بازیگران Thunderbolts: فلورانس پیو، سباستین استن، دیوید هاربر، گروه اصلی

قبل از اینکه ببینیم صاعقه با این حال، MCU ما را با پلنگ سیاه رایان کوگلر: Wakanda Forever در نوامبر – آخرین ورودی در فاز چهار – پذیرایی خواهد کرد. فاز پنجم MCU با فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania به رهبری پل راد در فوریه 2023 آغاز خواهد شد. 3 در می 2023، The Marvels با کاپیتان مارول و خانم مارول در ژوئیه 2023، به رهبری ماهرشالا علی تیغه در نوامبر 2023، و کاپیتان آمریکا: نظم جدید جهانی به رهبری آنتونی مکی در می 2024. صاعقه مت Shakman به دنبال آن خواهد بود چهار شگفت انگیز در نوامبر 2024، دو فیلم جدید انتقام جویان، سلسله کانگ و جنگ های مخفی، به ترتیب در ماه مه و نوامبر 2025.

مارول استودیوز همچنین از هنر مفهومی برای صاعقه بازیگران در نمایشگاه D23، اگرچه هنوز با شکوه با وضوح بالا در هیچ یک از کانال های رسانه اجتماعی رسمی مارول منتشر نشده است. در آن، یلنا در جلو و مرکز قرار دارد، با شخصیت پدرش الکسی و سرباز زمستانی در کنار او، که به نوبه خود توسط شبح و مامور ایالات متحده، با والنتینا و Taskmaster در انتهای آن قرار دارند. مسلماً این یک گروه بسیار عجیب است – در حالی که برخی از آنها گذشته مشترکی دارند یا قبلاً با برخی دیگر روبرو شده اند، تعداد کمی از آنها هیچ ارتباطی ندارند. جالب خواهد بود که ببینیم چگونه صاعقه این خدمه متشکل را گرد هم می آورد، چیزی شبیه تلاش مارول برای ساختن خود جوخه انتحاری.

صاعقه ترکیب در حال حاضر رسمی است استودیو مارول در نمایشگاه دی 23 اکسپو 2022 دیزنی، بازیگران اصلی را معرفی کرد صاعقه، فیلم آینده مارول که قرار است فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را به پایان برساند. صاعقه جولیا لوئیس-دریفوس در نقش والنتینا آلگرا دی فونتین، دیوید هاربر در نقش الکسی شوستاکوف / نگهبان قرمز، فلورانس پیو در نقش یلنا بلووا، وایت راسل در نقش جان واکر / مامور ایالات متحده، اولگا کوریلنکو در نقش آنتونیا دریکوف / مستر، هانا جان کامن در نقش آوا بازی خواهند کرد. ستاره / شبح، و سباستین استن در نقش باکی بارنز / سرباز زمستان. همانطور که می توانید بگویید، صاعقه مجموعه ای از شخصیت های ضدقهرمان و شرور را گرد هم می آورد، که اکنون به نوعی برای کنتسای لویی-دریفوس، که می دانیم در حال جمع آوری یک تیم است، کار می کنند.

در اینجا یک تجدید سریع برای کسانی که به آن نیاز دارند (از جمله شما واقعاً) است. والنتینا در فیلم شاهین و سرباز زمستان معرفی شد، جایی که جان واکر را به عنوان اولین سرباز استخدام کرد و نام مامور ایالات متحده را به او داد. یلنا، معرفی شده در عنکبوتاگر همه‌گیری کووید-19 نبود، زیرا فیلم به تأخیر افتاده بود، اولین استخدام او بود. یلنا با والنتینا در صحنه بعد از اعتبارنامه Black Widow ملاقات کرد. Red Guardian و Taskmaster بخشی از آن بودند عنکبوت همچنین، با پایان دادن به دومی فیلم بدون شستشوی مغزی انجام شده برای او. گوست شخصیت شرور فیلم Ant-Man and the Wasp بود، اگرچه او واقعاً یک شخصیت تراژیک بود. سرباز زمستانی نیازی به معرفی ندارد.

صاعقه در تاریخ 26 ژوئیه 2024 در سینماهای سراسر جهان اکران می شود. فیلمبرداری از سال 2023 آغاز می شود.
منبع