بانک پرداخت Paytm برنده نهایی RBI Nod شد، می تواند به عنوان واحد عملیاتی پرداخت قبض Bharat فعالیت کند

تحت هدایت RBI، PPBL تمام مؤسسات عامل را در وب سایت خود نمایش می دهد.

ماه گذشته، این شرکت گزارش Paytm 2022 Recap خود را منتشر کرد که نشان می داد منطقه پایتخت ملی دهلی به عنوان پایتخت پرداخت دیجیتال هند ظاهر شده است در حالی که کاتپادی تامیل نادو با رشد 7 برابری در سال 2022 سریع ترین شهر در حال رشد برای پرداخت های دیجیتال است. چنای و تریچی در تامیل نادو. بالاترین درصد پرداخت های آفلاین برای غذا و نوشیدنی را دارند در حالی که آمریتسار بیشترین هزینه را برای سلامتی و نظافت از طریق Paytm داشته است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

تاکنون، Paytm Payments Bank Ltd (PPBL) این فعالیت را تحت مجوز اصولی RBI انجام داده است.

“چشم انداز ما این است که با ارائه دسترسی بیشتر کاربران به خدمات دیجیتال، مشارکت مالی را به پیش ببریم. با این تایید، پذیرش پرداخت های دیجیتال توسط صورتحساب های تاجر را بیشتر خواهیم کرد و آنها را قادر به انجام تراکنش های امن، سریع و راحت خواهیم کرد. از طریق اپلیکیشن Paytm، کاربران یکی از سخنگویان بانک پرداخت Paytm گفت: می توانند پرداخت های راحت برای قبض های خود انجام دهند و از خدمات پرداخت خودکار و یادآوری بهره مند شوند.

“PPBL تایید نهایی RBI را برای فعالیت به عنوان واحد عملیاتی پرداخت قبض بهارات (BBPOU) تحت قانون سیستم‌های پرداخت و تسویه، 2007 دریافت کرده است. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: پرداخت قبض و تجارت تجمیع به عنوان یک BBPOU.

بانک پرداخت Paytm روز دوشنبه اعلام کرد که مجوز نهایی را از بانک مرکزی هند دریافت کرده است تا به عنوان یک واحد عملیاتی پرداخت قبض بهارات (BBPOU) فعالیت کند. تحت سیستم پرداخت قبض بهارات (BBPS)، یک BBPOU مجاز است خدمات پرداخت قبض برق، تلفن، DTH، آب، بیمه گاز، بازپرداخت وام، شارژ مجدد FASTag، هزینه‌های آموزشی، صورت‌حساب‌های کارت اعتباری و مالیات شهرداری را تسهیل کند.

BBPS متعلق به شرکت پرداخت ملی هند است.