بلندگو AnkerWork SR500 | مرور

این بلندگو می‌تواند برای اتاق‌های کنفرانس تجاری به‌عنوان یک تقویت‌کننده بلندگوی کنفرانس ویدیویی و ابزار تقویت صدا، برنده باشد. SR500 می‌تواند دستگاه جدید شما باشد تا جلسات ویدئو کنفرانس را در اتاق‌های جلسات کوچک و بزرگ‌تر به‌طور شنیدنی دلپذیرتر کند.

پاسخ صدا به قدری خوب است که من از این دستگاه برای جایگزینی بلندگوی فعلی که به تلفن هوشمند من متصل می شود استفاده می کنم. اما بدون هیچ راهی برای اتصال دو دستگاه، چه به صورت بی سیم یا از طریق کابل، نمی توانم از شماره تلفن Google Voice خود از طریق SR500 استفاده کنم.

SR500 از فرکانس های صوتی پایین (80 هرتز) تا بالا (20 کیلوهرتز) با کمتر از 3 درصد اعوجاج صوتی پشتیبانی می کند. نتیجه یک کیفیت صدای پر جنب و جوش از هر جهت است.

فرصت کاربر از دست رفته

قطع اتصال در هدف این دستگاه در ابتدا از من فرار کرد. مدتی است که کار من حول اتاق‌های کنفرانس می‌چرخد، و اکنون به ارائه‌های ویدیویی و تماس‌های مصاحبه متصل به خط تلفن متصل می‌شوم.

این بلندگو از یک مدل الگوریتمی هوش مصنوعی مبتنی بر 280 ساعت سیگنال گفتاری در ده‌ها آزمایش شبیه‌سازی شده و میدانی استفاده می‌کند. این الگوریتم به صورت پویا طیف وسیعی از لهجه های زبان و منابع صدا را تشخیص می دهد.

در مقایسه با بلندگوهای کوچکتری که استفاده کردم، کیفیت صدای SR500 برتر است. تنها ایراد و ضعف شدید آن عدم پشتیبانی از بلوتوث برای جفت کردن بلندگو با دستگاه های دیگر است.

بلندگوی AnkerWork SR500 کیفیت ساخت چشمگیری دارد. به‌علاوه، ویژگی‌های حفاظتی ضد سرقت آن، از جمله سیستم‌های قفل دستگاه، این راه‌حل را برای سازمان‌هایی که بار سنگینی از ارتباطات ویدئویی گروهی کوچک و بزرگ دارند، تبدیل می‌کند.

افسوس که SR500 برای دفتر راه دور چند خط تلفن من بسیار زیاد است. اما گوشی‌های بلندگوی ضعیف من و بلندگوهای خارجی من چیزهای زیادی را می‌خواهند. بنابراین هیاهوی ابزارهای تلفن تجاری که SR500 را احاطه کرده است، راه حلی عالی به نظر می رسد. ولی نه برای من.

این حتی دلهره‌آورتر است زیرا بلندگوی AnkerWork از طریق کابل‌های Power over Ethernet (PoE) به رایانه‌ها متصل می‌شود. من می‌توانم صدا را از برنامه‌های کنفرانس ویدیویی از طریق بلندگو تولید کنم، اما اتصال با پلتفرم تلفن اینترنتی Voice Google کار نمی‌کند.

خط پایین

و از ویژگی نظرات خواننده زیر برای ارائه نظرات خود استفاده کنید!منبع

بلندگوی AnkerWork SR500 در آمازون و فروشگاه اینترنتی AnkerWork موجود است.


پیشنهاد یک بررسی

ویدیوی راهنمای شروع سریع AnkerWork نحوه تنظیم و اتصال چند بلندگوی SR500 را نشان می دهد:

متأسفانه وقتی با دفتر پشتیبانی فنی Anker درباره نحوه اتصال این دستگاه به خط تلفن تماس گرفتم، پاسخ ناامیدکننده بود. این دستگاه برای کامپیوتر طراحی شده است و از تلفن ثابت پشتیبانی نمی کند.

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

فناوری ارتقا یافته VoiceRadar 2.0 پردازش صوتی جامع را با یادگیری عمیق ادغام می کند تا صداها را از نویز پس زمینه جدا کند. می تواند صداها را در بیش از 30000 طرح و اندازه اتاق مختلف متمایز کند. فقط صدای اصلی صحبت برای بلندگوها فیلتر می شود.

توضیحات بازاریابی و عکاسی محصول AnkerWork قویاً “نشان می دهد” که محصولی با نام “Speakerphone” ارتباط بیشتری با مخابرات دارد. دو پورت خط در قسمت زیرین SR500 بر تصور اشتباه من افزوده است.