براساس گزارش‌ها، مجموعه‌ای از انیمیشن آواتار جدید با تمرکز بر آواتار زمین در دست ساخت است

طبق گزارش‌ها، مجموعه‌ای جدید انیمیشن آواتار، با معرفی یک زمین‌بند، در استودیو آواتار و پارامونت در دست ساخت است. به گزارش آواتار نیوز، این مجموعه به عنوان ادامه‌ای بر The Legend of Korra عمل می‌کند که به خودی خود دنباله‌ای بر مجموعه اصلی The Last Airbender است و قرار است در سال 2025 در Paramount+ منتشر شود. منبع مستقل، که دارای یک سابقه عالی اما ناقص، علاوه بر این ادعا می‌کند که این مجموعه احتمالاً پس از نمایش انیمیشن بدون عنوان آواتار: آخرین هواساز در اکتبر 2025 در سینماها منتشر خواهد شد.

در اوایل سال جاری، پارامونت انیمیشن و انیمیشن نیکلودئون در ارائه‌ای تایید کردند که به دنبال گسترش دنیای Avatar: The Last Airbender با سه فیلم انیمیشن هستند. لورن مونتگومری، که به عنوان یک هنرمند استوری برد در مجموعه اصلی برنده جایزه امی کار می کرد، برای کارگردانی فیلم اول همراه است. به گزارش آواتار نیوز، هر دو پروژه – فیلم و سری Earthbender فوق الذکر – با هدف اکران در سال 2025 تصادفی نیستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع در ادامه آمده است: «2025 سال پرتاب بزرگی برای دنیای انیمیشن استودیوی آواتار خواهد بود، با فیلم بزرگسالان Aang در 10 اکتبر 2025 و همچنین این سری جدید در همان سال پخش می شود. “این یک اشتباه از طرف من نیست، آنها عمدا هر دو را در یک سال منتشر می کنند – بخشی از یک برنامه بسیار بزرگتر.” این را با کمی نمک در نظر بگیرید زیرا هیچ منبع رسمی تایید نکرده است که فیلم بر روی نسخه بزرگسالان Aang متمرکز شده است. این گزارش اشاره می‌کند که تاخیر وجود دارد، اما بر این ایده که استودیو آواتار در حال کار بر روی چندین پروژه به صورت موازی است، ثابت قدم است.

در صورت تایید صحت، مجموعه جدید انیمیشن آواتار در سال 2025 در Paramount+ منتشر خواهد شد.

سال گذشته، نتفلیکس ترکیب اصلی بازیگران را برای اقتباس لایو اکشن خود از Avatar: The Last Airbender اعلام کرد که شامل گوردون کورمیر (گمشده در فضا) در نقش هواساز Aang، کیاونتیو (Rutherford Falls) در نقش کاتارا سرگردان امیدوار، ایان اوسلی (Ian Ousley) بود. 13 Reasons Why) در نقش برادرش سوکا، و دالاس لیو (شانگ چی و افسانه ده حلقه) در نقش ولیعهد ملت آتش، زوکو.

در همین حال، در توییترنتفلیکس به‌روزرسانی را برای بازسازی لایو اکشن خود از Avatar: The Last Airbender منتشر می‌کند که در آن یک کودک عرفانی Aang و همراهانش Katara و Sokka تلاش می‌کنند تا صلح را در دنیای جنگ‌زده بازگردانند. سازندگان سریال اصلی به سبک انیمه برایان کونیتزکو و مایکل دی مارتینو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و مجریان برنامه پیوستند، اما بعداً به دلیل اختلافات خلاقانه آن را ترک کردند. دی‌مارتینو در نامه‌ای سرگشاده که خروجش از پروژه را تایید می‌کند، این را می‌گوید: «اقتباس لایو اکشن نتفلیکس از آواتار، پتانسیل خوبی دارد. ممکن است نمایشی باشد که بسیاری از شما در نهایت از آن لذت می برید. اما چیزی که می توانم در مورد آن مطمئن باشم این است که هر نسخه ای که روی صفحه نمایش داده شود، آن چیزی نخواهد بود که من و برایان تصور می کردیم یا قصد ساختن آن را داشتیم.