برنامه دسکتاپ واتس اپ با سرعت بیشتر و تماس گروهی بهبودیافته راه اندازی شد: همه جزئیات

واتس اپ بیان می کند که برنامه دسکتاپ برای ویندوز به ارائه رمزگذاری سرتاسر برای پیام رسانی، رسانه و تماس در چندین دستگاه از جمله تلفن های همراه، رایانه ها و تبلت ها ادامه خواهد داد، درست مانند سایر برنامه های این شرکت. به گفته شرکت، این بدان معناست که تمام محتوا مانند پیام ها، رسانه ها و تماس ها توسط شخص ثالثی حتی توسط خود برنامه قابل دسترسی نیست.

طبق یک پست وبلاگی توسط متا، برنامه جدید دسکتاپ واتس اپ برای ویندوز اکنون به کاربران امکان می دهد از تماس های ویدیویی گروهی با حداکثر هشت نفر و تماس های صوتی با حداکثر 32 نفر لذت ببرند. همچنین قول داده است که این محدودیت ها را در طول زمان افزایش دهد و به کاربران اجازه دهد با دوستان، خانواده و همکاران ارتباط برقرار کنند. متا می گوید که برنامه جدید دسکتاپ واتس اپ برای ویندوز دارای رابطی مشابه با نسخه موبایل است.

متا همچنین جزئیات برنامه های خود را برای معرفی پیوند سریع تر دستگاه ها و همگام سازی بهتر بین دستگاه ها و همچنین امکان ارسال پیش نمایش لینک ها و استیکرها به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این، این برنامه همچنین فاش کرده است که در حال کار بر روی نسخه بتای جدید WhatsApp برای تبلت‌های اندروید و دسکتاپ مک است. این اپلیکیشن ها در حال حاضر در مراحل اولیه آزمایش بتا هستند.

در همین حال، واتس‌اپ اخیراً در حال آزمایش توانایی جستجوی گروه‌های رایج برای مخاطبین در آخرین نسخه بتا برنامه برای اندروید مشاهده شد. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت گروه های مشترک یک مخاطب را پیدا کنند. هنگام استفاده از نوار جستجو برای جستجوی مخاطب، این ویژگی به عنوان یک گروه در بخش مشترک مشاهده می شود.


Oppo Find N2 Flip که به تازگی راه اندازی شده است، اولین گوشی تاشوی این شرکت است که در هند معرفی شده است. اما آیا آن چیزی که برای رقابت با Samsung Galaxy Z Flip 4 لازم است را دارد؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

WhatsApp Desktop، اپلیکیشن سرویس پیام‌رسانی متا برای ویندوز، به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است. گفته می شود که جدیدترین نسخه این برنامه سریعتر بارگیری می شود و تماس های صوتی و تصویری گروهی را بهبود می بخشد. این شرکت می گوید که کاربران اکنون می توانند افراد بیشتری را به تماس های گروهی دعوت کنند. برنامه جدید دسکتاپ واتس اپ برای ویندوز دارای رابطی شبیه به اپلیکیشن موبایل است. این به‌روزرسانی همچنین قابلیت‌های جدید چند دستگاهی را معرفی می‌کند که اتصال سریع‌تر دستگاه و همگام‌سازی بهتر بین دستگاه‌ها را ارائه می‌دهد. این شرکت اخیراً در حال آزمایش توانایی جستجوی گروه‌های مشترک برای مخاطبین در آخرین نسخه بتا برنامه برای اندروید دیده شده است.