بازی The Witcher: Four New Games توسط CD Projekt Red معرفی شد

استودیو The Molasses Flood مستقر در بوستون، توسعه پروژه Sirius را با پشتیبانی مستقیم تیم CD Projekt Red هدایت خواهد کرد. کیسینسکی توضیح داد: «این با تولیدات گذشته ما متفاوت خواهد بود، به این معنا که مخاطبان بیشتری را هدف قرار داده است. در حال حاضر، بازی در مرحله پیش تولید، یک عنصر چندنفره را از طریق این قسمت به فرنچایز The Witcher اضافه می کند. گفته می شود، یک کمپین تک نفره در هسته پروژه Sirius خواهد بود. ناشر هم دارد قصد دارد بازی چند نفره را وارد کند در بیشتر بازی های جدیدشان

Witcher Canis Majoris


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

فرنچایز Witcher با مجموعه جدیدی از بازی ها در آینده نزدیک گسترش می یابد. CD Projekt Red در جریان به‌روزرسانی استراتژی گروهی خود، که روز سه‌شنبه برگزار شد، اعلامیه‌ای را آغاز کرد و چهار اضافه شدن جدید به سری فانتزی را تأیید کرد. ورودی ها شامل یک سه گانه جدید با نام رمز پروژه Polaris، یک بازی نقش آفرینی کامل به نام Canis Majoris و Sirius است که یک جزء چند نفره آنلاین را به بازی محبوب شکار هیولا می آورد. سه راه اندازی بعدی در خط لوله CD Projekt Red متعلق به فرنچایز The Witcher خواهد بود و پیش تولید دو پروژه در حال انجام است. با این اعلام، ما اکنون پنج بازی Witcher را داریم که در آینده منتظر آنها هستیم.

ویچر پولاریس

او گفت: «هر دو قسط دوم و سوم، از نظر فن‌آوری، از زمینه‌های ایجاد شده در طول توسعه Polaris بهره خواهند برد. این به هموار کردن روند توسعه، با دارایی‌های رایگان قابل استفاده در بازی‌های اخیر کمک می‌کند. این ناشر قبلاً اولین حماسه مذکور را در اوایل امسال رونمایی کرده بود و اظهار داشت که به لطف همکاری جدید و بلندمدت با Epic Games، جعبه ابزار RED Engine داخلی خود را برای Unreal Engine 5 کنار خواهد گذاشت.

ویچر سیریوس

اخبار بیشتر در مورد آینده فرنچایز The Witcher به مرور زمان فاش خواهد شد. در همین حال، CD Projekt Red همچنان قصد دارد نسل جدید – PS5 و Xbox Series S/X – نسخه‌های The Witcher 3: Wild Hunt را در سال جاری ارائه کند.

Polaris که بر اساس میراث The Witcher 3: Wild Hunt ساخته شده است، شروع یک حماسه جدید در این مجموعه است که داستان سرایی جهان باز AAA را بیشتر گسترش می دهد. سه گانه جدید ویچر قرار است در یک دوره شش ساله و پس از عرضه اولین نسخه از این سری منتشر شود. در حالی که این بیانیه جسورانه و دلهره‌آور به نظر می‌رسد، آدام کیسینسکی، رئیس و مدیر عامل CD Projekt Red ادعا می‌کند که تیم او یک برنامه محکم برای چگونگی دستیابی به آن دارد.

روز سه‌شنبه، CD Projekt Red همچنین دنباله‌ای برای مجموعه آینده دیستوپیایی Cyberpunk 2077 خود را اعلام کرد. با نام رمز Orion، این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه است و هدف آن این است که «فرانچایز Cyberpunk را بیشتر پیش ببرد و به استفاده از پتانسیل این آینده تاریک ادامه دهد. کائنات.” پروژه ای در چنین مقیاسی به قدرت نیاز دارد و بنابراین، این شرکت در حال افتتاح یک مرکز جدید در بوستون، ایالات متحده است. این استودیو برای ساخت دنباله با استودیوی موجود CD Projekt Red در ونکوور همکاری خواهد کرد. در مجموع، آنها بخش آمریکای شمالی شرکت را تشکیل می دهند.

پروژه نهایی که با اسم رمز «Canis Majoris» شناخته می‌شود، یکی دیگر از عنوان‌های «تمام‌العاده» و داستان محور The Witcher خواهد بود. این توسط یک تیم خارجی و بدون نام ایجاد خواهد شد که توسط “توسعه دهندگان باتجربه ای که روی بازی های قبلی Witcher کار کرده اند” رهبری می شود.