تاریخ انتشار Avatar: The Way of Water Disney+ Hotstar OTT در هند برای 7 ژوئن تعیین شد


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

15 سال پس از وقایع فیلم اول، آواتار: راه آب، جیک سالی (سام ورثینگتون) و نیتیری (زوئه سالدانا) را به عنوان پدر و مادر پنج فرزند می بیند که در جنگل های سرسبز سیاره پاندورا در قمر زندگی می کنند. سرهنگ نوترکیب احیا شده مایلز کواریچ (استیون لانگ) و دیگر «مردم آسمان» چالش جدیدی را برای خانواده به ارمغان می‌آورند، خانواده‌ای که مجبور می‌شوند فرار کنند و از قبیله متکاینا که در ساحل ساکن هستند کمک بگیرند، که راه‌های آب را به آنها آموزش می‌دهند و کمک می‌کنند. برای نبرد پیش رو آماده شوید این فیلم علاوه بر نامزدی در بخش بهترین فیلم، برنده اسکار بهترین جلوه های بصری نیز شد. کامرون همچنین قبلاً به معرفی فرهنگ آتش بومیان در آواتار 3 اشاره کرده بود.

Avatar: The Way of Water در تاریخ 7 ژوئن در Disney+، Disney+ Hotstar و HBO Max در هر کجا که در دسترس باشد منتشر می‌شود. در هند، این فیلم به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو، مالایالام و کانادا در دسترس خواهد بود.

Avatar: The Way of Water قرار است در تاریخ 7 ژوئن در دیزنی+، دیزنی+ هاتستار و مکس (هرجا که در دسترس باشد) منتشر شود. دنباله علمی تخیلی مورد انتظار جیمز کامرون که شما را به سرزمین های عجیب و غریب پاندورا می برد، 173 روز پس از اکران در سینماها در 16 دسامبر در سراسر جهان به نمایش در خواهد آمد. این تقریباً یک فاصله نیم ساله بین انتشار تا پخش است – دیزنی حداقل یک بازه زمانی 45 روزه را قبل از در دسترس قرار گرفتن فیلم ها در پلتفرم پخش خود، Disney+ اجرا کرده بود. این بار، این فیلم همچنین برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود – به زودی در تاریخ 26 مه “Max” خواهد بود – به دلیل توافق غیرمعمول استریم شرکت سازنده قرن بیستم فاکس که با برادران وارنر ساخته شده است.

در هند – در دیزنی+ هاتستار – آواتار 2 برای پخش به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو، مالایالام و کانادا آماده می‌شود. برخلاف فیلم های دنیای سینمایی مارول، هیچ اشاره ای به نسخه پیشرفته IMAX نشده است که نسبت تصویر را افزایش می دهد و در نتیجه تصویر بیشتری روی صفحه نمایش می دهد. با این حال، نسخه 4K Ultra-HD با Dolby Vision/ Atmos را می توان به عنوان VOD در Apple TV خریداری کرد که شامل زیرنویس اسپانیایی نیز می شود. ساعت فیلم 3 ساعت و 12 دقیقه است و در حال حاضر شماره شماره را می گیرد. رتبه 3 در میان پردرآمدترین فیلم های تمام دوران، بهترین فیلم عاشقانه فاجعه کامرون در سال 1997، تایتانیک. آواتار 2 در باکس آفیس جهانی 2.319 میلیارد دلار (حدود 19064 کرور) فروش داشت.

همچنین عجیب به نظر می رسد که یک نسخه بزرگ به این شکل روی دو پلتفرم پخش همزمان نمایش داده شود. این مربوط به زمان قراردادی است که استودیو قرن بیستم با برادران وارنر منعقد کرد. استودیو سابق – تحت عنوان “فاکس قرن بیستم” – پلتفرم یا مالکی برای پخش جریانی نداشت و بنابراین، قراردادی را برای پخش فیلم‌های خود به صورت جمعی امضا کرد. منحصراً در HBO Max و خدمات دیزنی مانند Disney+ و Hulu. حتی اکنون که استودیو تحت مالکیت دیزنی است، باید قرارداد خود را با WB برای Avatar 2 – یا بهتر است بگوییم، برای نیمی از عناوین استودیو تا سال انتشار 2022 رعایت کند.