاً برای تأیید هزینه ای دریافت نمی کرد.

به دلیل توسعه اخیر، چندین سلبریتی تیک آبی تایید شده خود را از حساب های توییتر خود از دست داده اند. از آنجایی که چندین حساب شروع به پرداخت کرده‌اند، این اعلامیه قطعاً دیگران را تشویق می‌کند تا به این باند بپیوندند.

توییتر در ماه مارس در پستی اعلام کرد: “در اول آوریل، برنامه تایید شده قدیمی خود را متوقف می کنیم و تیک های تایید شده قدیمی را حذف می کنیم. برای حفظ تیک آبی شما در توییتر، افراد می توانند برای Twitter Blue ثبت نام کنند.”

ماسک توییتر آبی را با نشان چک به عنوان یکی از امتیازات برتر طی دو هفته پس از تصاحب شرکت در سال گذشته راه‌اندازی کرد.

تیک‌های آبی آرزو در حال حاضر بازگشتی شگفت‌انگیز در حساب‌های این افراد مشهور داشته‌اند. بازیکنان برتر کریکت مانند ساچین تندولکار و ویرات کوهلی که علامت تیک آبی روی دسته‌های توییتر خود را از دست دادند، آنها را پس گرفتند.


شیائومی گوشی هوشمند پرچمدار خود با محوریت دوربین شیائومی 13 اولترا را عرضه کرد، در حالی که اپل اولین فروشگاه خود را در این هفته در هند افتتاح کرد. ما درباره این پیشرفت‌ها و همچنین گزارش‌های دیگر در مورد شایعات مرتبط با گوشی‌های هوشمند و موارد دیگر در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تیک آبی به عنوان راهی برای محافظت از افراد شناخته شده در برابر جعل هویت و مقابله با اطلاعات نادرست عمل کرد.

این اقدام از آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که سلبریتی‌های هندی و سیاستمداران برجسته از شاهرخ خان و سلمان خان گرفته تا راهول گاندی، رهبر کنگره، این هفته پس از اینکه سایت میکروبلاگینگ تحت رهبری ایلان ماسک شروع به حذف نمادهای علامت چک از حساب‌هایی که مبلغی را پرداخت نکرده‌اند، علامت‌های آبی تایید شده را در حساب‌های توییتر خود از دست دادند. هزینه اشتراک