بیت کوین در آخر هفته قیمت 30000 دلاری را از دست داد. اتر به اکثر آلتکوین ها در افت ضبط می پیوندد

هر دو memecoins DOGE و SHIB نتوانستند سود جمع کنند و با ضررهای کوچک در کنار Avalanche، Chainlink، Cosmos، Uniswap و Monero تسویه حساب کردند.

کاهش ارزش بیت کوین تأثیر موجی بر قیمت گذاری سایر آلتکوین ها نشان داد. به عنوان مثال، اتر در روز دوشنبه 2.70 درصد در نردبان قیمت کاهش یافت. ETH، در زمان نگارش این مقاله، بر اساس ردیاب قیمت ارز دیجیتال Gadgets 360 با قیمت 1847 دلار (تقریباً 1.5 میلیون روپیه) معامله می شد. در آخر هفته، نرخ ETH 58 دلار (تقریباً 4745 روپیه) کاهش یافت.

تنها تعداد کمی از ارزهای دیجیتال موفق به ثبت سود در روز دوشنبه شدند. اینها شامل الروند، کارتزی، آندرداگ و همچنین استیبل کوین‌های تتر و کوین USD هستند.

ارزش کلی بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 1.13 درصد کاهش یافت. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.18 تریلیون دلار (تقریباً 96,39,140 کرور) است.

در میان سایر ارزهای رمزپایه که با زیان مواجه شده اند، Cardano، Polygon، Solana، Polkadot و Litecoin به چشم می خورد.

این کاهش قیمت بیشتر ارزهای دیجیتال در پس زمینه افزایش نرخ بهره دیگری است که ممکن است توسط مقامات مالی ایالات متحده در اواخر این هفته اعلام شود.

شاه افزود: «ثبات در بازار کار و نشانه‌های کاهش تورم ممکن است فدرال رزرو را تشویق کند تا به افزایش نرخ‌های تهاجمی خود پایان دهد که باعث افزایش نقدینگی و حرکت بازار در هفته‌های آینده خواهد شد».


Vivo X90 Pro بالاخره در هند معرفی شد، اما آیا گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت برای سال 2023 نسبت به نسل قبلی خود به ارتقای کافی مجهز شده است؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

«جامعه ارزهای دیجیتال از نزدیک جلسه FOMC فردا را برای استراتژی حرکت بعدی خود تماشا خواهد کرد. درویل شاه، معاون فناوری در پلتفرم کیف پول دیجیتال لیمینال، به گجتز 360 گفت: بسیار پیش بینی می شود که فدرال رزرو به عنوان بخشی از تلاش های مستمر خود برای مهار تورم، نرخ بهره را 25 واحد افزایش دهد.

بیت کوین برای اولین بار در حدود هشت ماه در ماه آوریل به بالاترین قیمت خود یعنی بیش از 30000 دلار (تقریباً 24.5 میلیون روپیه) رسید. با این حال، گران‌ترین ارز دیجیتال با ورود به ماه می، ضررهایی را به ثبت رساند. ارزش معاملاتی بیت کوین در روز دوشنبه، 1 می، پس از متحمل شدن زیان 2.38 درصدی، به 28560 دلار (تقریباً 23.3 میلیون روپیه) رسید. در آخر هفته، ارزش بیت کوین 850 دلار (تقریبا 69510 روپیه) در هر دو صرافی ملی مانند CoinSwitch، Kuber، و WazirX و صرافی های بین المللی مانند Coinbase و CoinMarketCap در میان سایرین کاهش یافت.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع