بیت کوین افزایش سود را به عنوان اتر می بیند، سایر آلت کوین ها ضرر می کنند: همه جزئیات

ارزش بیت کوین روز جمعه 2.38 درصد افزایش یافت. قیمت با ارزش ترین دارایی رمزنگاری در زمان نگارش این مقاله، در نقطه 18767 دلار (تقریباً 1527 میلیون روپیه) بود. بیت کوین موقعیت مشابهی را در صرافی های بین المللی از جمله بایننس، کوین بیس و کوین مارکت کپ حفظ کرد. بازار کریپتو با افزایش قیمت چندین ارز دیجیتال در روزهای اخیر نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. در 24 ساعت گذشته، ارزش بیت کوین 560 دلار (تقریباً 45570 روپیه) افزایش یافته است.

Cosmos، Wrapped Bitcoin، Bitcoin Cash، Elrond و Zcash نیز سودهایی را در نمودار قیمت کریپتو ثبت کردند.

در یک روز، ارزش بازار 17 میلیارد دلار (تقریبا 138360 کرور) افزایش یافته است.

CRE8، یک شاخص دارایی دیجیتال مجازی (کریپتو) با روپیه هند، در 21 روز گذشته 10 درصد افزایش داشت. ارزش این شاخص در ساعت 8 صبح روز جمعه در 2468.25 ایستاد. چاتورودی افزود: بیت کوین و اتریوم همچنان برترین دارایی ها از نظر سرمایه گذاری در بازار هستند.


لایت کوین، سولانا و چین لینک نیز امروز شاهد کاهش ارزش خود بودند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

پس از اینکه خدمات وب آمازون (AWS) با سازنده آن، Ava Labs برای ارائه زیرساخت‌های ارز دیجیتال از طریق AWS آمازون، قراردادی امضا کرد، قیمت‌های بهمن در 14 ساعت گذشته 25 درصد افزایش یافت.

استیبل کوین‌هایی مانند تتر، USD Coin، Ripple و Binance USD، ETH را در بخش زیان ده نمودار قیمت ارزهای دیجیتال دنبال کردند.

کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.95 درصد رشد کرد. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که پس از هفته‌ها کاهش ارزش، ارزش جهانی بخش کریپتو به 907.23 میلیارد دلار (تقریباً 73,82,651 کرور) رسیده است.

این نشانه خوبی است که نشان می دهد سرمایه گذاران به بازار باز می گردند. ادول پاتل، مدیر عامل پلتفرم سرمایه گذاری ارز دیجیتال Mudrex به گجت 360 گفت: با این حال، وقت آن است که احتیاط کنیم و فقط به سمت میانگین هزینه دلار حرکت کنیم.

به عنوان مثال، اتر با کاهش 0.28 درصدی باز شد. علیرغم افزایش جزئی، ETH توانست قیمت افزایش یافته خود را حفظ کند. در زمان نگارش این مقاله، ارزش اتریوم 1406 دلار (تقریباً 1.14 میلیون روپیه) بود.

این افزایش اخیر در قیمت‌های کریپتو به دلیل داده‌های تورم ماهانه آتی در ایالات متحده است، جایی که اقتصاددانان رشد ماه به ماه یا کاهش تورم منفی را پیش‌بینی می‌کنند، زیرا افزایش بی‌سابقه نرخ‌های فدرال رزرو در نهایت منجر به آرامش شده است. در قیمت ها پارث چاتورودی، سرپرست اکوسیستم رمزنگاری در صرافی رمزنگاری کوین سوئیچ، به گجت 360 گفت که این منجر به افزایش شناوری در بین طبقات دارایی «ریسک» شده است، و سهام نیز به شدت افزایش می‌یابد.

در همین حال، دسته ای از آلتکوین های محبوب در روز جمعه ضرر کردند.

Polygon، Polkadot، Tron و Uniswap بیت کوین را به سمت سود حاصل از ردیاب قیمت ارزهای دیجیتال Gadgets 360 دنبال کردند.