باب ایگر، مدیر عامل سابق پشتیبانی از Web3 دیزنی، به سمت خود بازگشت: جزئیات


باب ایگر، مدیر عامل سابق دیزنی که در سال 2020 از سمت خود کناره گیری کرد، در حال بازگشت به سمت سابق خود است. ایگر پس از انتقال از دیزنی، نقشی ارشد در Genies، یک پلتفرم آواتار دیجیتالی که بر روی بلاک چین جریان داپر لبز اجرا می‌شود، بر عهده گرفت. بازگشت او به دیزنی به طور بالقوه می تواند اشاره ای به شیرجه رفتن این شرکت سرگرمی به دنیای متاور باشد. طبق پست های استخدامی خود، دیزنی پایگاه کارمندان خود را با افراد متخصص در پروژه های مرتبط با Web3 گسترش داده است.

ایگر، به عنوان بخشی از دوره جدید خود به عنوان مدیر عامل دیزنی، برای تغییر جهت استراتژیک دیزنی به طور کلی تلاش خواهد کرد تا برای مخاطبان جوان‌تر، که شامل برنامه‌های متاورس و مرتبط با NFT می‌شود، تغییر دهد.

ایگر هنوز در دیزنی به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره بود که این شرکت برای ثبت اختراع مرتبط با متاورس اقدام کرد. بایگانی ها نشان می دهد که دیزنی می خواهد یک «شبیه ساز دنیای مجازی در یک مکان واقعی» ایجاد کند.

این غول سرگرمی همچنین به بازدیدکنندگان پارک موضوعی دیزنی این امکان را می‌دهد تا از تلفن‌ها برای ایجاد جلوه‌های سه بعدی شخصی‌شده بر روی فضاهای فیزیکی اطراف مانند دیوارها یا میزها استفاده کنند.

در غیاب او، دیزنی به کار بر روی پروژه های Web3 خود ادامه داد که به زودی با بازگشت ایگر، می توانست روشنایی روز را ببیند.

تاکنون، دیزنی جزئیاتی از هیچ طرح یا پتنتی در مورد شبیه‌ساز دنیای مجازی خود فاش نکرده است.

طبق گزارش ها، ایگر در زمان استعفا می خواست بر تولید محتوای برنده دیزنی تمرکز کند.

با این حال، قابل توجه است که ایگر تنها به صورت موقت به دیزنی باز می گردد که می تواند تا دو سال ادامه یابد.

ایگر به عنوان مدیرعامل دیزنی جایگزین باب چاپک خواهد شد. چاپک که پس از استعفای ایگر در سال 2020 به این سمت منصوب شد.

در همین حال، در ژوئیه امسال، Polygon برای برنامه شتاب دهنده دیزنی در سال جاری انتخاب شد که می بیند شرکت سرگرمی از تیم رهبری خود راهنمایی می کند و یک مربی اختصاصی را ارائه می دهد.

دیزنی همچنین از سال 2021 چندین خط NFT را با همکاری بازار کلکسیونی دیجیتال VeVe منتشر کرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع