برای هوش مصنوعی شخصی خود آماده شوید

دل به طور قابل توجهی ارائه محصول خود را بهبود بخشیده است که به طرز چشمگیری با رویکرد بوکس خود برای این لپ تاپ به نمایش گذاشته شده است. Latitude 9440 2-in-1 در جعبه سیاهی عرضه می شود که نه تنها سازگار با محیط زیست است، بلکه ظاهر زیبایی نیز دارد.

به طور کلی، لپ تاپ Dell Latitude 9440 2-in-1 چشمگیر و محصول هفته من است.منبع

همه فروشندگان ریزپردازنده در حال ایجاد قابلیت‌های اختصاصی هوش مصنوعی در نسل بعدی پردازنده‌های خود هستند که باید عملکردهای هوش مصنوعی هر چه بیشتر را به همراه داشته باشد. مایکروسافت در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که 365 Copilot از این فناوری استفاده می کند. تا سال آینده، ما باید شاهد افزایش قابل توجهی در عملکرد هوش مصنوعی باشیم و با افزایش بیشتر سود، 30 تا 80 درصد از مزایای آن منسوخ شود.

بسته بندی

هوش مصنوعی شخصی شما چقدر باید ارزش داشته باشد؟

ما با محصول هفته من، یک Dell Latitude 9440 2-in-1 جدید که مانند یک مخزن ساخته شده است و عمر باتری یک روزه دارد، پایان می دهیم.

30 دلار برای هوش مصنوعی خودتان

همانطور که Microsoft Copilot تکامل می یابد، به طور فزاینده ای به شما در انجام کارهای تکراری و خسته کننده کمک می کند، می توانید از طرف شما در جلسات شرکت کنید و اطلاعاتی را که به جای شما مجاز است به اشتراک بگذارید. این می‌تواند فقط بازگشت مناسب را به یک چالش یا اظهارات کتک پیشنهاد دهد و به شما کمک کند با افرادی که لهجه‌های غیرقابل درک دارند یا به زبان‌های مختلف صحبت می‌کنند کنار بیایید.

من انتظار دارم که این ابزار به یک دستیار دیجیتالی واقعی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل شود و امیدوارم که مایکروسافت مجدداً از مفهوم کورتانا بازدید کند اما این بار با آواتار کامل این کار را درست انجام دهد. هنگامی که توسط هوش مصنوعی مولد پشتیبانی می‌شود، کاری را انجام می‌دهد که Clippy باید انجام می‌داد (من F1 را بیشتر دوست داشتم) و تبدیل به یک دستیار واقعی می‌شود.

Latitude 9440 2-in-1 Laptop (اعتبار تصویر: Dell)


به طور خلاصه، مانند داشتن یک کمک شخصی است که از دانش شرکت شما، اینترنت و شما برخوردار باشد تا یک هم افزایی بهبودیافته بین شما و هوش مصنوعی ایجاد کند که باید از مجموع قطعات بیشتر باشد.

بیایید بررسی کنیم که چگونه Microsoft 365 Copilot احتمالاً به بلوغ می رسد زیرا اپل، گوگل و دیگران به شدت برای مطابقت یا تلاش برای فراتر رفتن از آن کار می کنند.

برای یک شرکت، این باید یک تصمیم آسان باشد. افراد IT تمایل دارند از وعده های بهره وری چشم پوشی کنند زیرا بسیاری از آنها نادرست بودن را ثابت کرده اند. اما این ادعای تهاجمی از سوی یک پروفسور وارتون بود که کار را برای تخمین مزایا انجام داد، نه از سوی مایکروسافت.

اگر می‌خواهید اتصال از طریق شبکه تلفن همراه را تجربه کنید، می‌توانید آن را با یک رابط WAN دریافت کنید (ارتقای رایگانی که با یک خواننده اثر انگشت نیز ارائه می‌شود)، و دارای آخرین Wi-Fi 6E برای اتصال بی‌سیم اضافی است. به‌علاوه، این یک 2 در 1 معمولی است که می‌توانید آن را برای ارائه با دیگران در یک میز به اشتراک بگذارید یا هنگام پرواز با مربی، ویدیوها را تماشا کنید.

