بیت کوین، اتر Slip Down Price Ladder; Cardano، Polkadot در میان آلت کوین‌های سودآور ظاهر شدند

بایننس کوین، دوج کوین، سولانا، پولیگون، ترون و لایت کوین نیز با افت جزئی تسویه شدند.

NEO Coin، Dash، Zilliqa، NEM، SushiSwap و Ardor نیز موفق به کسب سود جزئی شدند.


OnePlus به تازگی اولین تبلت خود را در هند به نام OnePlus Pad عرضه کرده است که تنها در رنگ سبز Halo به فروش می رسد. OnePlus با این تبلت وارد قلمرو جدیدی شده است که تحت سلطه iPad اپل است. ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

اتر 1.25 درصد سقوط کرد و به 1830 دلار (تقریبا 1.5 میلیون روپیه) در روز پنجشنبه معامله شد.

Cardano، Polkadot، Avalanche، Leo، Cosmos، Uniswap و Decentraland در روز پنجشنبه سودهای اندکی ثبت کردند.

در همین حال، درصد کمی از نمودار قیمت کریپتوها منعکس کننده سبزها هستند که نشان دهنده سود هستند.

ارزش کل بازار کریپتو پس از ثبت زیان 0.68 درصدی در 24 ساعت گذشته به 1.13 تریلیون دلار (تقریبا 9297619 کرور) کاهش یافت.

اینها شامل استیبل کوین‌های تتر، دلار کوین، ریپل و بایننس دلار است.

با زیان دو ارز دیجیتال برتر، چندین آلتکوین دیگر نیز در سمت زیان ده نمودار قیمت قرار گرفتند.

سرمایه گذاران مشتاقانه آخرین گزارش تورم ایالات متحده را برای راهنمایی در مورد سیاست پولی آتی فدرال رزرو پیش بینی می کنند. علاوه بر این، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته خروجی 54 میلیون دلاری (تقریباً 442 کرور) را تجربه کردند. تیم تحقیقاتی CoinDCX به Gadgets 360 گفت: Solana تنها آلتکوینی بود که شاهد سرمایه گذاری بود، با جریان ورودی 3.4 میلیون دلار (تقریبا 27 کرور)، دومین آلتکوین بزرگ در 12 ماه گذشته.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

وضعیت بازار کریپتو، پس از اینکه تا هفته گذشته سودآور بود، اکنون دوره‌ای از نوسانات را پشت سر می‌گذارد. بیت کوین در روز پنج شنبه، 11 می، 0.86 درصد از دست داد تا با قیمت 27520 دلار (تقریباً 22.5 میلیون روپیه) معامله شود. این چهارمین روز این هفته است که بیت کوین در هر دو صرافی ملی و بین المللی نزدیک به مرز 27000 دلار (تقریباً 22 میلیون روپیه) باقی مانده است. در یک ماه گذشته، بالاترین میزانی که بیت کوین از نظر ارزش توانسته است صعود کند، 31000 دلار (تقریباً 25.5 میلیون روپیه) است.

«قیمت بیت کوین پس از یک افزایش امیدوارکننده پس از بحران بانکی در ایالات متحده، عمدتاً ثابت می ماند. راجاگوپال منون، معاون وزیرX، به گجت 360 گفت: اتریوم به دلیل استفاده از چندین مورد از بلاک چین، پتانسیل افزایش قیمت کوتاه مدت را نشان می دهد.