بیت کوین، اتریوم و اکثریت آلتکوین ها با ضرر مواجه شدند، بازار نوسانات ثابتی را حفظ کرد

تنها تعداد کمی از آلتکوین ها امروز سود ثبت کردند که شامل تتر، کوین USD، Binance USD، Polygon، بیت کوین پیچیده و الروند می شود.

با این حال، رالی در قیمت کریپتوها به طرز چشمگیری ادامه پیدا کرده است و به طور کلی M.Cap کریپتو نزدیک به 1.2 تریلیون دلار (تقریبا 99,32,340 کرور) ارسال کرد که BTC در طول هفته گذشته 9 درصد و ETH 7 درصد افزایش یافت. معامله‌گران این را به‌عنوان یک «فشار کوتاه» توصیف می‌کنند، زیرا به دلیل حرکت‌های نظارتی SEC، بازارها در منطقه «بیش از حد فروش» بودند. رئیس گری جنسلر 30 میلیون دلار (تقریباً 248 کرور) کراکن را جریمه کرد و از آن‌ها خواست که ارائه خدمات را متوقف کنند و آن را یک امنیت تلقی کنند. علاوه بر این، رئیس SEC قوانین و دستورالعمل‌های نگهداری جدیدی را برای دارایی‌های کریپتو اعلام کرد که موانع نظارتی بیشتری را برای شرکت‌های رمزنگاری فعال در ایالات متحده ایجاد می‌کند.»


Cosmos، Chainlink، Leo، Monero، Bitcoin Cash و Stellar نیز با ضرر تسویه حساب کردند.

این کاهش پس از انتشار افزایش غیرمنتظره در داده‌های شاخص قیمت تولیدکننده ایالات متحده (PPI) رخ می‌دهد که نشان می‌دهد بانک مرکزی ایالات متحده نمی‌تواند در کنترل افزایش قیمت‌ها موفق باشد. انتشار داده‌های PPI سرمایه‌گذاران را نسبت به تورم و سیاست‌های پولی محتاط‌تر کرده و نگرانی‌های آنها را تشدید کرده است.»

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

«بازارهای رمزارز با افزایش شدید قیمت شگفت‌زده می‌شوند، حتی در حالی که اقدامات نظارتی سختگیرانه ایالات متحده همچنان ادامه دارد. در چیزی که می‌توان آن را یک «رشد غافلگیرکننده» توصیف کرد، حتی در میان تیرگی روزافزون نظارتی در ایالات متحده، بازارهای کریپتو شاهد افزایش شدید قیمت‌ها در دو روز گذشته بودند. حرکت صعودی ناگهانی پس از آن آغاز شد که داده‌های مصرف‌کننده ایالات متحده نشان داد که احساسات همچنان قوی است و احتمال فرود نرم افزایش یافته است. پارث چاتورودی، سرپرست اکوسیستم رمزنگاری، CoinSwitch به Gadgets 360 گفت که منجر به افزایش دارایی‌های «ریسک‌پذیر» شد.

ارزش اتر در روز جمعه 1.73 درصد کاهش یافت. طبق ردیاب قیمت رمزنگاری Gadgets 360، ETH در حال حاضر 1657 دلار (تقریباً 1.37 میلیون روپیه) قیمت دارد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 2.72 درصد کاهش یافت. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار به 1.09 تریلیون دلار (تقریباً 8,98,46,324 کرور) می رسد.

در میان ارزهای دیجیتال زیان ده، بایننس کوین، کاردانو، سولانا، پولکادوت به لایت کوین، ترون و آوالانچ پیوستند.

بیت کوین در روز جمعه 17 فوریه 3.37 درصد در هر دو صرافی ملی و بین المللی کاهش یافت. ارزش بیت کوین در 24 ساعت گذشته 109 دلار (تقریباً 9020 روپیه) کاهش یافت. کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که قبل از اینکه قیمت بیت‌کوین به زودی دوباره افزایش پیدا کند، این فقط یک مشکل کوچک است. همه ارزهای رمزپایه که یک روز پیش به سود خود رسیدند، زیان های کوچکی را در کنار نام خود در نمودارهای قیمت منعکس کردند.