اینستاگرام به زودی آزمایش ویژگی Twitter-Like Repost را آغاز می کند: گزارش

طبق ویژگی جدید توییتر، کاربران اندروید می توانند به سرعت توییت ها را مستقیماً در استوری اینستاگرام و اسنپ چت به اشتراک بگذارند. پیش از این، آن‌ها مجبور بودند برای ارسال آن در استوری‌های اینستاگرام یک اسکرین شات بگیرند و در طول این فرآیند بر روی شلوغی برنامه عکس/گالری در گوشی‌های هوشمند تمرکز کنند. پلتفرم میکروبلاگینگ همچنین از اشتراک‌گذاری توییت‌ها به‌طور مستقیم در لینکدین برای اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند.

TechCrunch گزارش می‌دهد که سخنگوی پلتفرم اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو متعلق به متا تأیید کرده است که به زودی آزمایش ویژگی ارسال مجدد را با تعداد کمی از افراد آغاز خواهد کرد. «ما در حال بررسی توانایی اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در آن هستیم [Instagram] فید – مشابه نحوه اشتراک‌گذاری مجدد در استوری – تا مردم بتوانند آنچه را که با آنها طنین انداز می‌شود به اشتراک بگذارند و بنابراین سازندگان اصلی برای کارشان اعتبار داده می‌شوند.»

مت ناوارا مشاور رسانه های اجتماعی و تحلیلگر صنعت اولین بار مشاهده شد این ویژگی و یک اسکرین شات منتشر کرد که برگه Reposts را در پروفایل رئیس اینستاگرام آدام موسری نشان می داد. پیشنهاد می‌شود که برگه گزارش در نمایه‌های کاربران در کنار برگه‌های پست‌ها، حلقه‌ها و عکس‌های برچسب‌گذاری شده ظاهر شود. دو روز بعد، ناوارا ارسال شده تصویر دیگری که به طور خلاصه نحوه عملکرد این ویژگی را نشان می دهد. برگه Repost در اینستاگرام احتمالاً تمام پست‌هایی را که کاربران در حساب‌های خود به اشتراک گذاشته‌اند نشان می‌دهد.


منبع

در حال حاضر، می‌توانید یک Reel یا پست را در اینستاگرام در استوری‌های خود ارسال کنید و آن را به صورت DM برای دوستان خود و همچنین گروه‌ها به اشتراک بگذارید. هیچ راه خاصی برای اشتراک‌گذاری مجدد پست در فیدهای خود مانند توییتر وجود ندارد، که اخیراً نسخه خود را از قابلیت ارسال مجدد/اشتراک‌گذاری بین پلتفرمی در اندروید اضافه کرده است.

طبق گزارشی که به نقل از سخنگوی پلتفرم رسانه اجتماعی منتشر شده است، اینستاگرام به زودی آزمایش یک ویژگی ارسال مجدد را آغاز خواهد کرد که ظاهراً بسیار شبیه به ویژگی موجود در توییتر است. ظاهراً این آزمایش با تعدادی منتخب از کاربران اینستاگرام انجام خواهد شد. اولین اشاره به این ویژگی هفته گذشته هنگامی که یک مشاور رسانه های اجتماعی آن را در پروفایل مدیر اینستاگرام آدام موسری مشاهده کرد و یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت، ظاهر شد. این توسعه در حالی صورت می‌گیرد که طبق گزارش‌ها، توییتر در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی برای اشتراک‌گذاری توییت‌ها در استوری‌های اینستاگرام است.