تاریخ انتشار فصل 2 سریال Matchmaking هند در 12 آگوست در نتفلیکس تعیین شده است، این اولین نگاه شماست

تاپاریا به ورایتی گفت: «عشقی که از طرفداران این سریال دریافت کردم فوق العاده بود. خواستگاری اشتیاق من است و به اشتراک گذاشتن کارم با مخاطبان در سراسر جهان باعث خوشحالی است. سیما از بمبئی برگشته است!»

هر هشت قسمت از فصل 2 مسابقه سازی هندی در 12 آگوست از نتفلیکس منتشر می شود.


منبع *روی یک زانو می‌نشیند و می‌پرسد آیا برنامه‌هایی برای فصل 2 سریال Matchmaking هند وجود دارد یا خیر.

سیما عمه و مسابقه هندی برای فصل دوم برمی گردند؟؟؟؟ pic.twitter.com/BxUXInNbpF

– Netflix India (@NetflixIndia) 11 جولای 2022

فصل دوم سریال خواستگاری هندی، مانند سلف خود که نامزد جایزه امی شده بود، بر روی خواستگار سیما تاپاریا تمرکز می‌کند، زیرا او به مشتریانش کمک می‌کند تا مطابقتهای مناسب برای ازدواج ترتیب داده شده پیدا کنند. همانطور که فصل 2 مسابقه هندی پیشرفت می کند، او اطلاعات زیستی را بررسی می کند و توصیه های شخصی به مشتریان ارائه می دهد. قسمت جدید “چهره های آشنا” و دوستان جدید را نمایش می دهد.

بازی هندی Matchmaking در سال 2020 به دلیل مفهومی که داشت و به دلیل توجه به سنت های جنوب آسیا توجه زیادی را به خود جلب کرد. با این حال، سریال واقعیت به دلیل تبلیغ تبعیض بر اساس طبقه، رنگ پوست و کلیشه‌های جنسیتی مورد انتقاد قرار گرفت. با وجود این، در آگوست 2021 با یک فراخوان بازیگری باز برای فصل دوم تمدید شد. و سپس در اوایل سال 2022، نتفلیکس فصل سوم را روشن کرد.

تاریخ انتشار فصل 2 Indian Matchmaking به پایان رسید. روز دوشنبه، نتفلیکس اعلام کرد که فصل دوم سریال واقعیت ازدواج ترتیب‌یافته «همسان‌سازی هندی» در تاریخ 12 آگوست پخش خواهد شد. در کنار آن، بزرگترین سرویس پخش مبتنی بر اشتراک جهان نیز عکس‌های نگاه اول فصل دوم «همسان‌سازی هندی» را به اشتراک گذاشت تا به طرفداران ایده‌ای درباره آنچه که باید انتظار داشته باشند را به اشتراک گذاشت. از سریال واقعیت این بار فصل جدید سریال Matchmaking هندی شامل هشت قسمت یک ساعته است.

پاسخ بله است ؟؟؟؟

خالق اسمریتی موندرا، که همچنین تهیه کننده اجرایی فصل 2 سریال هندی Matchmaking به همراه آرون سعیدمن، الی هولزمن، و جی سی بیگلی است، گفت که امیدوار است با استانداردهای قسمت اول مطابقت داشته باشد: «پاسخ به فصل 1 هند. خواستگاری بسیار زیاد بود، و ما خوشحالیم که با اپیزودهای بیشتری بازمی گردیم که ترن هوایی احساسات و مکالمات سخت را در سفر به سوی یافتن عشق بررسی می کند.

همچنین می‌توانید تمام عکس‌های اولین نگاه را در خانه فصل دوم مسابقات هندی ما ببینید.