مانند بسیاری از لپ‌تاپ‌های 2 در 1، لپ‌تاپ Dell Latitude 9440 2-in-1 حدود یک پوند سنگین‌تر از بسیاری از لپ‌تاپ‌های دیگر در کلاس اندازه خود است. اما این وزن اضافی به آن احساس استحکامی می دهد که لپ تاپ های سبک تر نمی توانند با آن مطابقت کنند.

این محصول با قیمت ۲۳۶۹ دلار یکی از گران‌ترین محصولات در رده خود است. با این حال، کیفیت ساخت جامد آن باید به آن اجازه دهد که اگر لپ‌تاپ خود را مانند من زیاد می‌کوبید، به خوبی دوام بیاورد.

عمر باتری حدود یازده ساعت عملی است، بنابراین اگر نمی‌خواهید برای پیدا کردن دوشاخه برای آن کار نکنید، باید بتوانید منبع تغذیه خود را در کیف کامپیوتر یا خانه خود بگذارید و آن را در شب شارژ کنید.

مایکروسافت هفته گذشته در دسترس بودن Microsoft 365 Copilot را اعلام کرد و به نظر می‌رسد که بازی را تغییر دهد.

لپ تاپ Dell Latitude 9440 2-in-1

به یاد داشته باشید که چگونه باید Office را بشناسید تا مشاغل ابتدایی زیادی بدست آورید؟ فقط زمان زیادی است که این الزام شامل محصولات مختلف هوش مصنوعی که مایکروسافت و سایرین به بازار می‌آورند باشد. توصیه می کنم هر چه زودتر استفاده از این ابزارها را یاد بگیرید تا منسوخ نشوید.

من نمی دانم که چرا مایکروسافت تلاش نمی کند تا قیمت را در نظر بگیرد، اما این یک ارزش است. تنها دلیلی که Copilot را نخریده ام این است که تا اواخر امسال منتشر نخواهد شد.

آینده Microsoft 365 Copilot

فرض کنید شما 60000 دلار در سال درآمد دارید. افزایش 30 درصدی بهره وری باید 20000 دلار در سال ارزش داشته باشد که بسیار بیشتر از 30 دلار در ماه است و سود 80 درصدی حدود 48000 دلار یا 2000 دلار در ماه است.


هوش مصنوعی مولد اینجاست و مایکروسافت یکی از پرکارترین شرکت‌های هوش مصنوعی است. این هوش مصنوعی را به بینگ آورد و با پیشنهادات پیشرفته ای که از اطلاعات شرکت محافظت می کند و در عین حال کارمندان را قادر می سازد دستیار هوش مصنوعی شایسته تری داشته باشند، آن را به شرکت می برد.


تصور کنید که یک کمک دیجیتال برای رزرو سفرتان، نظارت بر حساب‌هایتان، ارائه پس‌زمینه‌ای درباره افرادی که با شما تماس می‌گیرند، پیامک می‌نویسند یا با شما می‌نویسند، و در مقابل حملات فیشینگ قرار می‌گیرد و تماس‌های شما را بررسی می‌کند، داشته باشید. این می تواند هشدارهای بهتری در مورد اخبار یا رویدادهایی که از سراسر جهان به شما علاقه مند است به شما ارائه دهد یا فقط به شما کمک کند مطالبی را بنویسید تا بتوانید همچنان خنده دار باشید اما حرفه خود را با شوخی اشتباه به پایان نرسانید.

در پایان، اگر هنگام عرضه ویندوز 95 از من می پرسیدید که آیا ما چند دهه بعد با 30 دلار در ماه هوش مصنوعی خود را خواهیم داشت، می گفتم شما دیوانه هستید. هفته گذشته، با پیشرفت Microsoft 365 Copilot به بازار، بسیار کمتر دیوانه کننده شد. قرار است قبل از پایان سال منتشر شود.

