بازی با رتبه بندی Call of Duty: Modern Warfare 2 در 15 فوریه آغاز می شود: همه جزئیات


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Call of Duty: Modern Warfare 2 دارای هشت بخش مهارتی جدید خواهد بود – برنز، نقره، طلا، پلاتین، الماس، زرشکی، رنگین کمانی و تاپ 250. جایگاه شما بر اساس رتبه‌بندی مهارت (SR) محاسبه می‌شود و همه مجبور می‌شوند از پایین ترین سطح شروع کنید مهم نیست که چقدر در Call of Duty: Vanguard عملکرد خوبی داشته اید، مجبور خواهید شد یک بار دیگر خود را ثابت کنید، با درهم شکستن درجات و صعود به لشگری که به آن تعلق دارید. هر بخش به سه طبقه تقسیم می شود. با شروع با Bronze I، بازیکنان باید به Bronze II، Bronze III صعود کنند و سپس به بخش Silver بروند و این روند را تکرار کنند. در حالی که برنده شدن یا باخت مطمئناً بر میزان SR شما تأثیر می گذارد، Activision ادعا می کند که سهم شما را در طول مسابقات محاسبه می کند تا خروجی عادلانه ای ارائه دهد. تنها نقطه ای که این فرمت تغییر می کند در ردیف 250 برتر است.

رتبه‌ها شکل دیگری از سیستم سطح‌بندی هستند که به عنوان حق بالیدن در Call of Duty: Modern Warfare 2 عمل می‌کنند. آنها از رتبه 1 تا رتبه 50 متغیر هستند که با نمادهای مختلف مشخص می‌شوند – که با یک مار شروع می‌شود و با نماد اژدها ختم می‌شود. پیشرفت در رتبه ها به سادگی برنده شدن در یک مسابقه رقابتی است که به هر کدام یک ستاره می دهد که به سمت بالا رفتن می رود. از آنجایی که اینها صرفاً بر اساس بردها هستند، هر کسی که زمان بازی مناسبی داشته باشد می‌تواند به حداکثر سطح 50 برسد – مهم نیست بخش مهارت شما در کجا قرار دارد. هر بار که از پنج رتبه پیشی می‌گیرید، بازی مجموعه‌ای از جوایز، از پوسته‌ها، نقشه‌های اسلحه، کارت‌های تماس و سایر لوازم آرایشی را اعطا می‌کند.

جستجو و نابود کردن

 • قلعه البگرا
 • هتل برینبرگ
 • ال آسیلو
 • سفارت
 • مرکادو لاس الماس

بازی رتبه‌بندی Call of Duty: Modern Warfare 2 از 15 فوریه آغاز می‌شود و پیش از آن، Activision جزئیات کلیدی این سیستم را منتشر کرده است. حالت جدید همراه با آپدیت فصل 2 است که گولاگ 1v1 و یک نقشه جدید را به نبرد رویال نیمه Warzone 2.0 بازمی گرداند. توسعه‌دهنده Treyarch با تکیه بر پایه‌های موجود در Call of Duty: Vanguard، با Infinity Ward همکاری می‌کند تا یک سیستم Ranked Play بسازد که به قوانین تعیین‌شده توسط Call of Duty League (CDL) پایبند باشد. برای افراد ناآشنا، این به معنای مسابقات چند نفره رقابتی 4 در 4 است که به حالت های بازی خاص محدود می شود.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Ranked Play: حالت ها و نقشه های بازی

همانند Overwatch، بخش 250 برتر بهترین بازیکنان حالت رتبه بندی شده از کل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در خود جای داده است. در حال حاضر، Activision تایید نکرده است که آیا تابلوهای امتیازات بر اساس منطقه از هم جدا می شوند یا خیر. اگر شما یک CDL Pro هستید، نام شما در کنار یک نمایه بازیکن نمایش داده می‌شود که وابستگی و مربی تیم شما را ذکر می‌کند – و به راحتی قابل تشخیص است.

علاوه بر این، به عنوان پاداش پایان فصل، Call of Duty پوسته های سفارشی را بر اساس بالاترین بازیکنان Skill Division به دست می آورد. این‌ها فقط برای بازیکنانی در دسترس هستند که در سطح طلا و بالاتر از آن بالاتر بوده‌اند، در حالی که رتبه‌بندی‌های برنزی و نقره‌ای یک نشان جدید دریافت می‌کنند.

البته، تا زمانی که به برخی قوانین پایبند باشند، می‌توان با دوستان خود برای بازی رتبه‌بندی شده بدون هیچ مانعی ترکیب شد. بازیکنان سطح برنز تا پلاتینیوم می توانند بدون محدودیت با یکدیگر مهمانی کنند. در همین حال، در پست وبلاگ آمده است: «بازیکنان الماس و زرشکی فقط می‌توانند با بازیکنان دیگر در دو بخش مهارتی شرکت کنند و با آنها بازی کنند». Iridescent و 250 بازیکن برتر فقط می توانند در داخل / مقابل یک بخش مهارت صف بکشند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Ranked Play: ranks

نکته سخت

 • قلعه البگرا
 • هتل برینبرگ
 • سفارت
 • مرکادو لاس الماس
 • برق آبی زرقوا

کنترل

 • قلعه البگرا
 • هتل برینبرگ
 • ال آسیلو

بازی رتبه بندی Call of Duty: Modern Warfare 2: تقسیم بندی مهارت ها و رتبه ها

در حالی که حداقل سطح 16 برای دسترسی به بازی رتبه‌بندی شده در Call of Duty: Modern Warfare 2 مورد نیاز است، تمام سلاح‌ها و پیوست‌ها به‌طور خودکار باز می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که هر بازیکنی در شرایط رقابتی یکسان است. مطابق با مجموعه قوانین CDL، مسابقات به سه حالت بازی تقسیم می شوند – هاردپوینت، جستجو و نابودی، و کنترل، که بیشتر به نقشه های زیر تقسیم می شود:

بازی رتبه‌بندی Call of Duty: Modern Warfare 2 از ۱۵ فوریه برای رایانه‌های شخصی، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series S/X آغاز می‌شود.