اینفوسیس بازنشستگی کیران مزومدار شاو را به عنوان کارگردان مستقل اعلام کرد: تمام جزئیات

نیلکانی افزود: “ما همچنین به ساندارام به دلیل انتصاب به عنوان مدیر مستقل اصلی تبریک می‌گوییم و مشتاقانه منتظر بصیرت مستمر و حمایت ثابت وی هستیم زیرا اینفوسیس به مسیر رشد و تحول خود ادامه می‌دهد.”

Kiran Mazumdar-Shaw در سال 2014 به عنوان مدیر مستقل و در سال 2018 به عنوان مدیر مستقل اصلی به هیئت مدیره Infosys منصوب شد.

اینفوسیس روز پنجشنبه بازنشستگی کیران مزومدار-شاو را به عنوان مدیر مستقل از هیئت مدیره خود اعلام کرد که از تاریخ 22 مارس 2023 پس از اتمام دوره تصدی وی آغاز شد. بر این اساس، هیئت مدیره، D Sundaram را به عنوان مدیر مستقل اصلی شرکت منصوب کرده است که از روز پنجشنبه بر اساس توصیه «کمیته نامزدی و پاداش» اجرایی می شود.

Sundaram از سال 2017 در هیئت مدیره Infosys بوده است. Sundaram در کمیته حسابرسی، کمیته مدیریت ریسک، کمیته روابط با سهامداران، کمیته نامزدی و پاداش، و کمیته فرعی ریسک امنیت سایبری خدمت می کند.

Kiran Mazumdar-Shaw، رئیس و مدیر عامل Biocon، یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در بنگلور، هند است.

Infosys در بیانیه‌ای گفت: «هیئت مدیره قدردانی خود را برای کمک، راهنمایی‌ها و چشم‌انداز استراتژیک ارزشمند خانم شاو که به شرکت در ایجاد و اجرای استراتژی رشد انعطاف‌پذیر کمک کرده است، ثبت می‌کند.»


Oppo Find N2 Flip که به تازگی راه اندازی شده است، اولین گوشی تاشوی این شرکت است که در هند معرفی شده است. اما آیا آن چیزی که برای رقابت با Samsung Galaxy Z Flip 4 لازم است را دارد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

او همچنین به عنوان رئیس “کمیته نامزدی و پاداش” و “کمیته CSR” و به عنوان عضوی از “کمیته های مدیریت ریسک و ESG” هیئت مدیره خدمت کرد.

“ما از کیران به خاطر داشتن چنین عضو جدایی ناپذیری از خانواده Infosys، ارائه راهنمایی و رهبری ارزشمند به هیئت مدیره در طول سالها سپاسگزاریم. من شخصاً از او بسیار سپاسگزارم زیرا او یک متحد فوق العاده و همکار شگفت انگیز در هیئت مدیره بوده است. از زمانی که در آگوست 2017 دوباره به اینفوسیس ملحق شدم، ناندان نیلکانی، رئیس اینفوسیس، گفت.