اینستاگرام برای اطلاع سازندگان در صورت مسدود شدن پست‌ها و توصیه به سایر کاربران


اینستاگرام، سرویس شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدیو متعلق به متا، اکنون به کاربران می گوید که آیا پستی که آپلود کرده اند به سایر کاربران توصیه نمی شود. رئیس اینستاگرام اخیراً اعلام کرده است که این سرویس به سازندگان و کسب‌وکارها نشان می‌دهد که اگر پست‌های آنها در قسمت‌های خاصی از برنامه نمایش داده نشود، مسدود شود. طبق گزارش‌ها، کاربران و کسب‌وکارها می‌توانند از مسدود کردن پست‌های کاربران به سایر کاربران در این سرویس درخواست تجدید نظر کنند.

طبق توییتی که آدام موسری، رئیس اینستاگرام، اکانت‌های حرفه‌ای در سرویس اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو از این پس می‌توانند بررسی کنند که آیا هر یک از پست‌های آن‌ها به کاربرانی که آن‌ها را دنبال نمی‌کنند، مسدود شده است یا خیر. قابلیت بررسی وضعیت توصیه های پست را می توان از طریق منوی تنظیمات در زیر مشاهده کرد حساب > وضعیت حساب.

اینستاگرام توصیه های کاربران را در مکان هایی مانند صفحه کاوش و فید خانه نشان می دهد. این توصیه‌ها پست‌هایی از حساب‌هایی هستند که توسط کاربر دنبال نمی‌شوند. اینستاگرام همچنین با رقابت فزاینده‌ای از سوی رقبایی مانند TikTok مواجه است که امسال در ایالات متحده و سایر بازارها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

طبق گزارش‌ها، متا قصد دارد تا پایان سال آینده میزان محتوای توصیه‌شده کاربران را در این برنامه بیش از دو برابر کند.

به گفته این شرکت، برای واجد شرایط بودن برای نمایش در کاوش و سایر مکان‌ها، پست‌های اینستاگرام باید از دستورالعمل‌های انجمن پلتفرم و قوانین مربوط به محتوای توصیه‌شده پیروی کنند.

به عنوان مثال، اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوایی را که خشونت را به تصویر می‌کشد ارسال کنند، اما این سرویس ممکن است از پیشنهاد آن پست‌ها به سایر کاربران جلوگیری کند که این امر باعث کاهش دسترسی آنها می‌شود. با این حال، بنابر گزارش‌ها، سازندگان و کسب‌وکارها می‌توانند تصمیم اینستاگرام را در مورد پست‌هایی که به‌عنوان نامناسب برای توصیه‌ها پرچم‌گذاری شده‌اند، ویرایش، حذف یا تجدیدنظر کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع