اینستاگرام گفته می‌شود روی ویژگی «آخرین اشتراک‌گذاری‌ها» کار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد حلقه‌های قدیمی‌تر را به راحتی کشف و به اشتراک بگذارند.

با این حال، این شرکت تأیید نکرده است که آیا این ویژگی سایر پست‌های غیر قرقره یا سایر حلقه‌هایی را که با یا توسط کاربر در آخرین بخش اشتراک‌گذاری‌هایشان به اشتراک گذاشته نشده است را نشان می‌دهد یا خیر، تایید نکرده است. این نشریه همچنین موفق به دریافت تاییدیه یا نشانه ای از زمان عرضه این ویژگی برای کاربران اینستاگرام یا مجموعه گسترده تری از آزمایش کنندگان نشد.

گزارش TechCrunch اشاره می کند که در تصویر، جدیدترین حلقه های به اشتراک گذاشته شده در یک آواتار دایره ای شکل دیده می شود، که احتمالاً می تواند آواتار دوستی باشد که حلقه نمایش داده شده را به اشتراک گذاشته است. این گزارش ادعا می کند که تاییدیه متا دریافت کرده است که این ویژگی در واقع در حال توسعه است. این گزارش همچنین در ادامه توضیح می دهد که چگونه این ویژگی در برنامه برای کاربران کار می کند. بر اساس این گزارش، اگر کاربران چندین بار یک ویدیوی کوتاه را به اشتراک بگذارند، تنها یک بار در کنار آواتار کاربری که آخرین ویدیوی کوتاه با او به اشتراک گذاشته شده، نمایش داده می‌شود.

طبق گزارش‌ها، اینستاگرام در حال آزمایش پیشرفت‌هایی برای نحوه جستجو و کشف مجدد حلقه‌های مشترک قبلی در پیام‌های مستقیم (DM) است. در آینده، اینستاگرام می‌تواند یک ردیف اضافی در صفحه DM با آواتارهای دوستانی که حلقه‌ای را با آنها به اشتراک گذاشته‌اید، ارائه دهد، که دسترسی به حلقه‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده قبلی و اشتراک‌گذاری مجدد آن با دوستان دیگر را در آینده آسان‌تر می‌کند. این توسعه ابتدا از طریق یک تصویر فاش شده در توییتر فاش شد. بنا بر گزارش ها، TechCrunch بعداً توانست تأییدی در مورد توسعه از سخنگوی متا دریافت کند.

با توجه به الف توییت توسط یک مشاور ترک، Dijital Aglar، اینستاگرام در حال حاضر در حال آزمایش بتا قابلیتی است که اخیراً بین کاربران در صفحه DM به اشتراک گذاشته شده است. یک ردیف ویترین با عنوان «آخرین اشتراک‌گذاری‌ها» در بالای منوی صفحه DM در تصویری که توسط حساب توییتر به اشتراک گذاشته شده است، دیده می‌شود.

دیده می‌شود که اینستاگرام متا در حال تغییر تمرکز به سمت ویدیوهای کوتاه است که به عنوان تلاش این شرکت برای همگام شدن با پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیوی کوتاه رقیب یعنی TikTok تلقی می‌شود. این شرکت همچنین اعلام کرد که پست‌های ویدیویی اینستاگرام که کمتر از 15 دقیقه طول می‌کشند، به‌عنوان یک حلقه به اشتراک گذاشته می‌شوند، تا به گفته این شرکت، تجربه‌ای تمام‌صفحه را به کاربر ارائه دهد که در عین حال دامنه آن را نیز گسترش دهد. ویژگی‌های مشترکی مانند Remix on Reels، برای گنجاندن ویدیوهای آپلود شده توسط کاربر.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع