ایلان ماسک می گوید: حساب های توییتر غیرفعال برای چندین سال حذف و بایگانی خواهند شد

توییتر ماه گذشته تیک آبی تایید شده را از نمایه هزاران نفر از جمله افراد مشهور، روزنامه نگاران و سیاستمداران برجسته حذف کرد.


OnePlus به تازگی اولین تبلت خود را در هند به نام OnePlus Pad عرضه کرده است که تنها در رنگ سبز Halo به فروش می رسد. OnePlus با این تبلت وارد قلمرو جدیدی شده است که تحت سلطه iPad اپل است. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

ماسک تأیید حساب را به بخشی از اشتراک آبی توییتر تبدیل کرده است، اقدامی که به گفته او می‌تواند مشکل حساب‌های ربات را در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی حل کند.

در اوایل این ماه، ماسک تهدید کرد که حساب توییتر رادیو ملی ملی را به یک شرکت دیگر اختصاص خواهد داد، پس از آن که پخش کننده عمومی در اعتراض به برچسب توییتری که دلالت بر دخالت دولت در محتوای سرمقاله آن داشت، ارسال محتوا در 52 فید رسمی توییتر خود را متوقف کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مالک میلیاردر توییتر در توئیتی جداگانه گفت حساب های غیرفعال بایگانی خواهند شد، ماسک هیچ جزئیاتی درباره زمان شروع این فرآیند اضافه نکرد.

© تامسون رویترز 2023

طبق سیاست توییتر، کاربران باید حداقل هر 30 روز یک بار وارد حساب کاربری خود شوند تا از حذف دائمی به دلیل عدم فعالیت طولانی مدت جلوگیری کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا کاربران توییتر چگونه می توانند به حساب های آرشیو شده دسترسی پیدا کنند یا خیر.

ماسک همچنین گفت که کاربران در پلتفرم میکروبلاگینگ ممکن است شاهد کاهش تعداد فالوورها باشند، زیرا ممکن است چندین حساب غیرفعال حذف شوند.

ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت توییتر روز دوشنبه در توییتی اعلام کرد که پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر حساب‌هایی را که برای چندین سال غیرفعال بوده‌اند حذف خواهد کرد و گفت که این اقدام برای آزاد کردن دسته‌های رها شده مهم است.