به‌روزرسانی بتا ساعت Samsung One UI 5 به کاربران امکان می‌دهد ساعت گلکسی را بین گوشی‌های بدون تنظیم مجدد تغییر دهند: گزارش

در همین حال، کاربران سری Galaxy Watch 5 و Galaxy Watch 4 در کره جنوبی و ایالات متحده در دسترس بودن آخرین به‌روزرسانی One UI 5 Watch Beta را از طریق انجمن انجمن سامسونگ تأیید کردند. به‌روزرسانی One UI 5 Watch یک بارگیری با حجم 1.7 گیگابایت است و چند ویژگی جدید از جمله رابط کاربری Sleep Insights جدید، مانیتورهای سلامت هوشمند مانند ناحیه ضربان قلب شخصی‌سازی شده را اضافه می‌کند که گفته می‌شود تجزیه و تحلیل دویدن در زمان واقعی را ارائه می‌دهد، و یک تمرین بازه‌ای سفارشی‌شده. برنامه

همچنین گفته می‌شود که مجهز به ویژگی SOS بهبودیافته، حرکات جهانی مانند مشت کردن یا تکان دادن مچ دست برای شروع اقدامات، و قابلیت تنظیم آلبوم عکس به عنوان تصویر زمینه است. انتظار می‌رود به‌روزرسانی One UI 5 Watch در اواخر امسال برای مدل‌های واجد شرایط گلکسی واچ عرضه شود.

طبق این گزارش، قابلیت انتقال ساعت هوشمند از یک گوشی هوشمند به گوشی دیگر را می‌توان در بخش تنظیمات عمومی اپلیکیشن Galaxy Wearable مشاهده کرد، که اضافه می‌کند که عملکرد جدید به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه‌های خود را با حفظ تنظیمات، چهره‌های ساعت و صفحه‌نمایش تعویض کنند. برنامه های نصب شده


سامسونگ گلکسی A34 5G اخیرا توسط این شرکت در هند در کنار گوشی هوشمند گران قیمت Galaxy A54 5G راه اندازی شد. عملکرد این گوشی در برابر Nothing Phone 1 و iQoo Neo 7 چگونه است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق گزارش‌ها، سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزار One UI 5 Watch مبتنی بر سیستم عامل Google Wear 4 را برای آزمایش‌کنندگان بتا در ایالات متحده و کره جنوبی در دسترس قرار داده است. این به روز رسانی به دارندگان ساعت گلکسی این امکان را می دهد تا داده ها و تنظیمات ساعت خود را بدون بازنشانی کارخانه ای به گوشی جدید منتقل کنند. گفته می شود این ویژگی از طریق اپلیکیشن Galaxy Wearable در گوشی های هوشمند سامسونگ در دسترس است. همچنین انتظار می‌رود که به‌روزرسانی آتی Samsung One UI 5 Watch ویژگی‌های جدیدی مانند رابط کاربری Sleep Insights و مانیتورهای سلامت هوشمند مانند منطقه ضربان قلب شخصی‌سازی شده را به همراه داشته باشد.

بر اساس گزارش 9to5Google، به‌روزرسانی جدید One UI 5 Watch به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون بازنشانی کارخانه‌ای، به گوشی جدید تغییر کاربری دهند. این یک ویژگی Wear OS 4 است که انتظار می‌رود برای ساعت‌های هوشمند دیگری که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند نیز بیاید. کاربران می‌توانند تنظیمات، چهره‌های ساعت و برنامه‌ها را هنگام انتقال به گوشی هوشمند دیگر حفظ کنند.

9to5Google همچنین این ویژگی را در گلکسی واچ 5 آزمایش کرد. این نشریه می‌گوید که از کاربران خواسته می‌شود تأیید کنند که حساب Google در تلفن جدید با حساب متصل به Galaxy Watch مرتبط است.