مطالعاتی که من دیده‌ام نشان می‌دهد که وقتی یاد می‌گیرید چگونه از هوش مصنوعی مولد استفاده کنید و یاد می‌گیرد که چگونه با شما کار کند، افزایش بهره‌وری از 30٪ تا 80٪ متغیر است که به این معنی است که شما یا خیلی کمتر کار می‌کنید یا کارهای بیشتری را در مدت زمان معین انجام می‌دهید.

با استفاده بیشتر از هوش مصنوعی و یادگیری نحوه استفاده بهتر از آن، به محدوده بالاتری خواهید رسید. پتانسیل این ابزار از نظر ارزش، به‌ویژه با تکامل آن، می‌تواند چندین برابر حقوق شما باشد، نه فقط درصدی از آن، زیرا هوش مصنوعی یاد می‌گیرد کارهای تکراری بیشتری را انجام دهد یا شروع به اجرای ایده‌های شما با کارآمدتر و دقیق‌تر می‌کند.

می‌توان آن را همزمان به دو شبکه متصل کرد که عملکرد بی‌سیم بهتری را ممکن می‌سازد، و نمایشگر با 513 نیت خوب است که باید به اندازه کافی در فضای باز کار کند – اکثر نوت‌بوک‌های این کلاس نزدیک به 300 نیت دارند. آزمایش‌های شخص ثالث نشان می‌دهد که رنگ‌ها برای هر رایانه شخصی، چه رسد به لپ‌تاپ، بسیار دقیق هستند.

محصول فناوری هفته

Dell Latitude 9440 2-in-1

چیزی که به نظر می رسد مردم در مورد این اعلامیه کار کرده اند این است که دریافت این ویژگی برای شما یا شرکت شما 30 دلار در ماه برای هر کاربر هزینه دارد. دلیل عصبانی شدن مردم این است که مایکروسافت آماده سازی بازار برای اقدامات قیمت گذاری انجام نمی دهد. بنابراین، تصور اینکه یک هوش مصنوعی چه ارزشی دارد – مگر اینکه نسخه‌های محدودتر را که معمولاً گران‌تر هستند، قیمت گذاری کرده باشید – این است که قیمت آن بسیار زیاد است.

لپ تاپ دارای پورت های سبک است، اما تعداد کمی از ما از لوازم جانبی زیادی در لپ تاپ خود استفاده می کنیم. به علاوه، بسیاری از مانیتورهای تجاری می توانند کامپیوتر را تغذیه کرده و پورت های اضافی را ارائه دهند، بنابراین دیگر نیازی به تعداد زیادی پورت روی لپ تاپ نداریم. 9440 از استاندارد Thunderbolt 4 اینتل با سه درگاه USB-C پشتیبانی می کند، بنابراین تقریباً با هر داک Thunderbolt قابلیت گسترش زیادی وجود دارد.

در سطح سازمانی، به شما کمک می‌کند هر چیزی را که در داخل یا خارج از شرکت نیاز دارید پیدا کنید، و در نهایت چیزهایی در مورد شما و شرکتتان یاد می‌گیرد که به آن اجازه می‌دهد بیشتر ایمیل‌ها، تایپ کردن، آماده‌سازی ارائه‌تان را انجام دهد و شما را در مقابل رئیس و همتایانتان بهتر نشان دهد. با این حال، این در مرحله اولیه است و فقط سایه ای از آنچه به آن تبدیل خواهد شد.

متأسفانه، مایکروسافت مانند گذشته برای ایجاد تقاضا و اطمینان از آموزش اینفلوئنسرها و مثبت بودن آن ها عمل نمی کند. این امر پذیرش را کند می کند، اما به ما زمان می دهد تا این ابزارهای جدید را قبل از منسوخ شدن یاد بگیریم.