بایننس نظارت بر خدمات خود را تشدید می کند و برای گزارش سوء استفاده جوایزی ارائه می دهد

بایننس تصمیم گرفته است که لایه های امنیتی بیشتری را برای مدیریت حساب ها در پلتفرم خود اضافه کند. تصمیم صرافی پس از آن اتخاذ شد که تحلیل‌های داخلی نشان داد که برخی از ویژگی‌ها و خدمات آن برای به دست آوردن مزایای ناعادلانه، مانند نرخ کارمزد بهتر و محدودیت‌های API بالاتر، مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. بایننس برنامه ریزی کرده است تا چندین مرحله را برای ایمن کردن پلتفرم خود برای تعامل کاربران با ارزهای رمزپایه در نظر بگیرد. این صرافی اخیراً با مقامات مجری قانون بیش از یک کشور مواجه شده است، که باعث شده کاربر پسند بودن خود را دوباره ارزیابی کند و به دنبال بهبودهایی باشد که می تواند در خدمات خود ایجاد کند.

بایننس بهره برداری از آن را توضیح می دهد

بازیگران بد برای بهره‌برداری از ارزهای دیجیتال هجوم آورده‌اند، عمدتاً به این دلیل که این دارایی‌های دیجیتال می‌توانند تراکنش‌های فوری، محلی و فرامرزی را پردازش کنند و به طرف‌های درگیر ناشناس نمانند. دولت‌ها در سراسر جهان نگران سوء استفاده از توکن‌های رمزنگاری برای تسهیل تراکنش‌های غیرقانونی مرتبط با تامین مالی تروریسم و ​​پولشویی هستند.

وبلاگی توسط Binance با جزئیات یافته‌های تجزیه و تحلیل خود، می‌گوید: «پلتفرم ما انواع حساب‌های مختلفی از جمله حساب‌های فرعی، حساب‌های فرعی مدیریت‌شده و حساب‌های مدیر صندوق را ارائه می‌دهد که همگی نقش مهمی در موارد استفاده واقعی مختلف دارند. با این حال، این ویژگی ها همچنین دارای پتانسیل سوء استفاده توسط بازیگران بدی هستند که به دنبال دور زدن کنترل های ما برای دسترسی یا فروش دسترسی به نرخ کارمزد بهتر و محدودیت های API بالاتر هستند.

بایننس برای اطمینان از اینکه از ویژگی‌های حسابش سوء استفاده نمی‌کند، ادعا می‌کند که نظارت بر استفاده از حساب و فعالیت‌های مرتبط را از نقطه‌نظر فناوری افزایش داده است.

در این پست افزوده شده است: «ما تمام حوادث احتمالی یا مشکوک سوء استفاده را بررسی خواهیم کرد و در صورت لزوم، اقداماتی را که برای رفع سوء استفاده مناسب می دانیم، انجام خواهیم داد، که ممکن است شامل، اما نه محدود به، تعلیق یا پایان دادن به حساب های مربوطه باشد».

بایننس جوایزی را برای تشویق کاربران به گزارش سوء استفاده ارائه می دهد

در دسامبر 2023، بایننس ادعا کرده بود که از بیش از 170 میلیون کاربر در شبکه جهانی خود عبور کرده است.

بایننس به منظور دستگیری سوءاستفاده کنندگان مالی از پلتفرم خود، از کاربران خود خواسته است تا هوشیار باشند. صرافی برای گزارش دادن به دارندگان حساب مشکوک بالقوه جوایزی ارائه می‌کند.

“ما برای هر مورد تایید شده سوء استفاده از حساب پاداشی ارائه خواهیم کرد. مبلغ پاداش به صورت موردی تعیین خواهد شد. حمایت شما می تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد و به بهبود پلت فرم ما کمک کند. این صرافی خاطرنشان کرد: این تلاش‌ها برای تقویت بیشتر و حفاظت از یکپارچگی پلت فرم ما بسیار مهم است.

اخیراً، Binance به دلیل عدم پایبندی به قانون جلوگیری از پولشویی، 2002 (PMLA) در هند 2.25 میلیون دلار (تقریباً 18.8 کرور روپیه) جریمه شد. صرافی کریپتو پیش از این نیز با مقامات آمریکایی و نیجریه به دلیل عدم انطباق با قوانین مربوطه خود در زمینه نظارت بر بخش کریپتو برخوردهایی داشته است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع