بلندگو AnkerWork SR500 | مرور

قطع اتصال در هدف این دستگاه در ابتدا از من فرار کرد. مدتی است که کار من حول اتاق‌های کنفرانس می‌چرخد، و اکنون به ارائه‌های ویدیویی و تماس‌های مصاحبه متصل به خط تلفن متصل می‌شوم.

SR500 از فرکانس های صوتی پایین (80 هرتز) تا بالا (20 کیلوهرتز) با کمتر از 3 درصد اعوجاج صوتی پشتیبانی می کند. نتیجه یک کیفیت صدای پر جنب و جوش از هر جهت است.

فرصت کاربر از دست رفته

فناوری ارتقا یافته VoiceRadar 2.0 پردازش صوتی جامع را با یادگیری عمیق ادغام می کند تا صداها را از نویز پس زمینه جدا کند. می تواند صداها را در بیش از 30000 طرح و اندازه اتاق مختلف متمایز کند. فقط صدای اصلی صحبت برای بلندگوها فیلتر می شود.

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

اسپیکر 1.75 اینچی نیز عملکرد سبک وزنی ندارد. مخفی شده در نیمه بالایی قاب بلندگو، صدایی را که به سمت بالا و به طرفین هدایت می شود، پخش می کند و صداهایی را در اطراف اتاق پخش می کند.
منبع

هیچ تلفنی پذیرفته نمی‌شود: برای کنفرانس از طریق تلفن ثابت به جای رایانه به یک برنامه پشتیبان نیاز دارید – و اگر به فکر اتصال تلفن هوشمند یا سایر دستگاه‌های دارای بلوتوث هستید، دوباره فکر کنید. SR500 در حال حاضر از آن ها نیز پشتیبانی نمی کند.

موردی از فراگیری نامگذاری

برنامه AnkerWork همگام شدن با به روز رسانی نرم افزار را آسان می کند. با نرم افزار سازنده، SR500 به طور کامل با تمام خدمات کنفرانس آنلاین پیشرو، از جمله زوم، اسکایپ، Google Hangouts، FaceTime، WebEx و GoTo Meeting سازگار است.

طراحی ضبط صدا

با این حال، لیست اتصالات پشتیبانی نشده، مفید بودن بلندگوی SR500 را برای سازمان‌های بزرگ محدود می‌کند. اگرچه این یک عملکرد خوب است، با قیمت 349.99 دلار برای یک واحد، به هم پیوستن چندین تقویت کننده صوتی گران می شود – و ناتوانی در تبدیل شدن به یک ابزار فقط برای رایانه شخصی، آن را برای کاربران گسترده تر خریدی مشکوک می کند.