بیت کوین، اتر رکورد سود اندک، زیان چندین آلت کوین محبوب را پایین نگه می دارد

پس از چند روز متحمل شدن زیان های کوچک، بیت کوین توانست سودهای اندکی را حفظ کند و در روز پنجشنبه، 2 مارس وارد عرصه تجارت شد. زمان نوشتن مسیر حرکت بازار برای قدیمی‌ترین و گران‌ترین ارز دیجیتال جهان در صرافی‌های بین‌المللی مانند Coinbase، CoinMarketCap و Binance در میان سایرین یکسان باقی ماند. در 24 ساعت گذشته، ارزش بیت کوین 63 دلار (تقریباً 5201 روپیه) افزایش یافت.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

استیبل کوین هایی که در این هفته بیشتر روزها ضرر را ثبت کردند، در نهایت به سود رسیدند. اینها عبارتند از Tether، USD Coin، Ripple و همچنین Binance USD.

در یک نگاه سریع، نمودار قیمت کریپتو مانند کیسه ای ترکیبی از سود و زیان به نظر می رسید.

Monero، Stellar، Cronos و Near Protocol نیز در سمت زیان ده نمودار قیمت ظاهر شدند.

Dogecoin و Shiba Inu، هر دو memecoins در روز پنجشنبه با ضرر تسویه شدند.

اتر بیت کوین را دنبال کرد و سود کمی را حفظ کرد. با افزایش 0.59 درصدی، ارزش ETH به نقطه قیمت 1646 دلار (تقریباً 1.35 میلیون روپیه) رسید. در روز گذشته، ارزش ETH 11 دلار (تقریبا 910 روپیه) افزایش یافت.

گروهی متشکل از سایر آلتکوین‌های محبوب نیز سودآوری داشتند. اینها عبارتند از Uniswap، Chainlink، Cosmos، Wrapped Bitcoin و Leo.

«در نزدیکی خانه، CRE8، شاخص دارایی دیجیتال مجازی (کریپتو) با روپیه هند در 24 ساعت گذشته 0.85 درصد افزایش داشت. ارزش ایندکس در Rs بود. 2989.26 ساعت 8 صبح، 02 مارس 2023، “چاتورودی افزود.


پس از مواجهه با بادهای مخالف در هند در سال گذشته، شیائومی قرار است در سال 2023 رقابت را به عهده بگیرد. برنامه های این شرکت برای سبد محصولات گسترده و تعهد آن به ساخت در هند در این کشور چیست؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

کارشناسان انتظار دارند در روزهای آینده و در پس زمینه چندین رویداد آینده شاهد ثبات بیشتری در بخش کریپتو باشیم.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

بلاک چین اتریوم به ارتقای مورد انتظار خود در شانگهای نزدیک شده است. ارتقاء شانگهای نشان دهنده گذار کامل به یک شبکه کاملاً کاربردی PoS (اثبات سهام) خواهد بود. همچنین، گلدمن ساکس گفته است که از برنامه‌های بلاک چین «بسیار حمایت می‌کند» و قصد دارد در سال 2023 حدود 70 نفر را در گروه دارایی‌های دیجیتال خود استخدام کند. چندین شرکت بزرگ تولیدی و مالی ژاپنی دست به دست هم داده‌اند تا زیرساختی را برای یک متاوره باز ایجاد کنند. استراتژی وب 3 کشور را تقویت کنید.

با کمال تعجب، ارزش کلی بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته تغییری نکرده است. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار ارز دیجیتال همچنان در 1.08 تریلیون دلار (تقریبا 8926560 کرور) باقی ماند.

Cardano، Polygon، Polkadot، Tron و Avalanche نیز به آنها پیوستند.