بیت کوین و اتر گاوها نتوانستند از رکود ناشی از سقوط FTX خارج شوند

“بازارهای گسترده تر ارزهای دیجیتال پس از اصلاح گسترده 20 درصدی در هفته قبل، در محدوده باریکی معامله شده اند و در ارزش بازار بسیار کمتر از 900 میلیارد دلار (تقریباً 73,06,315 کرور) قرار گرفته اند. 13.71 lakh)، در حالی که ETH در حدود 1200 دلار معامله می شود (تقریباً 97417 روپیه). بزرگترین بازنده FTT توکن صرافی FTX (افت 75 درصدی دیگر و معامله زیر 2 دلار یا 162 روپیه) و SOL تحت حمایت Alameda است که اکنون دارای یک سرمایه بازار کمتر از 5 میلیارد دلار (تقریباً 40590 کرور) است و در لیست توکن ها پشت سر SHIB قرار دارد.”

ردیاب قیمت ارزهای دیجیتال گجت 360 نشان می‌دهد که ارزش اکثر آلت‌کوین‌های بزرگ نیز با افزایش 1.01 درصدی ارزش بازار جهانی ارز دیجیتال در روز گذشته، افزایش یافته است.

“چندین نهاد نظارتی در سراسر حوزه های قضایی تحقیقاتی را در مورد SBF و دستیارانش آغاز کرده اند، با این انتظار که این قسمت هماهنگی جهانی را در توسعه یک چارچوب نظارتی قوی تر برای دارایی های رمزنگاری و نهادهای مرتبط تسریع کند. تا زمانی که این حفاظ ها ایجاد شوند، انتظار می رود سرمایه نهادی چاتورودی افزود.

پس از شروع ضعیف هفته، به نظر می رسد بیت کوین در تلاش است تا پایان هفته ادامه یابد زیرا سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال انتظار دارند شرکت های بیشتری در خرابه های خائنانه سقوط FTX منفجر شوند. همانطور که اوضاع پیش می‌رود، بیت‌کوین هنوز روند صعودی خود را آغاز نکرده است، اما نسبت به اوایل هفته به سطح مهم 17000 دلاری (تقریباً 13.8 میلیون روپیه) نزدیک‌تر است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2 درصد افزایش یافته است و قیمت آن در حال حاضر حدود 16900 دلار (تقریباً 13.71 لک) در سراسر صرافی های جهانی است، در حالی که صرافی های هندی مانند CoinDCX بیت کوین را 18046 دلار (تقریباً 14.65 میلیون روپیه) ارزیابی می کنند. 0.76 درصد بیشتر از ارزش دارایی های رمزنگاری شده در اوایل پنجشنبه است.

“هفته گذشته شاهد سقوط یکی از شناخته شده ترین برندهای رمزنگاری FTX بودیم که منجر به هجوم گسترده در کل صنعت شد و اعتماد سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرار داد. همانطور که FTX و Alameda اعلام ورشکستگی کردند، سرمایه گذاران قدیمی مانند Sequoia، Temasek و حتی صندوق های بازنشستگی سوختند. پیش بینی می شود 1 میلیون طلبکار به یک نبرد طولانی دادگاه خیره شده اند. خطر سرایت به عنوان بزرگترین میز وام در کریپتو، جنسیس، توقف برداشت اعتبار و منشاء وام شروع به ظهور کرده است. ممکن است افشاگری های بیشتری اتفاق بیفتد و Gemini “کسب” خود را متوقف کند. Parth Chaturvedi، Crypto Ecosystem Lead، CoinSwitch، در پایان هفته برای Gadgets 360، گفت: «برنامه‌ای که توسط Genesis در پس‌زمینه طراحی شده است.

Dogecoin و Shiba Inu نیز توانستند در مقیاس سبز ظاهر شوند. ارزش Dogecoin پس از افزایش بیش از 0.6 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته، در حال حاضر 0.08 دلار (تقریبا 7.13 روپیه) است، در حالی که ارزش شیبا اینو 0.0000092 دلار (تقریبا 0.000749 روپیه) است که 0.45 درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

اتر، بزرگترین توکن قراردادهای هوشمند، مقداری افزایش قیمت را نیز تجربه کرد، اما همچنان در یک رکود گیر کرده است، جایی که روند صعودی طی چند روز آینده بعید به نظر می رسد. اتر در حال حاضر تقریباً 1.02 درصد در 24 ساعت گذشته در سراسر مبادلات جهانی افزایش یافته است. در همین حال، در صرافی‌های هند، اتریوم 1320 دلار (تقریبا 1.07 لک) ارزش دارد که در روز گذشته به طرز شگفت‌آوری 0.14 درصد کاهش یافته است.

او ادامه می‌دهد که خط نقره‌ای این سقوط این بود که پس‌زمینه کلان جهانی در هفته گذشته بهبود یافت، به طوری که نرخ تورم ماهانه ایالات متحده به طور شگفت‌انگیزی کمتر از ۷.۷ درصد بود و کاهش فوری دارایی‌های «ریسک‌پذیر» که در طول هفته حفظ شد. .

“به عنوان بازتابی از احساسات جهانی در هند، CRE8، شاخص دارایی دیجیتال مجازی (کریپتو) با روپیه هند 9.29 درصد در 7 روز گذشته کاهش یافت. ارزش این شاخص در ساعت 8 صبح روز 18 نوامبر در 2411 روپیه بود. BTC و ETH همچنان برترین دارایی‌ها از نظر سرمایه‌گذاری بازار است.”


Polygon، BNB، Cosmos، Chainlink، و Polkadot، TRON، Avalanche و Monero همگی در فضای سبز باقی می مانند در حالی که Cardano، Uniswap و Solana در 24 ساعت گذشته ضررهای جزئی داشته اند.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در صرافی های جهانی مانند کوین مارکت کپ، کوین بیس و بایننس قیمت بیت کوین به 16914 دلار (تقریباً 13.73 میلیون روپیه) می رسد در حالی که داده های CoinGecko نشان می دهد که ارزش بیت کوین اکنون 4.4 درصد کمتر از قیمت آن در جمعه گذشته است.